Pohyby v 18tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 18:40

Pohyby v 18tt

Ahoj jsem podruhé těhotná…
Pohyby cítím asi týden
Placentu mám na přední straně
Jsem 17+4
Spíš mě zajímá jak často ty pohyby teď jsem dva dny nic necítila jen jednou včera mám trochu obavy :(
Nebo v těch začátcích to tak je?
Na záda jsem si lehla
I do břicha stourala 😀
A nic ale na něho to nereagovalo ani teď jak už to cítím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
939
23.1.22 19:03

Je to ještě malinké. Podle mě je spíš štěstí že ty pohyby cítíš docela brzo. :mrgreen: Ale já ti věřím že to jsou pohyby. U mě taky 2. těhotenství, placenta ve předu a cítila jsem je taky hodně brzo. Ale nepravidelně, pořídila jsem si AngelSound abych se zbavila obav když jsem třeba 2 dny nic necítila. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
23.1.22 19:04

Jsem dneska 17+6 a mám to taky tak. Cítím spíš takové prevalovani v břiše než pohyby a někdy celý den nic 🤷‍♀️ asi to tak má být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 19:11

@Le_lenaz já chtěla taky ale spíš mám strach aby přes tu placentu to šlo cítit 😀
U prvního pohyby až kolem 22 tt a teď od 17tt

• Citovat
  • Nahlásit
939
23.1.22 19:12
@Anonymní píše:
@Le_lenaz já chtěla taky ale spíš mám strach aby přes tu placentu to šlo cítit 😀
U prvního pohyby až kolem 22 tt a teď od 17tt

Já mám pocit že přes placentu ty pohyby cítím lépe než v prvním když jsem placentu měla vzadu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 19:23

@Le_lenaz já myslela ten angel sounds aby srdíčko našel když Plácenta ve předu 😀

• Citovat
  • Nahlásit
939
23.1.22 19:26
@Anonymní píše:
@Le_lenaz já myslela ten angel sounds aby srdíčko našel když Plácenta ve předu 😀

Jo taak, s tím jsem nikdy problém neměla a srdíčko jsem vždy po chvíli našla. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7245
23.1.22 19:52
@Anonymní píše:

To neva, tak to chytne tepny z placenty. Js nehledala AS srdce, ale šla jsem na jistotu kde je placenta :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat