Polyp v hrdle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sarkateacher
Povídálka 44 příspěvků 04.11.14 19:33
Polyp v hrdle

Dámy, mám dnes už druhou otázku. Můj gynekolog mi objevil polyp v hrdle, který mě nebolí nic to nedělá až teď na konci těhu trošku pozlobil. Jedna lékařka mě vyděsila, že je nutné vzít z toho histologii tak mě šíleně vystresovala. Mám pocit, že by mi to gynekolog určitě brzy řekl. Vím, že se to odstranit musí ale vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo být zhoubné. Prý se to jen ukroutí po porodu. Máte někdo zkušenost???

Reakce:
Ukulina
Extra třída :D 14698 příspěvků 04.11.14 20:25

Na histologii jde všechno automaticky. Já měla polyp kdesi v krku jako malá, byl nezhoubný.

sarkateacher
Povídálka 44 příspěvků 04.11.14 21:23

Já jsem to už kdysi jednou měla pamatuju se že mi to v nějaké lehké narkoze ufikli a ještě ten den jsem byla doma… Tentokrát jsem měla za to, že je to v pořádku chvilku před otěhotněním jsem byla i na prevenci a taky vše ok, jen mě ta doktorka šíleně vyděsila. :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >