Pomáhá Biosil?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eluve
Povídálka 44 příspěvků 2 inzeráty 13.04.13 10:21
Pomáhá Biosil?

Ahoj holky, chci se zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti s přípravkem Biosil? Pomáhá opravdu proti vypadávání vlasů a zlepšuje nehty? Popřípadě, jaký jiný přípravek mi můžete doporučit? Předem děkuji za odpověďi :mavam:

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pavučina
Kecalka 462 příspěvků 13.04.13 10:41

@Eluve Mě pomohl vždy. A naposledy jsem si k němu přidala pupalku. Ale zabere to až za čas, u mě asi měsíc.

darushka
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 13.04.13 10:42

Asi jo :) beru ho asi 2 měsíce a nějak často si musím barvit vlásky :) :)

smurfka
Nadpozemská drbna 26767 příspěvků 13.04.13 11:18

Biosil ďobu ale nic moc..mě pomohlo a i po porodu hodně tohle:

eneerka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 13.04.13 11:45

Mě nepomohl na nic, neviděla jsem výsledky…

Regina Hero
Generální žvanilka 24209 příspěvků 9 inzerátů 13.04.13 11:59

Paradoxně na vlasy mi nějak extra nepomohl, ty mi rychleji růst nezačaly, ale na nehtech to poznat bylo a nohy a spol jsem si musela holit častěji než předtím… ale uvidíme, beru ho zatím tři měsíce… ;)

Regina Hero
Generální žvanilka 24209 příspěvků 9 inzerátů 13.04.13 12:00

@pavučina a k čemu je dobrá pupalka?

BohunkaP
Extra třída :D 14455 příspěvků 13.04.13 12:24
@Eluve píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti s přípravkem Biosil? Pomáhá opravdu proti vypadávání vlasů a zlepšuje nehty? Popřípadě, jaký jiný přípravek mi můžete doporučit? Předem děkuji za odpověďi :mavam:

Mně ano - ale až po delší době, cca po třech měsících pravidelného užívání.

Korrrinka
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 13.04.13 12:25

Musím se přidat. Po porodu mi hodně padají vlasy.Ale nepomohlo mi nic.Snad by pomohla změna jídelníčku, ale na to nemám energii.

88petra
Kecalka 359 příspěvků 13.04.13 12:29

Biosil me pomohl, chce to ale vydrzet dlouho…

Mišuna
Echt Kelišová 9238 příspěvků 13.04.13 12:42

Já ho ani užívat nezačla, je tam strašně málo biotinu a v tom plus je panthenol ale taky nijak závratné množství a trochu zinku. Raději bych šla do už zmiňovaného Panthenolu od Mullera nebo do Methionin komplexu od Phytenea.

pavučina
Kecalka 462 příspěvků 13.04.13 12:44
@Regina Hero píše:
@pavučina a k čemu je dobrá pupalka?

Pupalka dvouletá mimo jiné podporuje růst vlasů. Je toho víc na co má pozitivní účinky, mě ji doporučila kadeřnice. Při mytí mi teď zůstane daleko míň vlasů v ruce. ;)

alisee
Extra třída :D 11872 příspěvků 13.04.13 13:10

Řekla bych, že po delším užívání Biosilu nějaký posun k lepšímu vidět byl, ale žádný zázrak to není.

verulicek  13.04.13 13:39

U mě naprosto nic…snědla jsem ho kvanta. stejně tak revalidu. hold některým z nás nejsou husté a pěkné vlasy dány… :nevim: (a to ještě nejsem těhotná)

misacek00
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 13.04.13 13:52
@Eluve píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti s přípravkem Biosil? Pomáhá opravdu proti vypadávání vlasů a zlepšuje nehty? Popřípadě, jaký jiný přípravek mi můžete doporučit? Předem děkuji za odpověďi :mavam:

Nepomohl mi ani po roce braní, spíš jsem zaznamenala zvýšenou chut k jídlu

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské... číst dále >

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Najednou mám prsa, břicho a boky, říká o stárnutí modelka Le Bonová

Britská kráska Yasmin Le Bonová (52) patřila v osmdesátých letech k... číst dále >

Osm raných příznaků rakoviny, které byste neměli ignorovat

U velkého počtu nemocných jsou některé nádory objeveny až v pokročilém... číst dále >

Reklama