Zamiluju se ještě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 23:02
Zamiluju se ještě?

Zdravím všechny. Jsem necelý rok po rozchodu. Poznala jsem spoustu mužů, ale přijde mi, že po posledním rozchodu mám problém se zamilovat. K nikomu nic necítím, mám strach, že už se nikdy nedokážu zamilovat tak jak naposled a zůstanu sama :( jak jste to měli vy? Díky za odpovědi.

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 23.03.19 23:03

Asi nepřišel ten pravý, někdy to trvá…když toho pravého potkáš, je jedno, jak dlouho po rozchodu jsi.

Russet
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 23.03.19 23:06
@Anonymní píše:
Zdravím všechny. Jsem necelý rok po rozchodu. Poznala jsem spoustu mužů, ale přijde mi, že po posledním rozchodu mám problém se zamilovat. K nikomu nic necítím, mám strach, že už se nikdy nedokážu zamilovat tak jak naposled a zůstanu sama :( jak jste to měli vy? Díky za odpovědi.

Kdybych se teď po 16 letech měla rozejít, měla bych ten samý pocit. Ale jinak jsem se vždycky po sebevětší lásce odmilovala a znovuzamilovala. Takže to možné je, že se zas zamiluješ. Ale netlač na pilu…

Laurelin93
Povídálka 36 příspěvků 23.03.19 23:07

Rok po rozchodu bych nepanikařila. Když můj přítel zemřel, trvalo mi 7 let, než jsem našla svého dnes již super manžela. Člověk hledá určitý kvality a na tom prostě čas nic nezmění.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 23:14

Právě mě to děsí, poznala jsem spoustu super chlapu, mají o mě zájem, ale já prostě nic. Buď se chci kamarádit nebo utnem kontakt. :( Prostě tam není takové to okouzlení, nevim jak to popsat.

tininas
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 23.03.19 23:16
@Anonymní píše:

Rok po rozchodu a ještě s někým do koho jsi byla opravdu zamilovaná, dej tomu čas.

Banane18
Kecalka 110 příspěvků 24.03.19 00:42

:mavam:
Určitě tomu dej čas,příjde to až to nejmíň budeš čekat. :srdce:
Každý se z rozchodu vzpamatovává jinak dlouho.Možná se ti ještě srdíčko nezahojilo :srdce:

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 24.03.19 03:17
@Anonymní píše:

Ceho se teda vlastne bojis? Bojis se…

1. …ze se nedokazes zamilovat?
  2. …ze zustanes sama?

To jsou prece dve uplne rozdilny veci.

mrav
Nadpozemská drbna 26631 příspěvků 24.03.19 11:32

Dej tomu čas. Ten pravý už možná čeká za rohem. A jak píšou holky- láska vchází bez vyzvání… :mavam:

Váš příspěvek
Reklama