7+4...Samovolný potrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 14:23
7+4...Samovolný potrat?

Ahoj holky, jsem po úspěšném ivf, byla jsem prerazena uz ke svému doktorovi, na konttolu jdu 9.5. Ale ted 2dny me pobolivalo bricho, bez křečí jen prostě tak táhlo. Tak mi to nedalo a udelala jsem si dneska test a druha čárka byla slaboulinka :( myslite ze je to zle? Test jsem mela doma uz poslední tak jsem nemohla udelat dalsi, abych se ujistila. Muze to byt potrat? Dneska mi nic neni bez bolesti. Ale vždycky me bolely prsa a ted nic :( hned ráno zavolam doktorovi a pujdu na kontrolu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Annabela11
Závislačka 3654 příspěvků 05.05.19 14:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem po úspěšném ivf, byla jsem prerazena uz ke svému doktorovi, na konttolu jdu 9.5. Ale ted 2dny me pobolivalo bricho, bez křečí jen prostě tak táhlo. Tak mi to nedalo a udelala jsem si dneska test a druha čárka byla slaboulinka :( myslite ze je to zle? Test jsem mela doma uz poslední tak jsem nemohla udelat dalsi, abych se ujistila. Muze to byt potrat? Dneska mi nic neni bez bolesti. Ale vždycky me bolely prsa a ted nic :( hned ráno zavolam doktorovi a pujdu na kontrolu.

To ti nikdo preci nerekne zajdi za doktorem…tady se může max spekulovat.

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19686 příspěvků 2 inzeráty 05.05.19 14:28

Ahoj…odpověď není jednoznačná, v tomto týdnu mi tajy,,zmizely,, příznaky..a test kolísal. Máš foto? Je problém si zajet pro jiný test?

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 05.05.19 14:30

Neplaš a pokud nekrvácíš vydrž na kontrolu. Stejně toho moc nevymyslíš, ten test může být vadný nebo cokoliv jiného.

Moniseeek
Kecalka 275 příspěvků 05.05.19 14:31

@Liška2014 a byl to potrat nebo se udržel? Neni to problem, uz se oblikame a jeden pro testy. Nechci jet hned na pohotovost a plasit nebo poslouchat naše nepříjemné doktory ze se nic nedeje kdyz mi nic není a nekrvacim. Ach jo

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19686 příspěvků 2 inzeráty 05.05.19 14:35

@Moniseeek už má 3,5 roku :srdce: po ivf

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 05.05.19 14:35
@Moniseeek píše:
@Liška2014 a byl to potrat nebo se udržel? Neni to problem, uz se oblikame a jeden pro testy. Nechci jet hned na pohotovost a plasit nebo poslouchat naše nepříjemné doktory ze se nic nedeje kdyz mi nic není a nekrvacim. Ach jo

A co z tech testu vykoukas? :nevim:

Janli
Echt Kelišová 8497 příspěvků 05.05.19 14:43

Já chápu, že se bojíš, ale netestovala bych, stejně ti to nic neřekne. Ani při potratu neklesne hcg okamžitě, ale zůstává ještě nějakou dobu v těle a testy jsou pozitivní. Bolesti břicha jako při menzes jsou naprosto normální. Já je měla celý první trimestr při normálním těhotenství i po IVF.

Sl.Kockova
Kecalka 306 příspěvků 05.05.19 14:48

Kdyby se jednalo o samovolny potrat, tak krvacis..muže to byt zamlkle tehotenstvi, ale taky muže byt vše úplně v poradku :) pokud jsi v nervu, zajdi zitra za doktorem..

Moniseeek
Kecalka 275 příspěvků 05.05.19 14:54

@Sl.Kockova jsem v nervu totalnim,, ale je možné ze si vše jen namlouvam a proto jsem v nervach, kdybych si nedelala ten test tak jsem klidnější a nestresovala bych se. Zítra určitě k dr. Vyrazim hned rano.

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19686 příspěvků 2 inzeráty 05.05.19 14:55

Jistotu nevykouká…ale třeba klid, když bude test dost silný.
Nic víc, nic míň.

Sl.Kockova
Kecalka 306 příspěvků 05.05.19 14:58

@Moniseeek úplně to chápu, mám za sebou jedno zamlklé těhotenství a ted jsem taky těhotná po IVF a nedá se to srovnat, předtím mě nenapadlo, že by mohlo být něco špatně a teď už bohužel jo…držím palce

Kaci89
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 05.05.19 16:16

Tak to tahnuti je uplne normalni, natahujou se tam vazy a deloha, mela jsem to cely prvni trimestr.tedt bych vubec nedelala, to ti nic nerekne a sila carky neji dulezita.

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19686 příspěvků 2 inzeráty 05.05.19 17:27

@Moniseeek tak jak? :)

Moniseeek
Kecalka 275 příspěvků 06.05.19 09:59

Holky bohužel :,( :,( doktor nevidel srdeční akci takze se vyvoj zastavil :,( musim pockat zda dojde ke krvácení, jestli ne za tyden mam dojit a musim do nemocnice :,( :,( jsem totalne ko :,( :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama