Jaký polštář pro 2 letého?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinkaaa89
Závislačka 2653 příspěvků 26.03.18 09:36
Polštář pro 2 letého

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, koupili jsme malé postel a nevim jaký koupit polštář, máme mimknkovský, ale ten už je malý, chtěla bych klasický 70×90, ale aby nebyl nějak moc naplněný… Děkuji.

Reklama

Reakce:

iwa83
Kelišová 5848 příspěvků 26.03.18 09:38

@martinkaaa89 většina dobrých polštářů se dá dovycpat nebo ubrat z výplně. Mají to na zip. Já jsem z miminkovského taky odebírala.

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 26.03.18 09:58

@martinkaaa89 U jedné řady polštářů od Matějovského jde odebírat výplň a za mě je to super, když má syn rýmu, tak polštář nacpu na maximum aby spal v polosedě, jinak ho má nacpaný sotva na třetinu.

hapolda
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 26.03.18 10:01

Vcera jsem to zrovna resila s, snad, odbornici pres zdrave spani. Chtela jsem koupit dceri (3roky) polstar. Taky ma miminkovsky. Pani me rekla ze takovy polstar je dostacujici az az. Vetsi polstar by mela dostat az kolem pateho roku a kolem devateho muze anatomicky. Jakykoliv polstar pro tyhle prcky je pry vysoky a krivy pater.

martinkaaa89
Závislačka 2653 příspěvků 26.03.18 10:13

@hapolda aha, tak asi zustaneme u neho… Děkuji.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19014 příspěvků 26.03.18 10:26

Synek měl ve dvou taky jen ten „miminkovský“ a stejně spal mimo něj rovnou na matraci ;)
Polštář pod hlavou jsme začali používat až ve čtyřech letech, kdy věčně tahal rýmy ze školky a bylo potřeba vyšší spaní ;)

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 26.03.18 10:30

Teda tak to mě vůbec nenapadlo tohle řešit :( my jsme dali malé kolem 4 roku klasický velký, jen takový plochý.

Avrun
Extra třída :D 11770 příspěvků 26.03.18 10:57

18m syn má v postýlce asi půl roku taky ten úplně placatý miminkovský…jenže poslední 2 měsíce se mnou spí přes noc v posteli a tam na něm nechce ležet, pořád si lehá na můj vysoký :? :roll: Včera jsem zkusila sice velký, ale docela placatý polštář a vcelku bez úspěchu :think:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31186 příspěvků 26.03.18 12:50

Kluk mi téměř od narození spí na klasickém péřovém polštáři… zabavil mi můj, už takový ten hezky slehlý, kde je spíš prach než peří.
Ale třeba mně se na těch umělotinách spí strašně špatně. To radši spím bez polštáře než na tom.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama