Kino a nevernik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 18:06
kino nevernik

Ahojte mile diskutujuce, idem si k vam po radu. som s priatelom vyse troch rokov, sme od seba dost daleko vzdialeny cca 100km, takze ten kontakt je tak raz za tyzden, volame si kazdy den aj piseme, vztah je super.bola som u neho na vikend a boli sme na navsteve u jeho tety, robili si z nas srandu kedy sa uz vezmeme a pod. priatel si este robil srandu ze dnes vecer ma v plane poklaknut a potom sa jeho teta spytala ako bolo v kine 8o on to rychlo zahovoril ze nic moc a rychlo presiel na inu temu, o ziadnej navsteve kina mi nikdy nepovedal. Vecer som to uz neriesila, ale rano som sa spytala ako to ze mi nespomenul ze bol v kine a on ze preto lebo vedel ze by som sa nahnevala pretoze tam bol so zenou 8o. je to normalne? keby mi povedal idem s kamoskou do kina asi by som to neriesila, ale kedze to zatajil je vo mne otaznik co to ako ma znamenat? a iba oni dvaja nikto treti tam nebol, tu zenu nepoznam…ak to prehanam povedzte mi to mam totiz strasnu chut poslat ho za tou druhou, dakujem za vase nazory.(prepacte ze anonymne, mam tu mamku) :*

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Šáruší
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 24.03.19 18:44

Já ti neumím poradit, co máš dělat. Jen, mně by velmi vadilo, kdyby můj manžel nebo ještě nemanžel, chodil do kina s nějakou ženou, tajil to přede mnou. V podstatě pro mě dost nepředstavitelné, že by se prostě manžel sbalil a šel do kina sám s nějakou jinou ženou. Určitě bych tedy při nejmenším byla dost naštvaná a dost to řešila.

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 24.03.19 18:48

Mne by nevadilo, ze tam byl s ženou, ale to, ze má potřebu to tajit. Požádala bych ho, ať se chová jako dospěly a nedělá tajnosti kvůli kinu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 18:57

@Šáruší vsak? mohli sme predsa ist spolu my dvaja,mam chut sa s nim rozist..uplne vo mne nalomil doveru,v com mi este klame? ta vzdialenost je na prd,nudi sa ked niesme spolu?… :? :(
@Tichošlápek chlap by to nikdy netajil pokial by nemal nekale umysli podla mna…a keby to bola nasa spolocna kamaratka ok, ale nepoznam ju :nevim: podla teba odpustit a ist dalej?

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 24.03.19 18:59

No já bych se asi nerozchazela kvůli jedné takové příhodě. Ale zbystrila bych to ano.

Pvln34
Povídálka 22 příspěvků 24.03.19 19:02

Mňa skôr zaráža že po 3 rokoch „vzťahu“ ste od seba 100km :nevim: neviem ako často a ako moc ste spolu osobne, len aby to nebol jeden z tých vzťahov kde majú oba „svoje“ životy, bez vize na spoločnú budúcnosť a hold si každý ten voľný čas plánuje podľa seba - ty ideš do kina s kamoškami, on ide do kina s kamoškou..

Dája999
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 24.03.19 19:05
@Anonymní píše:
Ahojte mile diskutujuce, idem si k vam po radu. som s priatelom vyse troch rokov, sme od seba dost daleko vzdialeny cca 100km, takze ten kontakt je tak raz za tyzden, volame si kazdy den aj piseme, vztah je super.bola som u neho na vikend a boli sme na navsteve u jeho tety, robili si z nas srandu kedy sa uz vezmeme a pod. priatel si este robil srandu ze dnes vecer ma v plane poklaknut a potom sa jeho teta spytala ako bolo v kine 8o on to rychlo zahovoril ze nic moc a rychlo presiel na inu temu, o ziadnej navsteve kina mi nikdy nepovedal.Vecer som to uz neriesila, ale rano som sa spytala ako to ze mi nespomenul ze bol v kine a on ze preto lebo vedel ze by som sa nahnevala pretoze tam bol so zenou 8o. je to normalne? keby mi povedal idem s kamoskou do kina asi by som to neriesila, ale kedze to zatajil je vo mne otaznik co to ako ma znamenat? a iba oni dvaja nikto treti tam nebol, tu zenu nepoznam…ak to prehanam povedzte mi to mam totiz strasnu chut poslat ho za tou druhou, dakujem za vase nazory.(prepacte ze anonymne, mam tu mamku) :*

Ahoj, myslím, že nepřeháníš - kombinace " divné" reakce + zamluvit a rychle změnit téma + zatajení … měla bych z toho taky divný pocit a blikající kontrolky.
Asi by mě napadlo, že zapomenout hned 2× je hodně divné - i kdyby se předem nezmínil, že se domluvil např, s kamarádkou ( jasně, že mohl zapomenout), tak ani zmínka poté - něco na způsob " viděl jsem včera prima film…"
Asi bych minimálně zpozorněla.

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 24.03.19 19:05

@Pvln34 měla jsem to s manželem stejně, když jsem studovala VŠ, třeba to je ten případ

jannina1
Závislačka 4476 příspěvků 24.03.19 19:13

Prislo by mi to divne. Nechce vztah s Tebou ukoncit?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 19:16

@Pvln34 s priatelom staviame velmi pomalicky dom, pracu mam v meste kde byvam..kym nieje dokoncene byvanie tam unho, nechcela som sa stahovat financie na dom sa zijdu, uvazovala by som o tejto alternative ze zije dvojity zivot ale jeho rodicia jeho kamarati ma poznaju a ja ich,s jeho mamkou mam dobry vztah ta mi nabonzovala vsetko :lol: musel to tajit aj pred nou
@Dája999 a musim spomenut ze potom uz bol pocas celej navstevy taky tichsi a kyval nohami to robi ked je nervozny, ale mohol predsa klamat znova a povedat ze bol s kamosom ale rovno priznal zenu :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 19:18

@jannina1 nie ako vravim, este pre rodinou vravel ze uz coskoro ma chce poziadat o ruku, strasne by chcel dieta a rodinu, ja to zatial odkladam kym nieje ten dom a niesme trosku financne zabezpeceny

Dája999
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 24.03.19 19:20
@Anonymní píše:
@Pvln34 s priatelom staviame velmi pomalicky dom, pracu mam v meste kde byvam..kym nieje dokoncene byvanie tam unho, nechcela som sa stahovat financie na dom sa zijdu, uvazovala by som o tejto alternative ze zije dvojity zivot ale jeho rodicia jeho kamarati ma poznaju a ja ich,s jeho mamkou mam dobry vztah ta mi nabonzovala vsetko :lol: musel to tajit aj pred nou
@Dája999 a musim spomenut ze potom uz bol pocas celej navstevy taky tichsi a kyval nohami to robi ked je nervozny, ale mohol predsa klamat znova a povedat ze bol s kamosom ale rovno priznal zenu :think:

to mohl, pokud teta nevěděla víc a nebylo by mu nepříjemné ti před ní lhát, jinak máš pravdu. Teď dočítám, že už jste u budování bydlení - držím palce, aby to nebyla ta špatná varianta jiné ženy :kytka:

Jana525
Kelišová 5401 příspěvků 24.03.19 19:25

Chapu to dobre, ze jste spolu nikdy dlouhodobe nezili a presto stavite dohromady dum ?
Prijde mne to hodne zvlastni

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 19:34

@Jana525 ano to je druha vec ktorej sa obavam, ako nam pojde spolocne zitie v jednej domacnosti ked to nemame vobec odskusane :nevim: vztah mame super, nevieme bez seba vydrzat,rozumieme si a chybame si..no mozno je to preto ze sme si vzacny lebo niesme spolu casto…ked sme sa spoznali uz mal dom rozostavany,je to jeho dom, ja mu obcas nieco prispejem ..zo zaciatku to nebolo take vazne a budoval si to sam, ale teraz viem ze to povazuje za nas dom preto sa viac vkladam do jeho budovania,planovala som si s nim buducnost :( no teraz neviem :think:

Dája999
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 24.03.19 19:40
@Anonymní píše:
@Jana525 ano to je druha vec ktorej sa obavam, ako nam pojde spolocne zitie v jednej domacnosti ked to nemame vobec odskusane :nevim: vztah mame super, nevieme bez seba vydrzat,rozumieme si a chybame si..no mozno je to preto ze sme si vzacny lebo niesme spolu casto…ked sme sa spoznali uz mal dom rozostavany,je to jeho dom, ja mu obcas nieco prispejem ..zo zaciatku to nebolo take vazne a budoval si to sam, ale teraz viem ze to povazuje za nas dom preto sa viac vkladam do jeho budovania,planovala som si s nim buducnost :( no teraz neviem :think:

Po zkušenostech ( z rodiny) bych tohle nedělala. Neměla bych problém se podílet na koupi zařízení ( pračka, lednička, nábytek apod.), ale do samotné stavby bych neinvestovala. Pokud chápu správně, že je vše jeho a nemáš tam například v rámci investování nějaký podíl.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama