Polonahý syn

Anonymní
4.6.20 16:26

polonahý syn

Dobrý den, mám už starší děti syn 15 let a dcera 10 let. Potřebovala bych pomoct s mým 15-ti letým synem. Jsem rozvedená a on je doma jediný muž. Chodí doma jen v boxerkách, a mně to nepřijde úplně vhodné. Často si ho různě prohrabuje a sahá si na něj. Vždy, když přijde domů, ze školy nebo zvenčí, okamžitě se vysvlíkne a rozcapí se na chvíli na gauč, pak normálně funguje, avšak stále jen v těch boxerkách. Navíc v 15-ti letech už je celkem obdařenější, takže ta boule v boxerkách je v celku velká.
Přijde mi to trochu nechutné a nevhodné, navíc dcera už na něj občas pokukuje.
Myslela jsem že dospívající bývají stydliví. Máte někdo podobně? Jak mu mám naznačit aby se více oblékal?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24389
4.6.20 16:28

Co mu to říct ať se oblikne :nevim: jsi jeho matka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13857
4.6.20 16:30

Já bych nenaznačovala, ale natvrdo řekla, že takto doma chodit nebude, že to vhodné není. U chlapů jakéhokoliv věku nemá naznačování žádný smysl. Musíš být jasná a konkrétní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 16:31

@pikola zase na druhou stranu je tady doma. Přijde mi to takové blbé, nakazovat mu doma jak se má oblékat.

• Nahlásit
  • Citovat
14519
4.6.20 16:38

Tak mu to rekni. :nevim: A jestli neposlechne, ze budes doma chodit jen v kalhotkach. Treba si to rozmysli. :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
4.6.20 16:38

Já na tom nic špatného nevidím a nenapadlo by mě to řešit. Já zase chodím často jen v tričku a kalhotkách…A nebo jinak opravdu říct přímo. Ať se obleče. Ale slušně. Ne že je to nechutné :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24389
4.6.20 16:41
@Anonymní píše:
@pikola zase na druhou stranu je tady doma. Přijde mi to takové blbé, nakazovat mu doma jak se má oblékat.

Tak začni taky chodit v kalhotách :nevim: jsi doma ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 16:43

A jak mu mám naznačit, aby si na něj pořád nesahal, on to totiž dělá i na veřejnosti. Pořád si ho různě upravuje a tak, když je polonahý má tu ruku v těch boxerkách skoro pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
5028
4.6.20 16:46
@Anonymní píše:
A jak mu mám naznačit, aby si na něj pořád nesahal, on to totiž dělá i na veřejnosti. Pořád si ho různě upravuje a tak, když je polonahý má tu ruku v těch boxerkách skoro pořád.

Normálně mu to řekni ne, vždyť je to tvoje dítě :D Mě by nevadilo, že doma chodí v trenkach, ale že si hrabe na pindoura jo, bych mu doporučila ať to dělá v soukromí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15485
4.6.20 16:47
@Anonymní píše:
A jak mu mám naznačit, aby si na něj pořád nesahal, on to totiž dělá i na veřejnosti. Pořád si ho různě upravuje a tak, když je polonahý má tu ruku v těch boxerkách skoro pořád.

Nemáš mu nic “naznačovat” :roll: :roll: Máš mu to normálně říct.

Na naznačování muži neslyší v žádném věku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15303
4.6.20 16:52
@Anonymní píše:

Hele mladej, ptáček ti neuleti, nemusíš ho pořád kontrolovat, jestli je v hnízdě.
Nebo, jako inteligentní člověk - synu, ty si to neuvědomuješ, ale neustálé osahávání a rovnání penisu je vhodné pouze o samotě. Na veřejnosti je to vulgární a pro druhé dost nechutné. Zamysli se, prosím, jakým způsobem se chceš prezenzovat a jak chceš působit na druhé. Tvoje okolí si toho všímá.
Formu si vyber sama… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 17:05

Tak je doma, ne? Syn taky chodi v boxerkach a triku, pokud je vedro, jinak v sortkach.Ale rozhodne si pred nami nikam nesaha.To snad patri do soukromi, to mu muzes vysvetlit.Ale na samotnych boxerkach s trikem nevidim nic špatného, to by ani nemohl na plovarnu v plavkach.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.6.20 17:06
@pikola píše:
Co mu to říct ať se oblikne :nevim: jsi jeho matka

Tak nahej snad neni, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
25688
4.6.20 17:06
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám už starší děti syn 15 let a dcera 10 let. Potřebovala bych pomoct s mým 15-ti letým synem. Jsem rozvedená a on je doma jediný muž. Chodí doma jen v boxerkách, a mně to nepřijde úplně vhodné. Často si ho různě prohrabuje a sahá si na něj. Vždy, když přijde domů, ze školy nebo zvenčí, okamžitě se vysvlíkne a rozcapí se na chvíli na gauč, pak normálně funguje, avšak stále jen v těch boxerkách. Navíc v 15-ti letech už je celkem obdařenější, takže ta boule v boxerkách je v celku velká.
Přijde mi to trochu nechutné a nevhodné, navíc dcera už na něj občas pokukuje.
Myslela jsem že dospívající bývají stydliví. Máte někdo podobně? Jak mu mám naznačit aby se více oblékal?
Děkuji

Nenaznačit. Říct - oblékni se. Vy snad nechodíte doma v kalhotkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25688
4.6.20 17:10
@Anonymní píše:
Tak je doma, ne? Syn taky chodi v boxerkach a triku, pokud je vedro, jinak v sortkach.Ale rozhodne si pred nami nikam nesaha.To snad patri do soukromi, to mu muzes vysvetlit.Ale na samotnych boxerkach s trikem nevidim nic špatného, to by ani nemohl na plovarnu v plavkach.

Tak spodni prádlo je od toho, aby se nosilo vespod a na tom něco. V jeho pokoji ať se klidně rozcapí, ale ve společných místnostech by mohl zachovat dekorum. Ona to ocení i vyhledová snacha, že se jí miláček před návštěvou i obleče. A nehrabe se v rozkroku co deset minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama