Reklama

Politika a Facebook

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1501 příspěvků 28.01.18 03:37
Politika a Facebook

Jak zvládáte jiné politické názory přátel na FB? Já jsem se svým politickým názorem mezi přáteli v menšině. Svůj raději nijak extra neprezentuji a snažím se ten jejich respektovat, jejich posty raději nekomentuji, nelajkuji naštvaným smajlíkem atd. Snažím se je ignorovat, ale skákají mi na Timeline dnes a denodenně. Kdyby nadávali alespoň jen tomu kandidátovi, kterého jsem fanoušek já, chápala bych. Mě jejich favorit taky štve. Ale oni nadávají voličům toho mého favorita do debilů a idiotů a to už je moc. :( Jak to řešíte vy? Já mám sto chutí z FB odejít, ale žiju v cizině a bez FB bych ztratila nadobro kontakt s mnoha lidmi. nejhorší je, že jiný politický názor má i moje nejbližší rodina.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Detsa
Extra třída :D 10631 příspěvků 28.01.18 03:40

Politika je nejhorší téma do kterékoli společnosti. Já se tomu vyhýbám co to jde, protože na todle téma se dokáže pohádat opravdu kdokoli :zed:.
Facebook je na todle hrozný, v tomhle období to je plný. Zkus to ignorovat, to za to vážně nestojí si zníčit vztahy :kytka:. Můžeš si je v nejhorším dát jen ‚přestat sledovat‘ na nějaké období. Je to funkce facebooku. Pak si je po čase vrátíš, až uplyne nějaká doba.

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1501 příspěvků 28.01.18 03:49

Díky, nejhorší je, že žena mojeho táty dává politické posty dnes a denně, i mimo volební období. Máme naprosto odlišný politický názor a je to těžké, nechci se s ní rozhádat. Přišla bych i o tátu, se kterým to taky bylo dlouhé roky složité, dokonce jsme se řadu let nestýkali, teď je to pár let jakš takš dobré, ale o politice se nesmíme bavit. Zkusím ji tedy přestat sledovat, aby s emi její posty nezobrazovaly. Snad se to časem uklidní. Je to hrůza, jak politika lidi rozděluje. :(

Detsa
Extra třída :D 10631 příspěvků 28.01.18 03:57

To chápu :?. Zkus se na to podívat z toho pohledu, že je demokracie a todle k ní neoddělitelně patří. Nestojí to za to se s někým hádat o politický názor, když se stejně nikdy neshodnete. Každého svobodná volba, to nech plavat…

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 28.01.18 07:20

Tak si dej nezobrazovat příspěvky od dane osoby…já mám zas blokovane Ty, které tam pořád sdílejí podivné citáty…
Plus mám FB rozdělen na x skupin podle okruhu lidí ;)

Uživatel je onlinejenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 28.01.18 08:19

Prestan si zobrazovat prispevky tech konkretnich pratel. A prestan to brat tak dramaticky. Je po volbach, tak se to uklidni.

lucillee
Echt Kelišová 8456 příspěvků 1 inzerát 28.01.18 08:22

Ja si nektere lidi proste vypnu, nemazu je z pratel, ale nesleduju jejich posty…ted to bylo vsechno dost vyhrocene, ja taky diskutovala, docela me to strhlo…ale snazila jsem se spis vysvetlovat (ja vim, ze je to stejne marne a zbytecne jako nadavat, ale nekdy jsem si nemohla pomoct…volila jsem profesora Drahose a ty tuny hnoje co na nej hazeli nekteri lide me fakt dostaly :( ) z voleb citim zklamani, ale proste se neda nic delat. Kupodivu mezi mymi prateli na FB panuje az na 2 vyjimky vzacna shoda v tom smeru, nikoli pochopitelne stoprocentne ve vsech otazkach, ale v tom podstatnem…mamy manzel si me uz smazal z FB, nikoli kvuli politice, ale prohlasil kdyz jsme tam byli na navsteve, ze „matky samozivitelky si za svou situaci mohou samy, ze si mely lepe vybrat s kym mit dite.“ Rekla jerm mu, ze jeho nazor je debilni, ze dite delaji dva a oba jsou stejne odpovedni jen zena je v nevyhode, protoze kdyz je s miminem pak sama ma ztizene hledani prace, omezene prijmy a kdyz ji neplati alimenty dost mozna ani nema silu a paky ho nahanet a za tim si stojim…on me na zaklade toho odstrihl, jak malo staci :mrgreen: :mrgreen:

ejhle
Závislačka 2814 příspěvků 28.01.18 08:29

@catherine100 omlouvam se za ot. Jak rozdelen do skupin?

@Twin_Star na fcb si muzes vypnout prispevky vybrane osoby na dobu 30 dni. Ja si takto blokla vsechny me pratele, kteri voli MZ. Dokonce i kednu velice blizkou kamosku, se kterou se vidime nekolikrat za tyden. O politice se rada bavim s kamarady, kteri maji stejny nazor jako ja. To si zanadave. Pokud zacne mlivit o politice nekdo, kdo ma jiny nazor, tak okamzite skocim do reci a vysvetlim, ze ja mam nazor jiny a ze se fakt nechci dohadovat.

Nika079
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 28.01.18 08:30

Teď se to uklidní. Nechápu ty urážky. Já jsem sdílela jen články z novin a to i na strankach proti mému kandidátovi. Bez urážek, ale nějak jsem si říkala, že pro to chci něco udělat. Teď to bylo vyhrocene, ale do týdne se situace uklidní a přijdou nadávky, že je blbá zima, malo/moc sněhu… Atd.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 28.01.18 08:42

@ejhle mám tam skupiny rodina, přátelé, práce, emimino a vybírám si kam co postuju (třeba fotky) a taky si vybírám na které kanály a příspěvky mám náladu se koukat :mrgreen:

Ollik
Kecalka 228 příspěvků 28.01.18 09:24

Já to beru s nadhledem. Někteří mě dost překvapili, tím kolik úsilí vkládali do vymýšlení agresivních a nenávistných komentářů… 8o Asi to něco ukazuje o povaze. Ale nijak na to nereaguji. Včera jsem se trochu bála zapnout FB. :lol:

ejhle
Závislačka 2814 příspěvků 28.01.18 09:41

@catherine100 aha. A to jsi si asi vytvorila sama, ze. Budu muset na to kouknout. Diky

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 28.01.18 09:46

@ejhle jojo sama, vytvořila jsem skupiny a pak tam nahazela jednotlivé lidi :mrgreen:

Paola21
Závislačka 3478 příspěvků 28.01.18 10:42
@Twin_Star píše:
Jak zvládáte jiné politické názory přátel na FB? Já jsem se svým politickým názorem mezi přáteli v menšině. Svůj raději nijak extra neprezentuji a snažím se ten jejich respektovat, jejich posty raději nekomentuji, nelajkuji naštvaným smajlíkem atd. Snažím se je ignorovat, ale skákají mi na Timeline dnes a denodenně. Kdyby nadávali alespoň jen tomu kandidátovi, kterého jsem fanoušek já, chápala bych. Mě jejich favorit taky štve. Ale oni nadávají voličům toho mého favorita do debilů a idiotů a to už je moc. :( Jak to řešíte vy? Já mám sto chutí z FB odejít, ale žiju v cizině a bez FB bych ztratila nadobro kontakt s mnoha lidmi. nejhorší je, že jiný politický názor má i moje nejbližší rodina.

Stačí si vypnout, aby se ti nezobrazovaly jejich příspěvky..

Mefag-r
Kecalka 399 příspěvků 28.01.18 10:45

Musite to brat s nadhledem. Ja nejsem zrovna politicky fanda, ale kdekoli otevrete jakoukoli diskusi vsude se volici mezi sebou urazeji. Napriklad volici oana Drahose cti slusnost, spravedlnost atd. A sami temito vlatnostmi neoplivaji. :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >