Je Jiří Drahoš podvodník?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pesimistaa
Závislačka 3118 příspěvků 27.01.18 00:11
Je Jiri Drahos podvodnik?

Jiří Drahoš: Zeman a spol. nás straší islamismem, islamizací Evropy, migrací a tím, že euro bude katastrofa. My to ale zvládneme! A Angela Merkelová řekla: Zvládneme to!

Jiří Drahoš: Cílovou zemí migrantů se bude stávat stále častěji i Česká republika. Nesmíme podléhat populistickým návodům. Potřebujeme strategii, která umožní začlenit uprchlíky, i zákony proti xenofobii a rasismu

Jiří Drahoš: Všem uprchlíkům, kteří v Evropě hledají útočiště, by mělo být zajištěno bezpečí a důstojné zacházení. Muslimové jsou nespravedlivě házeni do jednoho pytle s teroristy

a ve ctvrtek prohlasuje pravy opak, lze nebo jen placa a placa?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 16766 příspěvků 27.01.18 00:23

Nevím, jesti je podvodník, ale jeho odpovědi jsou takové…univerzální. Aby se kaza nažrala…a on uspokoji co největší počet potencionálních voličů.
Prezentuje se jako pan seriozní, ale mě nepřesvědčil. Je namistrovaný, deleguje se jako vůdce a představitel elit, on nebude prezidentem „dolních 10ti milionů“ ;) Nepřesvědčil mě ani argumentačně, naopak.
Navíc nasazuje na Zemana i v situacích, kdy je to víc než nevhodné - na mítincích, kde Zeman vůbec není přítomen, včerejší - již uzavřenou debatu - ukončil výzvou, aby lidi nevolili Zemana (takže koho asi, že?)…Takto se slušný a kultivovaný člověk nechová. Pro mě tedy p. Drahoš není čitelný a netuším, co od něj v budoucnu můžu čekat. Ne, nevěřím mu.

neila
Extra třída :D 10805 příspěvků 27.01.18 00:26

@Pesimista hele, já bych ti poradila asi takhle…nejdřív vypořádej s vlastním přesvědčením :kytka: pokud je tvoje profilovka zrcadlem tvého postoje k Andrejovi, měl bys hlavně opustit urychleně emimino :mrgreen: Páč Emimino=Mafra=An­drejovy zisky :mrgreen:

Pesimistaa
Závislačka 3118 příspěvků 27.01.18 00:33
@neila píše:
@Pesimista hele, já bych ti poradila asi takhle…nejdřív vypořádej s vlastním přesvědčením :kytka: pokud je tvoje profilovka zrcadlem tvého postoje k Andrejovi, měl bys hlavně opustit urychleně emimino :mrgreen: Páč Emimino=Mafra=An­drejovy zisky :mrgreen:

ja jsme cekal, ze me admini opet smazou, nebylo by to poprve,
tahle parodie je moje reakce na adminky, ktere v zajmu nejake prehnane precitlivelosti mi smazaly moji dlouholetou profilovku, kde jsme byl ja sam s krasnou divcinou, nevim, ale proste najednou po letech byla fotka zavadana, takze jsem si dal tuhle profilovku a mam ji tu dost dlouho, proste s emi libila,
uvidime, jak mi ta mala radost jeste vydrzi dlouho,
s Babisem je problem, zvolilo si ho 30 nebo vic % lidi, takze smula, je to cislo jedna na premiera, i tohle je demokracie

kaminky
Kelišová 6965 příspěvků 27.01.18 00:54

@Pesimistaa klikni si nejdřív na tohle video. Přijde mi docela férový.
https://www.youtube.com/watch?…
Pokud jde o migranty, tady je Drahošova odpověď v čase 32 min. a 24 sec.
http://www.blesk.cz/…st-stat.html
Ověř si letité názory Zemana na přijetí Eura, vystoupení z EU. Drahoš tu migranty nechce. Popravdě už mi to internetové přehánění, nafukování a překrucování začíná vadit.
Já si hledám videa, články, autentické výroky Zemana na dané téma, ověřuju si jeho fauly (či jeho týmu) a když se na netu objeví něco, co tvrdí Drahoš nebo Zeman, tak pokud něco nevím nebo si tím nejsem jistá, tak si to najdu. Ale ne v názorových článcích s neznámým autorem v nějakých pochybných plátcích, které se tváří jako svatá pravda. Já osobně na Drahošovi nic špatnýho nevidím, jedná slušně a otevřeně, je schopen se omluvit, vede transparentní kampaň, nic netají. Jen není dobrý řečník, tak ho v tom koupe celej internet. :? Českej vědec a dostává od Čechů na zadek jak malej harant. Místo aby si ho vážili, dělají z něj někoho, kdo chce ohrozit vlastní národ a je jakýsi iluminát nebo co.. :roll: Že nemá politickou zkušenost mi nevadí, naopak bych mu dala šanci a Zemana, který tu otravuje už od 90. let, bych opravdu ráda viděla konečně na Vysočině. Jediný důvod, proč je furt v politice, je ten, že hraje špinavou hru a ne že je tak děsně dobrej. Na Vysočinu odešel, protože tehdy o něj už nikdo nestál. Ani politici, ani občani. Démonizovat Drahoše nehodlám, přesvědčovat lidi o volbě kohokoliv taky ne. Nemám ráda špinavý kampaně, který vede Zeman. Ty mi třeba řekneš, že ne, já ti klidně dokážu, že na 100 % jo a vsadila bych na to roční výplatu a vyhrála bych, ale ani jeden o takový zdlouhavý dokazování nestojíme, stejně bys to nečet, řeší se to už na desítkách stran všude možně, takže si zvol, koho chceš a věř si, čemu uznáš za vhodný. :palec:

kaminky
Kelišová 6965 příspěvků 27.01.18 01:04
@pe-terka píše:
deleguje se jako vůdce a představitel elit, on nebude prezidentem „dolních 10ti milionů“ ;)

To Drahoš nedořekl, o nic jinýho nejde. Šlo o rýpnutí do Zemanova výroku, že je prezidentem dolních 10 mil, jelikož to není pravda. Početně to nevychází. Přesně polovina voličů ho vyloženě odmítá a nechce. Maj ho už od 90. let po krk. Ale on se drží v politice jak přibetonovanej, takže s ním jen tak někdo nehne.

Pesimistaa
Závislačka 3118 příspěvků 27.01.18 01:17
@kaminky píše: Ověř si letité názory Zemana na přijetí Eura, vystoupení z EU. Drahoš tu migranty nechce. Popravdě už mi to internetové přehánění, nafukování a překrucování začíná vadit.

Já osobně na Drahošovi nic špatnýho nevidím, … Jen není dobrý řečník, tak ho v tom koupe celej internet. :?

Českej vědec a dostává od Čechů na zadek jak malej harant. Místo aby si ho vážili, dělají z něj někoho, kdo chce ohrozit vlastní národ a je jakýsi iluminát nebo co.. :roll:

Že nemá politickou zkušenost mi nevadí, naopak bych mu dala šanci a Zemana, který tu otravuje už od 90. let, bych opravdu ráda viděla konečně na Vysočině. Jediný důvod, proč je furt v politice, je ten, že hraje špinavou hru a ne že je tak děsně dobrej. Na Vysočinu odešel, protože tehdy o něj už nikdo nestál. Ani politici, ani občani.

1. Drahos migranty nechce, lez, nekolikrat se pod ruzne pamflety podepsal, jeho vyroky jeste pred tremi dny byly vitaci
2. Drahos je VELMI dobry recnik, ale musi byt splnena podminka,
musi veci rozumet
nebo musi dostat predem noty,
nema naprosto zadny vlastni nazor, krome sve akademie
3. k tomu, ze dostava na zadek, to si nabehl sam, kdyz si nabubrele myslel, ze se prointrikuje na presidenta, jako s eprointrikoval na sefa akademie ved,
jenze srazka s realitou mu ukazala zac je toho,
on zatim dostal do zadku nakopano jen jemne a jednou, to dalsi a mnohem horsi ho teprve ceka, nebude zit z nejake minulosti, jak v akademicke bubline, ale bude kazdy den, kazdou hodinu obhajovat svoji kuzi,
nakonec Zeman dostal tolikrat na frak, ze se to neda ani spocitat
4. to proc je Zeman v politic eneni pro jeho spinave hry, ale proto, ze se rychle ucil a poucil, jak napsano vyse, dostal mnohokrate nakopano, ale ukazal, ze ho asi lide ci politici potrebuji,
kdyby byl nekdo lepsi, tak zadny Zeman by na hrade nesedel, to je snad jasne,
na hrad byl zvolen primou volbou a to i pres masivni kampane proti nemu i pres podvody a dalsi podpasovky,
takze tvrzeni „tehdy o něj už nikdo nestál“ se nezaklada na pravde, kdyby o nej opravdu nikdo nestal, tak propadl volbami rovnou zpatky na Vysocinu, ale je tu, tedy asi o nej demokraticka nadpolovcni vetsina stala, ---- objektivne receno, Zemanuv cas uz vyprsel, uvidime, zda je tu nekdo lepsi, koho budou volici chtit, pokud ne, bude tam Zeman sedet az do seho skonu nebo konce dalsiho mandatu ----- tvrzeni „tehdy o něj už nikdo nestál“ je pouze pavlacovy vyrok stare Blazkove

kaminky
Kelišová 6965 příspěvků 27.01.18 01:20

@Pesimistaa no.. prostě máš jinej názor. OK.

kaminky
Kelišová 6965 příspěvků 27.01.18 01:22

@pe-terka ještě jsem zapomněla dopsat, že Drahoš za tím výrokem o dolních 10 milionech dodal, že je to jen fráze (Což je pravda, je to Zemanova fráze). To si ověř, je to v záznamu debaty na netu, uslyšíš to tam.

kaminky
Kelišová 6965 příspěvků 27.01.18 01:24

@Pesimistaa jo byl zvolen přímou volbou polovinou voličů, přibližně druhá polovina ho nechtěla. To je taky právo ne? Ho tam nechtít…

Pesimistaa
Závislačka 3118 příspěvků 27.01.18 01:25
@kaminky píše: To Drahoš nedořekl, o nic jinýho nejde. Šlo o rýpnutí do Zemanova výroku, že je prezidentem dolních 10 mil, jelikož to není pravda. Početně to nevychází. Přesně polovina voličů ho vyloženě odmítá a nechce. Maj ho už od 90. let po krk. Ale on se drží v politice jak přibetonovanej, takže s ním jen tak někdo nehne.

rada Drahosovych vyroku vychazi z jeho vnitrniho pocitu nadrazenosti, ono to neni, ze by rekl, jako Zeman, ruzni psyhiatri, dokonce i Werichovi je prisouzen citat, ze lide jsou jen hlupaci, u Drahose je to akademicky zabaleno, nic vic, o to zakernejsi.
pokud se zeman drzi jako zabetonovany, to je smesny vyrok v kontextu prime volby,
takze ho zabetonovali volici, nikdo jiny, stejne je to s Babisem, stejne je to s Trumpem, sama nenavidena individua, Babise nemusim, ale co nadelam, ma trikrate tolik volicu, jako kterakoli jina strana, takze se s tim nic neda nadelat, zatim,
az bude Drahos presidentem, muze zkusit Babisuv majestat sesadit, a garantuji, ze dostane vyprask, jako ho dostal Sobotka, bude to zabavne, trapne, smesne, jak se Drahos zesmesni, bude li zvolen

kaminky
Kelišová 6965 příspěvků 27.01.18 01:30

@Pesimistaa ale mínění voličů se dá ovlivňovat. Viz historie. A historie učí. Nebo myslíš, že je to problém? To je normální ve volbách. Normální postup. Jsou na to volební týmy se školenými lidmi. A minule před 5 lety nebylo z čeho vybírat. Půlka lidí Zemana nechce. Ne že jim to je jedno, oni ho tam doslova nechtějí. Normální tzv. obyčejný lidi, půlka voličů. To je dost ne? To je zhruba tolik lidí, kolik ho minule volilo. Asi k tomu mají nějaký svý pádný důvody. Jo a Babiš, pakt Zeman Babiš, to mi teda taky vadí. To mi vadí hodně. Agrofert v politice podporovaný prezidentem. Na to nejsem zvědavá.

Pesimistaa
Závislačka 3118 příspěvků 27.01.18 01:39
@kaminky píše: @Pesimistaa jo byl zvolen přímou volbou polovinou voličů, přibližně druhá polovina ho nechtěla. To je taky právo ne? Ho tam nechtít…

ano, pravo to je ho nechtit, ale kdyz je tech nechtejicich malo, tak tam sedi,
problem je ovsem trochu jinde, to si malokdo uvedomuje, ani ty si to neuvedomujes,
v tom, ze posledni desetileti propaganda, media, Sorosove, sami politici s esnazi rozestvat spolecnost, v kazde zemi a vysledkem jesou presne tyhle vysledky voleb, je to tesne, zadne presvedcive vitezstvi, takz eto misto uznani cestneho druheho mista vyvolava jen vasne a nenavist,
to v situaci, kdy je p[oloviny dosahovano podvody, v Rakousku mely nektere obvody vysledek slunickoveho kandidata 130% hlasu, to je jasne i pacientum MUDr. Chocholouska, ze si do urny nahazeli listky u komise sami a nejak jim nedoslo, ze jim chybi tech 30% volicu, v USA zase nechali v kalifornii volit ilegalni imigranty, bez hispance bez dokladu, presto Trump vyhral s dost dobrym rozdilem, stjne to bylo s Brexitem, dali pravo hlasovat i tem, kdoz nejsou obcany VB a stejne to dopadlo jinak, nez planovali,
jde o vysledek, dostali jasny rozdil na hranu a nevyhral dosazeny favorit, ale outsider,
u techto nasicj presidentskych voleb uz deklarovali, ze ze zahranici bude zvolen pouze DRahos, takze je jasne, odkud prijde podvod, zadny okrsek nevoli unisonno, takze to vidim na pripraveny volebni podvod, bud ekomicke, jestli timto podvodem snizi Zemanuv naskok na 0.5% a bude cile dosazeno, spolecnost bude tvrde rozdelena na temer stejne poloviny,
takz ecile bude dosazeno

Pesimistaa
Závislačka 3118 příspěvků 27.01.18 01:42
@kaminky píše:
@Pesimistaa ale mínění voličů se dá ovlivňovat. Viz historie. A historie učí. Nebo myslíš, že je to problém? To je normální ve volbách. Normální postup. Jsou na to volební týmy se školenými lidmi. A minule před 5 lety nebylo z čeho vybírat. Půlka lidí Zemana nechce. Ne že jim to je jedno, oni ho tam doslova nechtějí. Normální tzv. obyčejný lidi, půlka voličů. To je dost ne? To je zhruba tolik lidí, kolik ho minule volilo. Asi k tomu mají nějaký svý pádný důvody. Jo a Babiš, pakt Zeman Babiš, to mi teda taky vadí. To mi vadí hodně. Agrofert v politice podporovaný prezidentem. Na to nejsem zvědavá.

pokud bude Zeman, tak to ma Babis spocitane, to je jasne,
pokud bude Drahosm tak si ho babis vychutna,
a jeste neco, nevedomky popisujes presne co je chybou celych voleb, lide NECHTEJI toho ci onoho, spravne by bylo lide CHTEJI toho ci onoho

Pesimistaa
Závislačka 3118 příspěvků 27.01.18 01:45
@kaminky píše: @Pesimistaa ale mínění voličů se dá ovlivňovat.

ano, da, tahle povera zila v USA az do volby Trumpa, pak se najednou vsichni zdesili, ze American neni blbec, kteremu staci spravne nadavkovat reklamu a on pak jako ovce vykona prikaz,
to bylo zdeseni, ze tohle nefunguje na celou spolecnost, ale jen na par primitivu, kteri nemohli celkovou volbu zmenit

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >