Pomáhá Biosil?

45
13.4.13 10:21

Pomáhá Biosil?

Ahoj holky, chci se zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti s přípravkem Biosil? Pomáhá opravdu proti vypadávání vlasů a zlepšuje nehty? Popřípadě, jaký jiný přípravek mi můžete doporučit? Předem děkuji za odpověďi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

462
13.4.13 10:41

@Eluve Mě pomohl vždy. A naposledy jsem si k němu přidala pupalku. Ale zabere to až za čas, u mě asi měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
13.4.13 10:42

Asi jo :) beru ho asi 2 měsíce a nějak často si musím barvit vlásky :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33122
13.4.13 11:18

Biosil ďobu ale nic moc..mě pomohlo a i po porodu hodně tohle:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
13.4.13 11:45

Mě nepomohl na nic, neviděla jsem výsledky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
13.4.13 11:59

Paradoxně na vlasy mi nějak extra nepomohl, ty mi rychleji růst nezačaly, ale na nehtech to poznat bylo a nohy a spol jsem si musela holit častěji než předtím… ale uvidíme, beru ho zatím tři měsíce… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
13.4.13 12:00

@pavučina a k čemu je dobrá pupalka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15565
13.4.13 12:24
@Eluve píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti s přípravkem Biosil? Pomáhá opravdu proti vypadávání vlasů a zlepšuje nehty? Popřípadě, jaký jiný přípravek mi můžete doporučit? Předem děkuji za odpověďi :mavam:

Mně ano - ale až po delší době, cca po třech měsících pravidelného užívání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
13.4.13 12:25

Musím se přidat. Po porodu mi hodně padají vlasy.Ale nepomohlo mi nic.Snad by pomohla změna jídelníčku, ale na to nemám energii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
13.4.13 12:29

Biosil me pomohl, chce to ale vydrzet dlouho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
13.4.13 12:42

Já ho ani užívat nezačla, je tam strašně málo biotinu a v tom plus je panthenol ale taky nijak závratné množství a trochu zinku. Raději bych šla do už zmiňovaného Panthenolu od Mullera nebo do Methionin komplexu od Phytenea.

• Citovat
  • Upravit
462
13.4.13 12:44
@Regina Hero píše:
@pavučina a k čemu je dobrá pupalka?

Pupalka dvouletá mimo jiné podporuje růst vlasů. Je toho víc na co má pozitivní účinky, mě ji doporučila kadeřnice. Při mytí mi teď zůstane daleko míň vlasů v ruce. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11879
13.4.13 13:10

Řekla bych, že po delším užívání Biosilu nějaký posun k lepšímu vidět byl, ale žádný zázrak to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
13.4.13 13:39

U mě naprosto nic…snědla jsem ho kvanta. stejně tak revalidu. hold některým z nás nejsou husté a pěkné vlasy dány… :nevim: (a to ještě nejsem těhotná)

• Nahlásit
  • Citovat
716
13.4.13 13:52
@Eluve píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti s přípravkem Biosil? Pomáhá opravdu proti vypadávání vlasů a zlepšuje nehty? Popřípadě, jaký jiný přípravek mi můžete doporučit? Předem děkuji za odpověďi :mavam:

Nepomohl mi ani po roce braní, spíš jsem zaznamenala zvýšenou chut k jídlu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama