Pomáhá vám muž doma s domácími pracemi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 01:07
Pomáhá vám muž doma?

Chtěla jsem se vás všech zeptat, zda vám váš muž doma pomáhá s domácími pracemi, atd., a co všechno doma dělá pravidelně nebo i nepravidelně (jestli vůbec něco dělá)??? Docela mě to zajímá, jsem na mateřské a někdy si připadám úplně vyčerpaná… Děkuji všem!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 25.03.19 01:14

Ano, pomáhá. ;-)

babice
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 25.03.19 01:17

Je to jen na vás, jak si to uděláte.
My to nemáme nijak striktně rozdělené.
Záleží na domluvě.
V každém vztahu je to jinak. Jde o to, jak se domluvíte vy dva.
U nás je to tak, že se domluvíme podle potřeby. Jde o to,aby to u nás doma fungovalo .....

Liguére
Stálice 70 příspěvků 25.03.19 01:19

Když ho poprosím, udělá to. Ale raději si to udělám sama. Není tolik pečlivý. :nevim:

Tomkins
Kecalka 383 příspěvků 25.03.19 01:27
@babice píše:
Je to jen na vás, jak si to uděláte.
My to nemáme nijak striktně rozdělené.
Záleží na domluvě.
V každém vztahu je to jinak. Jde o to, jak se domluvíte vy dva.
U nás je to tak, že se domluvíme podle potřeby. Jde o to,aby to u nás doma fungovalo .....

Takhle mluví jeden můj kamarád po několika pivech :lol: To je zajímavý, jak lze jednu myšlenku napsat šesti způsoby.

Martassek
Kecalka 350 příspěvků 25.03.19 01:29

Můj muž nakupuje potraviny, vaří, chodí s košem a myje chotbu v domě, když je náš týden. To jsou jen jeho práce, pak mi třeba pomáhá s okny atd. Také se hodně věnuje naší dceři. :srdce:

Plesss
Kecalka 116 příspěvků 25.03.19 01:38

Pomáhá a dost, stačí jen říct a udělá vše co potřebuji. Jeho rutina je nakrmit a dávat dvojčata spát. Dnes třeba uklidil naší ložnici sám od sebe :lol: :kytka:

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 25.03.19 01:39
@Průzkumník píše:
Ano, pomáhá. ;-)

Jsi gay a máš registrovaného partnera? :nevim:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 25.03.19 01:51
@Božislava píše:
Jsi gay a máš registrovaného partnera? :nevim:

Ne, ale žije nás doma povícero. ;-)

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8264 příspěvků 25.03.19 02:23
@Tomkins píše:
Takhle mluví jeden můj kamarád po několika pivech :lol: To je zajímavý, jak lze jednu myšlenku napsat šesti způsoby.

Muj muz to zvlada i bez piv :lol: Nekdy me to teda uz unavuje :mrgreen:
Ale pomaha. Nadobi, vareni pravidelne, nekdy pradlo, podlahy, …co teda nedela,tak neutira prach. Rika,ze ho nevidi :think:

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 25.03.19 02:45

Chodí s košem a nakoupit - pravidelně. Občas uvaří - když má náladu a chce se mu. Když jsem nemocná, apod., tak v rámci možností zvládne celou domácnost, i když teda na pořádek moc nehledí :D To už si pak musím ošéfovat sama, když jsem fit…

Martina84
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 25.03.19 03:55

Pomáhá s dětma, nakoupí, uvaří - to ho baví, takže se střídáme. Neuklízí - to je čistě na mě.

ugluk
Hvězda diskuse 45764 příspěvků 25.03.19 04:00

Jsou práce, které tak nějak v průběhu let vyplynuly jako „jeho“, i když jsou asi tak nějak spíš považovány za ženské. Jsou věci, které jsou mou doménou a on by je nedal. Teda s vypětím sil dal, když jsem neplánovaně skončila v nemocnici, tak obstaral všecko a o školní dítě se postaral, ale jinak je dělám výhradně já. A jsou věci, o které se střídáme, povětšinou půl napůl. Když jsme oba pracovali, oba jsme se taky starali o domácnost. Co jsem podruhé na mateřské, o dost víc toho táhnu já, protože mám o dost víc času. Ale třeba dneska, kdy od jedné uspávám dítě a jestli se mi to povede, budík zazvoní v šest, očekávám i od pracujícího muže na stole snídani :mrgreen:

Lainaire8
Závislačka 2833 příspěvků 25.03.19 05:07

Pomáhá, stačí říct nebo se domluvit. :nevim: sám má práci kolem baráku, takže je to na mně a nestezuju si, jsem doma, máme tři děti, to je moje práce :lol: vařím, peču, uklízím :nevim: muž vydělává, stará se o barák a veškerý opravy a obstarává výlety a zábavu :lol: :nevim: máme to hezky rozdělený :mrgreen: ale není problém cokoli říct a udělá, pomůže 8o já to spíš využívám, že mu soupnu děti a jdu si zacvičit, zaběhat nebo odpočívám. Vy spolu nemluvite?

Lotrinka
Stálice 86 příspěvků 25.03.19 05:35

Pere skoro jen on (pracka, susicka), pro deti do skolky/skoly jezdi jen on, on je tan i vozi. Pripravuje snidane, svaciny detem. Skoro jen on pousti mycku. Vybira kocic zachod, vynese odpadky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama