Reklama

Všechnopárty dnes, sledujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

g.sandova
Závislačka 3708 příspěvků 26.01.18 22:01
Všechnopárty dnes, sledujete?

Ahoj, hezký večer. Nesledujete teď někdo Všechnopárty? Co říkáte na pana Šípa? Mně dost vadí jeho postoj. Celkově je na mě dost „lidovej“, dnes předčil má očekávání. Co vy na to? Sledujete?

Reklama

Reakce:

Kacise
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 26.01.18 22:04

Jo. Místy mi přijde fakt trapnej. Místy zas vtip sám - viz story s chlupem. Ale obecně mi to přijde nevhodně zvolené téma. :?

g.sandova
Závislačka 3708 příspěvků 26.01.18 22:07

@Kacise díky za reakci. Mně osobně fakt, ale fakt vadí, jak to zlehčuje. No, působí to na mě, že je sám čuně, tak to zlehčuje. Dělá z těch žen blbky

AnnieTRoj
Kecalka 203 příspěvků 26.01.18 22:26

Mně přijde, že to zlehčuje, aby se něco dělo. Když bude mít úplně stejný názor a budou si notovat, jaký je to velký problém, tak to nebude divácky atraktivní. Takže on nemusí mít stejný názor jako prezentuje.

g.sandova
Závislačka 3708 příspěvků 26.01.18 22:28

@AnnieTRoj nemyslím si, ale díky za názor

Kacise
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 26.01.18 22:32

Je to téma hodně na hraně. Nechci paušalizovat, ale napadá mě… je to takové „české“. „Ta nadělá“ „chce být vidět“ „co s tim leze ven po 30ti letech“. Nevím no. Mám dvě, možná tři zkušenosti, nemilé, nepříjemné, nemám ani trauma, ani na to nevzpomínám. Ani bych s tím nešla ven… :think: Tenhle pořad chápu jako páteční oddychovku, moc nerozumím dnešnímu výběru témat. Normálně na to nekoukám, jen mě to dnes zaujalo, nevěděla jsem, kdo je paní Smetáčková.

g.sandova
Závislačka 3708 příspěvků 26.01.18 22:40

@Kacise tak někdo trauma má, bohužel. No, přijde mi to zkrátka blbý si z tohoto dělat legraci. Navíc ten jeho lidovej humor..

Kacise
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 26.01.18 22:45

@g.sandova přesně proto mi to též přijde blbé, že je to fakt citlivé téma, celkově mi to přijde nevhodné téma na pořad pro páteční odfrknutí na gauči. No.. ono zítřejší volební studio nebude o nic lepší :mrgreen:

g.sandova
Závislačka 3708 příspěvků 26.01.18 22:50

@Kacise už jsi byla volit? Já půjdu zítra. Ty diskuse a nabádání koho volit už mě moc nebaví. Já to ani říkat nebudu, koho chci volit a koho budu volit

Kacise
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 27.01.18 01:06

Jo jo, byla, v půl deváté, jako tak nějak vždycky. Já to sleduju, ale jen nezúčastněně. Jsem ráda, že vůbec máme tu možnost si vybrat. Fascinuje mě, jak si lidi vyčítají první i poslední a přitom jsou líní vyhledat si jen základní informace. Těším se, až bude po všem, je to vyčerpávající, útočící ze všech stran.

elena.78
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 27.01.18 03:12

:) Zrovna včera jsme se s chlapem bavili, že nám ten Šíp někdy přijde pěkně trapnej :D a to šly teprve úvodní titulky.

Mně přišlo, že si vybral „blbýho“ hosta. Že ta p. Smetáčková byla na ten pořad moc vážná, tak se snažil bavit diváky on a takhle to dopadlo, viz ten chlup.
Také mi od něho přišlo trapné jak řekl o seriálu Chlapci a chlapi, že to byl pěkně blbej seriál. Vůči tomu p. Javorskýmu to nebylo moc slušné. Bylo dle pokrčených ramen vidět (podle mne), že ho tím docela zarazil. Dobrá, byl to tendenční seriál, taková byla doba, ale že od něj neslyším kritiku současné televizní" tvorby", viz Ordinace, Pouta, Ohnivý kuře atd..
U třetího hosta to byla taky taková suchárna, snažil se být vtipný, ale nešlo mu to.

Včera mě p. Šíp zklamal (a to nejsem žádná aktivistka, meeto, feminička) a příští pátek budu sledovat jiný pořad.

g.sandova
Závislačka 3708 příspěvků 27.01.18 05:19

@elena.78 tak s tím V. Javorskym mi přijde dost zbytečný a nezajímavý se vracet ke Kyslikovi. Je to pořád dokola. Myslím, že má zajímavější témata. A už i nesčetněkrát vysvětloval, proč tu roli vzal. Jo, celkově to bylo slabý. A přišel mi sám trapnej, Šíp. Takový slintající prasátko.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >