Polsko, k moři, dovolená...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petája
Kecalka 409 příspěvků 7 inzerátů 05.05.18 20:27
Polsko, k moři, dovolená...

Ahoj holky, potrebuji poradit. Chceme jet letos, v cervenci, na dovolenou k mori. Protoze jedno z deti nesnese prilisne teplo, chteli bychom do Polska, nekam, kde se da prochazet po plazich, o koupani ani tak nejde ( spis tak jako po kotniky :-), ubytovani klidne hotel, nebo apartmany, aby se tam dalo chodit na dobre vecere, nejake ty pamatky, bylo vyziti pro deti, proste neco, z ceho jste byli sami nadseni. Ale aby tam zas nebyla hlava na hlave. Mame deti 4 a 1 rok. Mame nasetreno v prasatku, tak bycho si to fakt chteli uzit, nikde jsme dlouho nebyli a deti uvidi more poprve.
Moc vam dekuji za vase napady a zkusenosti :kytka:.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane  05.05.18 20:30

Za Polsko bych neutratila ani prd… v Chorvatsku není přílišné teplo, jezdíme v červenci a je to v pohodě.. kdyby stejná teplota byla tady tak je to vedro, ale tam ten mořský vzduch a vítr, je to ok :)

vokishka
Extra třída :D 11577 příspěvků 05.05.18 20:36
@Doe_Jane píše:
Za Polsko bych neutratila ani prd… v Chorvatsku není přílišné teplo, jezdíme v červenci a je to v pohodě.. kdyby stejná teplota byla tady tak je to vedro, ale tam ten mořský vzduch a vítr, je to ok :)

proč? Známí jeli do Polska už 2×, nadšení. Pro děcka super, jídlo super. Byli nadšení.

Doe_Jane  05.05.18 20:37
@vokishka píše:
proč? Známí jeli do Polska už 2×, nadšení. Pro děcka super, jídlo super. Byli nadšení.

fakt? já teda vůbec, když to srovnám s tím Chorvatskem tak je to pro mě sto a jedna, ale samozřejmě že to každý nemusí vidět stejně :) psala jsem jen svůj názor

lucynka25
Kelišová 6869 příspěvků 2 inzeráty 05.05.18 20:39

@Petája já jako malá jezdila s babičkou do Polska do Gdanska k mori ke známé vždycky na 3 týdny byla to paráda. Jezdívali jsme tam vlakem celou noc a kousek.
Na youtube je spousta videii jak to tam vypadá. Jako moře průhlédné není, ale písečné pláže jsou. A nedávno jsem koukala jak to tam teď vypadá a super.

A v chorvatsku rozhodne je hlava na hlave :roll:

mrav
Echt Kelišová 8486 příspěvků 05.05.18 20:42

Gdanský záliv, cestou bych se stavil v Krakově, za zmínku stojí Wawel.

Enmamma
Závislačka 2571 příspěvků 05.05.18 20:47

My jedeme v červenci k moři do Gdaňska a pronajali jsme si tam chatu a moc se těšíme.

Petája
Kecalka 409 příspěvků 7 inzerátů 05.05.18 20:53

Ja prave slysela, ze more v Polsku je nadherny a celkove dovolena super, kdo tam jednou byl, jezdi tam opakovane. Tak jsem chtela treba konkretni mista, nebo tak…
A mooooc diky za odpovedi…

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 05.05.18 21:06
@Doe_Jane píše:
Za Polsko bych neutratila ani prd… v Chorvatsku není přílišné teplo, jezdíme v červenci a je to v pohodě.. kdyby stejná teplota byla tady tak je to vedro, ale tam ten mořský vzduch a vítr, je to ok :)

kam jezdite v cervenci do chorvatska a je to v poho?…dubrovnik a dolu je prave v cervenci absolutne k nesneseni, 40 tky ve stinu- nejen moje zkusenost…loni se znami po 4 dnech sebrali a jeli domu…fakt me zajima vase destinace bo " v pohode" dle meho gusta vypada jinak, myslim teplotne…

Uživatel je onlineAduš8
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 05.05.18 21:51

@Petája vím,že tam před pár lety byla kamarádka, která je docela náročná a přijela zpět naprosto nadšená. Nesnáší destinace, kde je hlava na hlavě a tohle byl prý ráj…a strašně milí lidé. Ale za sebe mluvit nemohu.

cecetka
Kelišová 7116 příspěvků 05.05.18 21:58

@Petája Taky jsme letos uz konecne chteli jet do Polska. Pri hledani slusneho ubytovani jsme byli az zoufali z cen, vybaveni a poloh apartmanu. Takze jedeme opet do Slovinska ;) Mozna jen neumime spravne hledat. Ale stale me laka jak Balt, tak Mazury.

mayecka
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 05.05.18 22:21

V Polsku je krásné moře doporučuji :palec:

hofka
Extra třída :D 14952 příspěvků 1 inzerát 06.05.18 08:01

Já taky polský Balt zvažuju, ale prý je dobré chytit fajn počasí a spíš v srpnu, tak si necháváme otevřené možnosti, jeli bysme beztak do kempu, máme jen termín dovolené a když nebude počasí, pojedeme jinam. Místo zatím bez upřesnění, nikdy jsme tam nebyli.

cecetka
Kelišová 7116 příspěvků 14.05.18 18:58

Tak nakonec bude i Polsko. Ale az v srpnu. Jastrzebnia Gora je pry velmi oblibena, tak uvidime. Dnes mi z penzionu potvrdili volny termin i cenu za pobyt, tak se tesime :dance:

Enmamma
Závislačka 2571 příspěvků 14.05.18 21:14

Holky, Polsko bude, už jsme vše zaplatili - cestu i pronájem chaty. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama