Klinická studie IVF zdarma 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 18:54
klinicka studie ivf zdarma 2019

Zdravím..máte někdo aktuální zkušenosti se studii? vím že probíhá v nekolika centrech co jsem koukala..zajímalo by mě realné zkusenosti..a taky zda opravdu je vše zdarma, jestli by nebylo překážkou moje pco apod.. v podmínkách uvadeji ze chteji sledovat i mimco pak tak by me zajimalo jestli tu je nekdo kdo takto otehotnel a zda to neovlivnilo nejak díte..

Přečtěte si článek: Jak probíhá umělé oplodnění krok po kroku

Reakce:
Euforia
Kecalka 252 příspěvků 06.05.19 19:31

Ahoj, ja jsem podstoupila studii, myslim, ze jsem byla mezi prvnima - stimulovala jsem uz loni prelom rijen/listopad a jsem uz 29.tt :)) konkretne to byla studie Rainbow, dlouhy protokol.
Jo, vsechno bylo zdarma, rocni uchovani embryi je zdarma a vsechny kety, ktery stihnes do roka, jsou taky zdarma.
Blby na tyhle studii bylo, ze behem samotny stimulace tam musis kazdej den na pichnuti testovaci injekce a pak kdyz maji folikuly nejakou velikost /myslim 15mm nebo 17mm??/ tak musis denne na ultrazvuk. A jsou k tomu neskutecny cekacky..klidne i dve hodiny nez te vezmou..
Jestli je problem pco tedy nevim.
Mimino se nijak fyzicky nesleduje, kdyz se zadari, tak byly myslim 2 kontrolni utz a po porodu chteji jen bezny info - datum a zpusob narozeni, vaha, miry.. ale nerikali nic o tom, ze by chteli dite konkretne videt, to si nemyslim..

Jestli mas nejakou konkretni otazku ptej se :))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 19:49

Ahoj moc ti dekuji za obsáhlou odpověd :hug: zní to dost dobře a zajimave a jak to je co se tyce partnera? delaly nejake spec. vystetreni nebo jen spermiogram? a jak casto tam musel partner? a ty ultrazvuky a to vsechno si asi chteji delat primo na klinice ze? nejde to absolvovat u sveho gyndare? jde o to že nemáme poblíž nic než prahu (od nás asi 150km) ale samozrejme pokud by to jinak neslo tak by jsme to nejak daly i s tím dojíždením..a o jaky car primo slo pokud to neni tajne? :) otázek se človeku honí v hlavě spoustu psala jsem jim ale odpoved byla takova že si máme domluvit konzultaci a ja chci nejdriv vedet nejake realne zkusenosti prave takze ti moc dekuji.. máme za sebou 2 pokusy iui u nas, já laparku a snažíme se skoro 2 roky a nic takže pro nas je todle ta možnost a doktorka nas uz stejne chce posílat do caru pomalu.. človek se chytá každé šance a přiznám se že přebytečných 30 tisic proste aktuálne nemáme takže todle nám prislo jako fajn možnost jen sem nevedela zda se toho nebát :D

Euforia
Kecalka 252 příspěvků 06.05.19 20:59

Manzelovi zadny vysetreni nedelali, proste prisel az v den odberu vajicek se mnou, „dal“ spermie a pockal na me. Ale je mozny, ze my jsme u nich jedno ivf uz podstoupili driv ( placeny ) a jeho vysledky uz tam meli z drivejska, tak nic nechteli. Takze vlastne manzel tam musel prijit jednou :-D
Vsechny vysetreni musi probehnout u nich, to nejde jinak :-)
Byl to car ivf cube
Za konzultaci nic nedas, urcite bych tam sla a vyptala se na vsechno, co te zajima a podle toho se muzes rozhodnout

Daniela27
Nováček 1 příspěvek 07.05.19 21:49
@Anonymní píše:
Zdravím..máte někdo aktuální zkušenosti se studii? vím že probíhá v nekolika centrech co jsem koukala..zajímalo by mě realné zkusenosti..a taky zda opravdu je vše zdarma, jestli by nebylo překážkou moje pco apod.. v podmínkách uvadeji ze chteji sledovat i mimco pak tak by me zajimalo jestli tu je nekdo kdo takto otehotnel a zda to neovlivnilo nejak díte..

Ahoj ja byla ve studii v gynemu v Praze platila sem jen za první odběry krve cca 500 kč injekce na stimulaci mi dali domu a cestovné mi proplatili těhotenství sem mela hned na poprvé úspěšně a v dubnu se nam narodil syn lukášek udaje o synovi jsem posilala pri narození pak v 6 mesicich a v 1 roce

ellievanessqa
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 11.05.19 19:47

@Daniela27 jéé tak to jsou super zprávy, my už jsme více méně rozhodnutý že do toho pujdeme tak snad nas tam zařadí :nevim: je to pro nás velká šance.. na ultrazvuky jsi jezdila tam tedy nejak casteji nebo lze i sveho gyndare pokud to má člověk dál? to s těma injekcema je super nedovedu si predstavit každá den absolovovat cestu asi 300km jenom kvuli injekci :D moc dekuji za odpovedi

Váš příspěvek
Reklama