Jaký polštář pro 2 letého?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinkaaa89
Závislačka 2647 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 09:36
Polštář pro 2 letého

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, koupili jsme malé postel a nevim jaký koupit polštář, máme mimknkovský, ale ten už je malý, chtěla bych klasický 70×90, ale aby nebyl nějak moc naplněný… Děkuji.

Reklama

Reakce:

iwa83
Kelišová 5285 příspěvků 26.03.18 09:38

@martinkaaa89 většina dobrých polštářů se dá dovycpat nebo ubrat z výplně. Mají to na zip. Já jsem z miminkovského taky odebírala.

Heivka
Závislačka 2735 příspěvků 26.03.18 09:58

@martinkaaa89 U jedné řady polštářů od Matějovského jde odebírat výplň a za mě je to super, když má syn rýmu, tak polštář nacpu na maximum aby spal v polosedě, jinak ho má nacpaný sotva na třetinu.

hapolda
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 26.03.18 10:01

Vcera jsem to zrovna resila s, snad, odbornici pres zdrave spani. Chtela jsem koupit dceri (3roky) polstar. Taky ma miminkovsky. Pani me rekla ze takovy polstar je dostacujici az az. Vetsi polstar by mela dostat az kolem pateho roku a kolem devateho muze anatomicky. Jakykoliv polstar pro tyhle prcky je pry vysoky a krivy pater.

martinkaaa89
Závislačka 2647 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 10:13

@hapolda aha, tak asi zustaneme u neho… Děkuji.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18536 příspěvků 26.03.18 10:26

Synek měl ve dvou taky jen ten „miminkovský“ a stejně spal mimo něj rovnou na matraci ;)
Polštář pod hlavou jsme začali používat až ve čtyřech letech, kdy věčně tahal rýmy ze školky a bylo potřeba vyšší spaní ;)

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 26.03.18 10:30

Teda tak to mě vůbec nenapadlo tohle řešit :( my jsme dali malé kolem 4 roku klasický velký, jen takový plochý.

Avrun
Extra třída :D 11113 příspěvků 26.03.18 10:57

18m syn má v postýlce asi půl roku taky ten úplně placatý miminkovský…jenže poslední 2 měsíce se mnou spí přes noc v posteli a tam na něm nechce ležet, pořád si lehá na můj vysoký :? :roll: Včera jsem zkusila sice velký, ale docela placatý polštář a vcelku bez úspěchu :think:

lucenka
Nadpozemská drbna 29859 příspěvků 26.03.18 12:50

Kluk mi téměř od narození spí na klasickém péřovém polštáři… zabavil mi můj, už takový ten hezky slehlý, kde je spíš prach než peří.
Ale třeba mně se na těch umělotinách spí strašně špatně. To radši spím bez polštáře než na tom.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Přišel o ženu i Českou Miss! Podnikatel Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama