Polsko Adamex,Jedo,...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jeja123
Stálice 65 příspěvků 25.03.19 15:39
Polsko Adamex,Jedo,...

Ahoj holky,
nekupoval někdo kočárky Adamex či Jedo v Polsku teď někdy? Nebo i jiný kočárek z Polska? A kde prosím? Jaké tam mají ceny? Myslíte, že by se dala koupit jen hluboká korba bez sportovní?
Díky za postřehy a zkušenosti :)

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 9081 příspěvků 25.03.19 16:31
@jeja123 píše:
Ahoj holky,
nekupoval někdo kočárky Adamex či Jedo v Polsku teď někdy? Nebo i jiný kočárek z Polska? A kde prosím? Jaké tam mají ceny? Myslíte, že by se dala koupit jen hluboká korba bez sportovní?
Díky za postřehy a zkušenosti :)

Ahoj,

mám zkušenost s Adamexem a Junamou. Za mě super kočárky. Houpající, velké korbičky, stabilní. Co jsem měla já a co vím, tak by měly jít jedině dvojkombinace nebo trojkombinace. Pak bych hledala kočárky, které jsou jednokombinační = jen hluboká verze. Ale zase nedáš na konstrukci vajíčko - já to docela hodně využívala, když jsem jela jen k doktorce, na nákup apod.

Nicméně ani jeden kočárek jsem nekupovala v polsku a to kvuli případné reklamaci. A že jsem Junamu dávala na reklamaci - mají servis v Brně, takže reklamace byla rychlá (pokazila se brzda). A nevím jak bych ji v Polsku řešila. Navíc kamarádka měla kočárek z Polska (nějaký noname) a cenově byl jako u nás (trojkombinace nehoupacího kočárku za 13tisíc, já měla Junamu v trojkombinaci za 16tisíc - takže lepší kočár a za mírný příplatek).

Aduš8
Závislačka 4122 příspěvků 25.03.19 16:36

Já mám zkušenost s Adamexem, máme ho doma. Super houpe a za rok a půl používání zatím žádná vada ani reklamace. Dokonce an der brzda či ložiska nebylo potřeba měnit, jak nám prodejce tvrdil. Jen pravidelně promazávat, aby konstrukce nevrzala, to je ale psané v každém návodu ke kočárku, běžná údržba. Teď už čeká na druhé, malý se vozí v golfkách. Nemůžu proti polskému kočárku říct půl slova. Naprostá spokojenost. Jen jsme museli měnit duši, nebyla píchlá, ale u ventilku se udělala dírka, oprava doma a duše stála stovku. Ale kvůli reklamaci bych ho raději koupila v ČR, u nás třeba zaručují základní opravy do druhého dne(ložiska, brzdy apod…) dělají si je sami a nemusíš být bez kočárku celý měsíc. My jsme dali za dvojkombinaci kolem 15k,ale dá se sehnat i dost levněji přes internet.

smudlinky
Závislačka 2677 příspěvků 275 inzerátů 25.03.19 17:13

Mela jsem jedo před 9lety a pak pred 4 lety, kupovala jsem tady kvuli reklamacim. Musim rict, ze nektere veci mezi prvnim a druhym modelem vychytali, Jedinym probleme byly brzdy, ale tam je to otazka par korun, takze bych do nej sla znovu. Korbicka byla velka, mela jsem verzi s reminky a takove houpani nemel snad zadny jiny kocar. Urcite lze koupit jen hlubokou verzi bez sedacky na sportak a autosedacky.

Váš příspěvek
Reklama