Jaký polštář pro 2 letého?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martinkaaa89
Závislačka 2671 příspěvků 26.03.18 09:36
Polštář pro 2 letého

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, koupili jsme malé postel a nevim jaký koupit polštář, máme mimknkovský, ale ten už je malý, chtěla bych klasický 70×90, ale aby nebyl nějak moc naplněný… Děkuji.

Reakce:
iwa83
Kelišová 6752 příspěvků 26.03.18 09:38

@martinkaaa89 většina dobrých polštářů se dá dovycpat nebo ubrat z výplně. Mají to na zip. Já jsem z miminkovského taky odebírala.

Heivka
Závislačka 3256 příspěvků 26.03.18 09:58

@martinkaaa89 U jedné řady polštářů od Matějovského jde odebírat výplň a za mě je to super, když má syn rýmu, tak polštář nacpu na maximum aby spal v polosedě, jinak ho má nacpaný sotva na třetinu.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 26.03.18 10:01

Vcera jsem to zrovna resila s, snad, odbornici pres zdrave spani. Chtela jsem koupit dceri (3roky) polstar. Taky ma miminkovsky. Pani me rekla ze takovy polstar je dostacujici az az. Vetsi polstar by mela dostat az kolem pateho roku a kolem devateho muze anatomicky. Jakykoliv polstar pro tyhle prcky je pry vysoky a krivy pater.

martinkaaa89
Závislačka 2671 příspěvků 26.03.18 10:13

@hapolda aha, tak asi zustaneme u neho… Děkuji.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 26.03.18 10:26

Synek měl ve dvou taky jen ten „miminkovský“ a stejně spal mimo něj rovnou na matraci ;)
Polštář pod hlavou jsme začali používat až ve čtyřech letech, kdy věčně tahal rýmy ze školky a bylo potřeba vyšší spaní ;)

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 26.03.18 10:30

Teda tak to mě vůbec nenapadlo tohle řešit :( my jsme dali malé kolem 4 roku klasický velký, jen takový plochý.

Avrun
Extra třída :D 12500 příspěvků 26.03.18 10:57

18m syn má v postýlce asi půl roku taky ten úplně placatý miminkovský…jenže poslední 2 měsíce se mnou spí přes noc v posteli a tam na něm nechce ležet, pořád si lehá na můj vysoký :? :roll: Včera jsem zkusila sice velký, ale docela placatý polštář a vcelku bez úspěchu :think:

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32952 příspěvků 26.03.18 12:50

Kluk mi téměř od narození spí na klasickém péřovém polštáři… zabavil mi můj, už takový ten hezky slehlý, kde je spíš prach než peří.
Ale třeba mně se na těch umělotinách spí strašně špatně. To radši spím bez polštáře než na tom.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >