Politická a náboženská témata

7760
9.10.19 10:43

Politická a náboženská témata

Administratori, dnes jste zamkli diskuzi, kterou založila @Božislava. Zrovna toto téma nebylo nijak závadné, normálně se diskutovalo. Bez hádek, urážek. Vás argument, že politika a náboženství sem nepatří, to myslíte vážně? Založena témata, ktera slouží jako sexuální inzerce, to je v pořádku, ta necháváte být.
Takže o politice a náboženství se zde bavit nesmíme?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.10.19 11:03

Me tohle taky prislo moc. Ale Boza to dela proste nesikovne. Odnekud stahne nejaky blabol a poperte se. Kdyby naformulovala svuj nazor, tak by to nebylo tak kontroverzni.

Kdyz se tady muzeme masakrovat o ockovani, tak bychom mohli rict, jestli pustime deti do mesit nebo ne, ackoli je jasne, ze bude bitka.
Jinak ja bych kluka do mesity jednoznacne pustila, s poucenim, jak se ma chovat a co je to respekt k jine vire. Tuhle tmarskou hysterii nechapu :roll: pripomina mi to rozkol sveta na vychod a zapad a znamou mandelinku-americkeho brouka :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12597
9.10.19 11:07

Dobrý deň,

diskutovať samozrejme možte. Diskusiu som uzamkla, nakoľko daná užívateľka bola niekoľko krát upozornená, že ďalšie podobné diskusie budú zamknuté.

Ďakujem za pochopenie,
Kristína :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7760
9.10.19 11:25

@PaníKadrnožková však já bych taky pustila. Jen mi ta diskuze přišla v podstatě neškodná. Boža založila horší diskuze. To je celé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3748
9.10.19 11:52
@admin píše:
Dobrý deň,

diskutovať samozrejme možte. Diskusiu som uzamkla, nakoľko daná užívateľka bola niekoľko krát upozornená, že ďalšie podobné diskusie budú zamknuté.

Ďakujem za pochopenie,

Rozumím. Takže diskutovat ano, akorát daná uživatelka byla upozorněná, že další podobné diskuse budou zamknuté. Teda tady mám volné pole. Děkuji mockrát paní adminko a přeji pěkný den! :srdce: :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7760
9.10.19 12:11

@Božislava jojo, asi tak. Je to nelogické a tady to můžeme rozjet. Já už nemám energii to adminum vyvracet. Ty jsi prastena občas, ale diskuze nebyla na smazání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12597
9.10.19 12:39

Dobrý deň,

@Božislava problém je v tom, akým sposobom diskusie zakladate. Je to stále to isté dookola - téma, ktoré nie je vhodné ani prínosné pre tento web, neoverené info atď.
Samozrejme, nejedná sa len o diskusie, ale aj o príspevky. Je naozaj potrebné dodržiavať pravdilá diskusie - v opačom prípade može dojsť k blokácií účtu.

S pozdravom,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 13:00

No ale ja tomu rozumim. Protoze sama jsem si fakt myslela, ze Boza je nejaky priblbly troll z Aeronetu apod. Neni ucelem diskuzi slepe sdileni zpravidla prekroucenych zprav, poplasnych zprav apod. Kupodivu to, ze si stari uzivatele zvykli a reaguji dejme tomu na to tema, nezbavuje ten zakladajici prispevek bizarnosti :nevim: pro nezkusene je to bomba mezi oci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7760
9.10.19 17:54

@PaníKadrnožková že bych si uz tak zvykla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1548
9.10.19 17:57

Mě také vadí fakt, ze Božislava nevyjadřuje žádné své vladtni názory, kopíruje sem sáhodlouhé pomatené bláboly z xenofobních a levicových médií nejnižší úrovně a často podněcuje nenávistné a protizákonné teorie a ideologie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 18:01
@g.sandova píše:
@PaníKadrnožková že bych si uz tak zvykla?

zjevně :lol: co detox?… ale zas bys tu chyběla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7760
9.10.19 18:45

@PaníKadrnožková děkuji, že bych chyběla. Ne, na detox je brzy, až se narodi miminko, tak už určitě budu mít méně času

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1548
9.10.19 20:35
@g.sandova píše:
@PaníKadrnožková děkuji, že bych chyběla. Ne, na detox je brzy, až se narodi miminko, tak už určitě budu mít méně času

Tak to té zaručeně chrání hormony! Pozdravuj miminko!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7760
9.10.19 20:39

@MP Krista :mrgreen: děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3748
9.10.19 22:21
@admin píše:
Dobrý deň,

@Božislava problém je v tom, akým sposobom diskusie zakladate. Je to stále to isté dookola - téma, ktoré nie je vhodné ani prínosné pre tento web, neoverené info atď.
Samozrejme, nejedná sa len o diskusie, ale aj o príspevky. Je naozaj potrebné dodržiavať pravdilá diskusie - v opačom prípade može dojsť k blokácií účtu.

S pozdravom,

Ale naopak milá Kristýnko! :hug: Tohle téma je velmi přínosné a vhodné pro tento web. Protože brojení proti ponížování a útisku žen je to, co tu zcela chybělo! A to bez ohledu na to, jestli jste feministka nebo ne…My nesmíme před tímhle nebezpečím přívírat oči. Dodržování lidských práv (tedy i práv žen), je aktuální v každé době! :hug: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama