Pokles dělohy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.10.21 20:37

Pokles dělohy

Ahoj holky, jsem necelé 4 týdny po porodu a zhruba 2 týdny mě trápí tlak v pochvě a vypadá to, že mám opravdu nízko děložní čípek (jde dokonce i vidět..) Minulý týden jsem byla pro jistotu na gynekologii na kontrolu a doktorka mi řekla, že prý se to zase vytáhne, že jsem mladá a mám posilovat pánevní dno..
Byl to můj druhý porod po roce a 4 měsících, byl rychlý, druhé dítě mělo jenom 3,470 kg, první 4,160 kg.
Máte s tím někdo zkušenost, že by se to opravdu cvičením a delším časem po porodu alespoň nějak zlepšilo? Je mi teprve 24, miluju běh, cvičení a pohyb a nedokážu si představit, mít takové problémy v tak nízkém věku a cvičení se vzdát :( možná bychom chtěli i třetí dítě… Jsem z toho fakt zoufalá… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25147
19.10.21 21:40

To se spraví, vždyt za sebou nemáš ještě ani šestinedělí. Je fajn, že ráda sportuješ, svaly máš v dobré kondici.. Když bude třeba, přidáš cviky na pánevní dno a budeš zase fit. Fakt se neboj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 21:48

Ahoj, mne se zase zbortily poševní stěny. Procetla jsem tuto diskuzi, treba to pomůže i Tobě https://www.emimino.cz/…rankovani/9/?…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat