Těhotenství půl roku po CS

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
36
23.1.22 09:01

Těhotenství půl roku po CS

Ahoj holky, mám dotaz.
Mám doma půl roční holčičku a měla jsem planovaný CS. Každopádně je tu nějaká která otěhotněla půl roku po porodu?
Jak probíhalo těhu a celkově bolest jizvy a tak?
Zjistila jsem, že jsem v 6tt a potřebovala bych i nějaké zkušenosti ostatních, jelikož strach o jizvu mám.😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3115
23.1.22 09:11

@Karolinst Otehotnela sem 4 mesice po CSa… tehotenstvi bez komplikaci, jen druhy porod skoncil taky sekci… ale jinak vse ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
23.1.22 09:15

@Agrion A jizva se chovala normálně? Nebolela nějak extrémně?
Mě teda jizva nebolela ani po porodu, ale rozjela se mi v šestinedělí jelikož jsem po příjezdu musela hned umýt okna v celém baraku.😃
Ale jinak celou dobu ok.

Každopadně jak jste zvládla děti hned takhle po sobě? 😀
Je to asi docelá hard že? 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5081
23.1.22 09:41

Otěhotněla jsem 5 měsíců po porodu. O jizvě jsem celé těhotenství ani nevěděla. Druhý sym měl 4 kg a šel císařem ve 40+3. Taky jsem se bála, jak jsem zjistila těhotenství, ale všechno bylo nakonec v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3115
23.1.22 09:46

@Karolinst No bylo to prekvapko … pri plnem kojeni se to muselo povest na prvni ovulaci… nemela sem ani jednou menses mezi :lol: Jizva me nebolela… dodrzela sem sestinedeli a i jsem pak cvicila na panevni dni. Gynekolog z toho taky nedelal zadny drama. Jizva me nebolela… normalni nekomplikovany tehu. Zato prvni 2 roky se skorodvojcaty byli narez :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
23.1.22 09:54

@Agrion No začínám se na tu srandu teda fakt těšit.😀 😀 Malá je pěkný číslo, nevydrží chvíli v klidu, takže to bude nářez 😀 😀

Tak jsem ráda, tak snad to bude ok všechno.😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat