Polykání pecek od vína

118
9.8.20 17:20

Polykání pecek od vína

Ahoj holky,

mám asi hloupý dotaz. Dostali jsme na dovolené od známých spoustu hroznového vína s drobnými pecičkami. Už druhý den ho dávám rok a půl starému synovi, úplně ho miluje. Akorát teď mi řekl přítel, že by malý neměl jíst ty pecičky, že mu to snad může ucpat střeva :nevim: Já teda vždycky pecičky z vína polykala a nikdy nad tím nepřemýšlela, ani u malého. Na internetu jsem se dočetla, že to může způsobit zácpy ve větším množství a je fakt, že už ho snědl za dobu co jsme tu docela dost :D Kadí tedy bez problémů…

Co myslíte, mám to nějak řešit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1000
9.8.20 17:23

Naše malá by musela puknout kdyby to něco dělalo, protože to taky miluje (jsou jí dva roky ) :mrgreen: Ani nevím jak bych ty pecičky vybírala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3351
9.8.20 17:33

@Gabiiinka nech ho, pecky mu nijak neublíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50533
9.8.20 17:37

Nijak to neres. Max. hlidat, at si kulicku nenacpe do nosu nebo blbe nevdechne. Od kolegyne dcera (dospela zena uz). Blbe polkla prasek, nekde se sprajcnul v jicnu, malem se udusila, nez ji pomohli. Tak si to podrazdila, ze ATB vyfasovala. Nevim, co to devce vyvadelo.
Jinak bud rada, ze je ji. Muze prijit obdobi, ze bude hrozny a meloun preparovat od pecek.
U nas bylo obdobi, kdy se preparoval kmin v chlebu i ty ruzne pecky. Nez je to preslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3303
9.8.20 17:43

Měli jsme doma několik vinohradů a plně tě ubezpečuji, že nevím o žádném dítěti na jižní moravě (nejméně tedy za mého dětství, dnes už je vše posunuté do extrémů), kterému by někdo vybíral pecičky z hroznů :mrgreen: Klíííd, nic se mu nestane, my to jedli doma se všema dětma i ve škole po kilech, i jako malí a Nikdy nám nic nebylo (teda max. jsme se toho přežrali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
9.8.20 17:44

Pecičky bych moc neřešila, jen bych víno krájela podélně ideálně na čtvrtky, případně na půlky pokud je s jídlem šikovný pro klid v duši, že se mi tím dítě nezadusí (to se totiž může stát). A závidím, že dítěti tak jede ovoce! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
9.8.20 18:15

Tak super, díky moc za názory! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 18:45

@Kelsey
Ve vínu je nevybirám, ale v melounu jo :lol: :lol: jsou na mě moc velký :lol: a kmín taky vybírám a to mi je 27 :lol: :lol: takže jak koho to přejde :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24682
9.8.20 21:51

Jejda klíííd, dopřej mu kus vlákniny, bude mít zdravou a pravidelnou stolici :palec: Pokud nechroustá ořechy i se skořápkama jako Marfuša, nemáš se čeho bát :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama