Pojďme si dodat sílu :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mesatese
Povídálka 23 příspěvků 07.05.19 18:53
pojďte si dodat síl holčičky

Ahoj holky, vím, že podobných témat je tu milion…ale buď jsou z let minulých, nebo zabíhají do úplně jiných témat a já to nechci pročítat.
K věci-jsem po 3*neuspěšné UiU, nyní i po prvním nezdařeném ivf. Je tu někdo v podobné situaci? Pojďme si dodat sílu a trochu pozitivního myšlení, jsem sice tvrďák, ale u věcí, které tak úplně neumím ovlivnit je to moc:) :srdce:

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 2418 příspěvků 07.05.19 18:57

Mám sice jiné zážitky a zkušenosti, ale také nelehké a chtěla bych Vám říct, že v tom nejste sama a že i když je někdy život fakt těžkej a člověk ztrácí naději, tak to nakonec dobře dopadne! :kytka:

mesatese
Povídálka 23 příspěvků 07.05.19 19:00

@sediza vy jste zlatíčko

Mia5
Stálice 59 příspěvků 07.05.19 19:33

Taky jsem po prvnim nezdarenem IVF, ale k memu prekvapeni jsme se dozvedeli, ze mame 1 zamrazene embryo. Puvodni plan byl KET v nativu, ale dnes mi doktor rekl, ze mam akorat anovulacni cyklus. Takze jsem vyfasla zase hormony a pristi cyklus se uvidi :,(

Karleon
Kelišová 5633 příspěvků 07.05.19 19:45

@Mia5 Jakto že k tvému překvapení?? Museli jste se na mražení domluvit, nebo ne?

Safrik
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 07.05.19 19:49

Ahuj, Ja jedno nezdarene iui i jedno ivf bez uspechu. Ted se chystame na 2 ivf. :dance:

mesatese
Povídálka 23 příspěvků 07.05.19 20:01

@Safrik
tak držím pěsti, snad se nám zadaří!!! :srdce:

Mia5
Stálice 59 příspěvků 07.05.19 20:41

@Karleon to ano, ale meli nam posilat email o tom, ze to zamrazeni probehlo a nic neprislo. Nechtela jsem se stresovat tim, ze bych tam kvuli tomu volala a myslela jsem si, ze kdyz nic neprislo, tak se nezamrazilo. I doktorka si to tak myslela. Ale pak se podivala a byla stejne prekvapena. Meli jsme jen 2 embrya stejne kvality - obe o 1 den zpozdene a u me to nevyslo, takze prekvapeni, ze se jim to druhe podarilo udrzet a zamrazit bylo velke

Safrik
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 07.05.19 21:01

@mesatese Urcite anooo, kazda se dockame ;) :kytka:

Váš příspěvek
Reklama