Pokoj pro kluka v paneláku

274
24.4.20 17:55

Pokoj pro kluka v paneláku

Chtěla bych udělat synovi pokoj ale pokoj má 10m2.Ma někdo takto malý dětský pokoj? Přemýšlím že bych mu pořídila patrovou postel kde dole by bylo místo buď na hraní nebo na uložení věcí, ale vůbec nevím jak, taky přemýšlím jestli koberec nebo PVC silnější, aby mu nešlo studeny od země. Budu ráda za vaše inspirace. dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64602
24.4.20 18:12

@tynuska1990 kolik mu je? Dle toho ych to provedla.. Za mě je super koberec, tlumí zvuky.. Pak sedací vak.. A palanda, kde dole buď šuplíky, nebo pro straší pracovní stůl.. Když bL starší malý, měl postel se skluzavkou a dole schovavacku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
24.4.20 18:14

@martina.se v říjnu mu bude 5

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64602
24.4.20 18:16
@tynuska1990 píše:
@martina.se v říjnu mu bude 5

Takze zatím malusek.. Zvolila bych pod postel úložné boxy na hračky a koberec.. U nás frcela ta skluzavka, no :mrgreen: ale teď mají hodne sestav. Časem dáš pryč boxy s hračkami a dáš tam stůl. Jsou i rostoucí sestavy. Za mě palanda super, ušetří místo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
24.4.20 18:16

@martina.se já se budu bát stou postelí nahoře že je prostě ještě takový nemehlo, je vývojově opožděný tak nevím jestli patrová postel pro něj by byla dobrá, už třeba jen postel z ikei ta kura myslím ta je jen vysoká 116cm, pro začátek bych ho dala ještě dolů a pak soupla časem nahoru,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64602
24.4.20 18:17
@tynuska1990 píše:
@martina.se já se budu bát stou postelí nahoře že je prostě ještě takový nemehlo, je vývojově opožděný tak nevím jestli patrová postel pro něj by byla dobrá, už třeba jen postel z ikei ta kura myslím ta je jen vysoká 116cm, pro začátek bych ho dala ještě dolů a pak soupla časem nahoru,

Já dala jen zabranu.. Dvojitou.. Můj je hrabos, strašný.. Starší šel na tuhle palandu ve 3.5, mladší cca 4.5 :think: a v pohodě. Ale taky jsme se bála a že začátku pod postelí matrací atd :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
24.4.20 18:20

@martina.se máte pravdu možná to moc hrotim, přemýšlím nad kobercem buď se silnicemi nebo nějaky mekoucky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
24.4.20 18:37

Dala bych koberec, v paneláku se každé tlumení zvuků počítá a takovej malej ještě asi skáče a dupe, ne?

Ale ne se silnicema, ten detailní vzor na velké ploše vypadá blbě, hrozně „neuklizene“. Dala bych něco jednobarevneho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34816
24.4.20 18:53
@tynuska1990 píše:

Koupila bych kvalitní postel, ne Ikea. Sama uvažuju, že syn bude mít palandu a dole prostor na sezení. Pod okno dostane příští rok psací stůl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64602
24.4.20 18:56
@tynuska1990 píše:
@martina.se máte pravdu možná to moc hrotim, přemýšlím nad kobercem buď se silnicemi nebo nějaky mekoucky

Máme silnice, kluci si s tím hrajou pořád :mrgreen: mekoucky ne, protože se hůř udržuje - za mě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
24.4.20 18:57

@martina.se nemohla bych vás poprosit o fotku do zprávy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34816
24.4.20 18:58

U syna v pokoji na zemi je pořád čurbes. Když to uklidí, najednou je podlaha nějak větší. A na těch silnicích hlavně není vidět zapomenutá kostka Lega. Au.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64602
24.4.20 19:01
@tynuska1990 píše:
@martina.se nemohla bych vás poprosit o fotku do zprávy?

My teď nejsme doma a fotky původního pokoje nám jen v pc.. Teď mají kluci klasické palandy, pac už jsou větší a starší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64602
24.4.20 19:01
@Russet píše:
U syna v pokoji na zemi je pořád čurbes. Když to uklidí, najednou je podlaha nějak větší. A na těch silnicích hlavně není vidět zapomenutá kostka Lega. Au.

Tak to souhlasím, ale lego není vidět ani na plovoucce 😳 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat