IVF květen 2019

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Viki_xxx
Stálice 84 příspěvků 02.05.19 09:21
IVF květen 2019

Ahoj všem… Je tu někdo koho čeká ivf teď v květnu? Čekám na 1dc, pak utz a začne se stimulací. Vůbec nevím, co čekat, necekat. Je to nás první pokus po cca roce snažení (ja cysty a endometrioza)… Vzhledem k tomu, že partner měl už dříve problém s jinou partnerkou (několikrát neúspěšně ivf) a neměl dobré výsledky, tak jdeme rovnou do PISCI. S nikým z rodiny kamarádek nechci řešit, bylo by fajn narazit na někoho ve stejné fázi :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Reakce:
meloune
Kecalka 223 příspěvků 02.05.19 10:22

@Viki_xxx ahoj, ja kazdym dnem cekam ms a zacinam stimulovat, je to take nase prvni ivf, jedno ditko uz mame, druhe ani po roce snazeni neslo, u me nic nezjisteno, manzel horsi morgologie.

Viki_xxx
Stálice 84 příspěvků 02.05.19 10:25

@meloune a kam chodíte? My is care v Praze? A plánuješ neschopenku, nebo jsi doma s prvním ditkem?

meloune
Kecalka 223 příspěvků 02.05.19 10:37

@Viki_xxx chodime do Pronatalu v Ceskych Budejovicich a jsem jeste na rodicaku, takze neschopenku nepotrebuji, ale na odber vajicek a po prenosu budou malou hlidat par dni nasi.

Viki_xxx
Stálice 84 příspěvků 02.05.19 11:44

@meloune to je dobře… První dny by to chtělo asi být v klidu. Uvidíme, teď už počkat jen na MS, poslední dva měsíce beru jeřáb ptačí a docela mi zkrátil cyklus. A v úterý na utz dr tvrdil, že buď mi narostla další cysta, nebo je to žluté tělísko, tak jsem jak na trní, ale pravděpodobnost, že by to „samo“ vyšlo na poslední chvíli, to se mi nechce věřit. Můžu se zeptat kolik je ti let?

meloune
Kecalka 223 příspěvků 02.05.19 12:28

@Viki_xxx me je cerstve 37, taky proto uz jsme to po roce neuspesneho snazeni zacali resit, byt mladsi, tak to zkousime jeste sami, protoze doktor v car rikal, ze ten manzelovo spermiogram tak spatny, ze by to nemelo jit nemel, ale prave kvuli veku uz jsme nechteli cekat. Tobe je kolik?

Viki_xxx
Stálice 84 příspěvků 02.05.19 12:51

@meloune mě teprve koncem tohoto měsíce 31… Takže by to byl pěkný dárek k narozeninám. Gyn problémy řeším v podstatě od první ms a díky srustum, cystám a endometrioze u mě pravděpodobnost prirozeneho otěhotnění minimální. Navíc přítel dříve také špatný spermiogram. Nikdy by mě nenapadlo, že toto budu řešit, ale co, hlavně aby se zadarilo. Nevíš jestli se v době stimulace musí něco extra hlídat /dodržovat? Vím jen o pití, dodržovat pitný režim. Mě by zajímalo jak alkohol, čekají mě dvě velké oslavy, tak nevím, zeptám se ale radši v car.

meloune
Kecalka 223 příspěvků 02.05.19 13:37

@Viki_xxx tak ono s tim prirozenym pocetim to tak jednoznacny neni, znam dost paru, kterym doktori rekli, ze maji nulovou sanci a stejne zadarilo, ono, kdyz to tak ma byt, tak to tak proste bude :) S tim alkoholem mi v car rikali, nepit, taky me ted v nedeli ceka oslava a pristi tyden dalsi, ale pit nebudu a zvysit prijem tekutin mi taky rekli, jen nevim, kolik denne pit.

Viki_xxx
Stálice 84 příspěvků 02.05.19 13:42

@meloune tak to pít nebudu, nechci nic riskovat.. Jen co si vymyslet, aby mě nikdo nepodezrival :D asi že beru atb na něco… Ja někde četla snad 4 litry, piju i normálně hodně, takže nebude problém. Taky jsem slyšela jist hodně bílkovin okolo odběru a po něm… :think:

meloune
Kecalka 223 příspěvků 02.05.19 13:51

@Viki_xxx ja mam volat do car az zacnu stimulovat, tak se zeptam kolik cca vypit, 4 litry mi prijdou hodne :nevim: Ja taky budu muset neco vymyslet, vsichni vedi, ze si dam rada vzdy par dvojek bileho :lol:

Viki_xxx
Stálice 84 příspěvků 02.05.19 14:14

@meloune ty nejdeš na začátku cyklu na kontrolu? Já mám právě zavolat, až přijde ms a objednat se na ultrazvuk před stimulaci, což mi přijde nechutný, ale co nadělám. A při tom dostanu ty injekce /pera s lekama a vše vysvětlí a objednám se na další ultrazvuk 8-9 dc. Je to složitý, to je na vyšší dívčí :lol: no, já vinecko taky ráda, takže včera i dnes povinně červené na přivolání ms :mrgreen:

meloune
Kecalka 223 příspěvků 02.05.19 14:35

@Viki_xxx ja jsem byla na utz v utery, ale to jsem ms nemela a injekce jsem uz dostaka a vsechno mi vysvetlili s tim, ze az zacnu stimulovst, ze tam mam zavolat, aby to vedeli a sesty den cyklu prijet, aby koukli, jak reaguju. On to ma kazdy car asi jinak, ja ms cekam zitra, merim si BT a dnes sla o dost dolu, takze mozna uz v noci to prijde :lol:

Viki_xxx
Stálice 84 příspěvků 02.05.19 15:04

@meloune jasný, rozdíly tam budou.. To ja nemerim, ale pokud by se mělo opakovat jako minulý měsíc, tak by v sobotu měla ms dorazit a to mají v car otevřeno jen do 12 hod, v neděli mají zavřeno a já bych měla dorazit 1-2 dc, tak jsem na to zvědavá. Tak dej vědět, až začneš stimulovat 8)

Brokolicee
Povídálka 29 příspěvků 02.05.19 18:41

Ahoj holky :mavam: Ja cekam na ms (behem par dni) a zacinam taky stimulovat. Ohledne toho alkoholu jsem se v CAR ptala a doktorka rikala, ze nepit az po transferu, ale ze jestli si behem stimulace dam dve decky vina (aby me treba tolik nebolelo brisko :lol: ) tak se nic nedeje.

Viki_xxx
Stálice 84 příspěvků 02.05.19 18:56

@Brokolicee ahoj :mavam:, další cekatelka, to jsem ráda, že je nás víc… :) a do jakého car chodíš?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Váš příspěvek
Reklama