Polský kočárek TAKO

22
12.3.05 10:19

Polský kočárek TAKO

Potřebovala bych poradit ohledně polského kočárku TAKO.Vyhlídli jsme si kočárek TAKO,typ NATALIE.Všichni v mém okolí mě od polských kočárků odrazují :( ,že nejsou kvalitní,méně prostorné apod.Máte někdo s tímto kočárkem zkušenost?Moc děkuju za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3813
12.3.05 11:03

Ahoj kočárek Tako jsme měli, prostorný je hodně, ale dost těžký a pozor jsou krátké a prodloužené velikosti, my měli tu krátkou a používali jsem ho jen do 6 měsíců. Taky když se složí tak zabírá dost místa, ale jinak je ok, neměl žádnou vadu atp. Ale nevim jakyý jsem měli typ, měli jsme ho z kolekce 2003, Tak možná už dělají trochu jiné vylepšené typy :-)

Zlatka+Terinka 10m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.3.05 13:27

ahoj Kiro,

my měli neznačkový, obyčejný, hluboký kočárek z Polska a byla jsem max. spokojená, žádná vada a sloužil nám do 9 měs.

S TAKO nemám osobní zkušenost je nepřehlédnutelný, takže jsem ho ve svém okolí již zaznamenala a zdá se mi, že jich jezdí čím dál víc.

Přeji mnoho štěstí při výberu toho správného „potahu“ pro prcka.
Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.3.05 13:35

ahojky, taky reaguju na polský kočárek- my ho měli taky, ale na značku si nevzpomenu. Používali jsme ho skoro 2,5 roku a ještě jsem ho prodala další mamině :) :) Byla jsem s ním maximálně spokojena. Byl lehký, lehce složitelný a po složení a imalý, což jsme potřebovali kvůli kufru u auta :wink: Takže já bych ti ho jen doporučila, ale určitě si nejdříve pořádně všechny prohlédněte, vyzkoušejte i složit atd. Neměl by to být problém, nám v tom každý z prodejců vyšel vstříc :wink: Takže správný nákup a příjemné vyjížďky s kočárkem :) T.

• Nahlásit
  • Citovat
198
12.3.05 19:38

Ahoj my shodou náhod Natalii máme vyšla nás na 6500kč barva je jak asi víš oranžovo žlutá je moc hezkej ,malá se nám narodila v listopadu a ted jí budou 4 měsíce a do vaničky se nám zatím vejde i s kombinézou a to už má 7kg takže zatím v pohodě jsem s ním spokojená ,sice nám zrezli kolečka,ale chodíme 2×denně ven a toho sněhu letos bylo dost takže se ani nedivím a jinak jsem spokojená nemám mu co vytknout ,já být tebou tak do toho jdu je to za prvé nízká cena a je vzhledově moc hezký každý mi ho chválí a jak jsem již psala jsem s ním maximálně spokojená :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
13.3.05 13:05

Ahoj Kiro,
my mame taky kocarek z Polska, znacku Roan a musim rict, ze je dost velky, kdyz jdu ven a koukam na ostatni kocarky. Velice dobre se sklada, je to rychlovka a vleze nam do kufru od auta. Navic u toho byla zateplena taska, taska na veci, plastenka. Jsem s nim max. spokojena. Velice dobre se nam jezdi ve spatnem terenu, protoze ma terenni kolecka. Akorat ze snehu nam trochu vrzou kolecka, i kdyz je promazavame. Nasi znami meli taky Roan starsi typ a byli s nim taky moc spokojeni, takze proti kocarkum z Polska nejsem.
Tak se mej a dobre vyber. Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
13.3.05 14:22

Ahoj Kiro,
máme kočárek TAKO a jsme s ním spokojení.Je dostatečně prostorný,sice těžší,ale dobře odpružený,takže se s ním člověk zas tak nenadře(pokud ho netahá několik pater po schodech).Doporučuju koupit přímo v Polsku(4500Kč komplet).Oproti mnoha značkovým,krásným,ale taky několikanásobně dražším kočárkům má jednu výhodu- je použitelný do našeho podnebí.Má letní i zimní úpravu.Tohle a pohodlí dítěte u nás vyhrálo.Taky jsem chtěla mít kočárek,který nikdo nemá,ale nakonec vyhrál tento.Má tedy jedinnou velkou chybu:má ho spousta maminek,ale to zase o něčem vypovídá. :wink:
A jinak,znám spoustu lidí,co chodí jen ve značkovém oblečení,ale dětem nekoupí ani kvalitní boty a krmí je vším možným,HLAVNĚ,že ONI jsou IN!(a z Polska by si nikdy nic nepořídili,že).
Přejem dobrý výběr.Katty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
13.3.05 16:28

ahoj lmy máme také polský kočárek firma Roan - typ Hugo. Máme ho přes rok a jsem s ním maximálně spokojená. Slušná byla i pořízovací cena. Proti ostatním kočárkům má poměrně dost velkou ložnou plochu - což oceňuji teď v zimě. malý je totiž zvyklý spát v kočárku a už je ho docela kousek. Pořád se v pohodě vejde. Takže nic proti Polským kočárkům. V létě jsme s ním letěli na dovču do španělska a ani trochu nám nevybledl i když tam slunce pralo jako blázen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
26.3.05 19:09

kočárek

Ahoj
holky , já kočárek TAKO nemám, ale kamarádka ano. Vzhledově se mi moc líbí, ale je hodně těžký na otáčení, málo prostorný a hodně vrže, já bych si ho nekupovala jiné kočárky jsou také celkem levné a mnohem lepší, každý má samozřejmě s tímto kočárkem jinou zkušenost Silvie a Daník :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.3.05 20:29

Ahoj,
máme kočárek TAKO (tu novější konstrukci - šedo-oranžový). Zatím jsme maximálně spokojení. Kubík se narodil začátkem prosince a v pohodě se celou zimu vešel do odnosné tašky i ve velkém kožešinovém fusaku. Kočárek je prostorný, dobře odpružený, má přehazovací výškově nastavitelnou rukojeť, odnosnou tašku pro mimi, v ceně je i taška na rukojeť a pláštěnka. Po složení se vejde do kufru i našeho Ferdy (Ford Fiesta). Za tu cenu (5700,–) se tento kočárek hodí. Samozřejmě - každému vyhovuje něco jiného, asi ale TAKO nebude zas tak hrozné, protože v poslední době jich jezdí čím dál víc.
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
980
26.3.05 20:41

Petro, kočárků jezdí hodně, protože jsou cenově dostupné…
Moje první volba ale taky padla na tento kočárek - prostě se mi fakt líbil…ale co jsem zjistila, že má 20kg tak jsem si to rychle rozmyslela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.3.05 20:50

Kočárek TAKO

Tak doufám, že až ho pojedu hodit ze skály, tak tam nezapomenu dítě. Doufám, že jen ten můj je ke vzteku, protože přeci není možné aby všechny byly takový krumpl. Ten náš „JEN“ zatáčí a to tak že na 5 metrech o 1/2 metru, takže denně posiliju. Brzda cavká tak, že to připomíná sekačku na trávu a seštelovat to nijak nejde. A při nájezdu na chodník se brzda zasekává úplně. A to s ním jezdím jen po zahradě a za těch půl roku jsme najela tak 5 km ať nežeru.
Blbé je že nemůžu najít papíry abych ho vyreklamovala. Když je najdu, nemáte někdo zkušenost s reklamací přímo u dovozce. Protože toho pána z Generace na Čerňáku už NIKDY nechci vidět a hlavně prý reklamace žádné neuznává, což bych i věřila on má takové zvláštní chování.

Máte-li někdo zkušenost s reklamací, tak mi prosím dejte vědět na mejl kacenka28@tiscali.cz

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.3.05 23:59

Ahoj,
já mám také kočárek Tako, a musím říct že jsem si vybrala skvěle. Mám ho již rok a půl (už se vyrábí lepší a krásnější), ale stále jsem sním maximálně spokojená. Je sice prvda že ho má spousta ma minek, ale je jich tolik variant, že jsem ještě nepotkala ten samý. Kolečka sice občas vržou, ale stačí je sundat a promazat. Jednu nevýhodu však má, nevleze nám do auta (Fabie), takže když s ním cestujem, musíme mu sundat všechny kola. Ale za tu službu co mi poskytl to stojí. Kupovola jsem ho za 5000,–, nové moldely teď stojí do 5500,–. Před sedmi lety jsem měla Hauck za 8000,– , ale tento polský kočár je mnohem lepší. Takže vřele doporučuji!
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
1436
27.3.05 14:37

Ja osobne Tako nemam, ale pocula som nan len same negativa z diskusii, kam chodim. Kazdemu na nom odislo nieco ine, a niekomu aj viac veci naraz a to maju kocik 4m. My mame tiez Polsky kocik Steggi a s tym som spokojna maximalne. Aj napriek tomu, ze je starsi, tak sa s nim jazdilo super aj v zime, je lahky, vanicka dost velka. Na tym modernych mi vadi ich vaha a mala vanicka. Ked sa dieta narodi v zime, tak sa to este da, ale ked na jar, v lete tak v zime sa tam uz s fusakom nezmesti. Takze moje zhrnutie, Polsky ano, ale zalezi na tom, aky.
Prajem stastny vyber.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
27.3.05 14:47

Tako Natalia

Tak tento kočárek se mi zalíbil,hned jak jsem ho uviděla.Má super výbavu.Sice mě trochu odrazovalo to že je polský a dost těžký,ale pak jsem se dozvěděla že všechny supr kočárky co se mi líbí jsou polské.Nakonec rozbít se může i extra značkový.A v některých diskuzích si maminky stěžují,že když je kočárek odlehčený,tak se pod těžším dítkem prohýbá a je nestbilní.Jedna říkala maminkám ať se váhy kočárku nebojí a ani malé vaničky.
My jsme vybírali velkou vaničku a byla nám stejně na nic,protože v 6m malej chtěl sedět a přešli jsme na sporťák.
Natalia mají teď v Brně v akci za 4999,– v Růžovém Panterovi ( www.kocarky-ruzovypanter.cz ) a na www.promi.cz je suprově popsaný a několik fotek v různých úpravách.Přemýšlela jsem že na druhé dítko si ho koupím taky.Nebo jakýkoli z Polska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama