PCO, štítná žláza a řešení v Gennetu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 13:20
PCO, štítná žláza a řešení v Gennetu

Dobře odpoledne. Chci se někoho optat zda nemá něco podobného jako já. Od února navštěvují Gennet. Přítel je v pořádku (normozoospermie). U mě se přišlo na PCOS (Beru Utrogestan 1-0-1)a na štitnou žlázu s hypofunkci. Nasadili mi okamžitě letrox a na kontrolu jdu 14. To čekání je pro mě katastrofa, tam se dozvím jestli se lepsi nebo ne. V Gennetu mám další konzultaci 21.5. A tam by jsme se měli s dr. domluvit jaký postup k naší cestě za miminkem. Nemáte někdo zkušenost co může následovat jestli jen nejaka stimulace a prirozene se snazit nebo rovnou IUI či IVF?

Reakce:
Adulka24
Kelišová 7348 příspěvků 24.04.19 13:27

Ahoj,
predpokladam, ze mas tedy anovulaci, nevim tedy, zda by mělo domaci snazeni smysl, tusim, ze uz se snažíte dele, když uz navštěvujete CAR. My zacali Clostilbegytem a IUI, zkusili jsme celkem 3× inseminaci s Clostíkem ;) Tak můžete timto také zacit, pripadne Clostik a casovany styk, IUI stejne nemá vyssi uspesnost nez prave domaci snazeni. Drzim palce :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 13:31

@Adulka24 snažíme se rok a půl. Clostíka jsem zkoušela 3 měsíce s mojí gyndarkou bez úspěchu. A bylo to úspěšný u vás? A máš take štitnou žlázu?

Térouš
Echt Kelišová 8624 příspěvků 24.04.19 13:40
@Anonymní píše:
Dobře odpoledne. Chci se někoho optat zda nemá něco podobného jako já. Od února navštěvují Gennet. Přítel je v pořádku (normozoospermie). U mě se přišlo na PCOS (Beru Utrogestan 1-0-1)a na štitnou žlázu s hypofunkci. Nasadili mi okamžitě letrox a na kontrolu jdu 14. To čekání je pro mě katastrofa, tam se dozvím jestli se lepsi nebo ne. V Gennetu mám další konzultaci 21.5. A tam by jsme se měli s dr. domluvit jaký postup k naší cestě za miminkem. Nemáte někdo zkušenost co může následovat jestli jen nejaka stimulace a prirozene se snazit nebo rovnou IUI či IVF?

S tvojí anamnezou rovnou IVF. Mám to dost podobně. Z gennetu dvě děti

Adulka24
Kelišová 7348 příspěvků 24.04.19 13:45
@Anonymní píše:
@Adulka24 snažíme se rok a půl. Clostíka jsem zkoušela 3 měsíce s mojí gyndarkou bez úspěchu. A bylo to úspěšný u vás? A máš take štitnou žlázu?

A jak jsi reagovala na Clostík? Byl nějaký folikul? Léky na štítnou žlázu neberu, hormony mám v normě, jenom jsem hlídaná. Já mám ten PCOS a u nás vyšlo až IVF.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 13:47

@Adulka24 žádný dominantní folikul nic.

Lenka997
Kecalka 162 příspěvků 24.04.19 13:48

@Térouš toho se právě obavam

Térouš
Echt Kelišová 8624 příspěvků 24.04.19 14:20

@Lenka997 není čeho. Prostě se do toho vrhnete. Nemá cenu se dalších X let tyrat. Při pco obvykle odeberou Hodně vajíček, takže budeš mít třeba i zásobu na další pokusy. Náročný to je, ale děti za to stojí

Adulka24
Kelišová 7348 příspěvků 24.04.19 14:36

@Lenka997 my sli do ivf po téměř 2-lete snahy o miminko a vůbec niceho nelituji, naopak jsem si to uzila, všichni byli v CARu mili a pozitivni :) a neni podminkou, ze při PCOS bude hodne vajíček, ja mela slabe davky hormonu, aby me neprestimulovali a i presto mame mrazacky a vůbec to dopadlo jak nejlíp mohlo ;)

Příspěvek upraven 24.04.19 v 14:44

Lenka997
Kecalka 162 příspěvků 24.04.19 14:41

@Térouš a jak probíhá stimulace a následně IVF?

Térouš
Echt Kelišová 8624 příspěvků 24.04.19 19:42

@Lenka997 to ti vše vysvětlí na konzultaci

Váš příspěvek
Reklama