Asperger a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 20:42
Asperger a sex

Zdravím hlavně dámy, které mají partnera/manžela s apergerovým syndromem. 1)Zajímalo by mě jak to máte v oblasti sexualní. Mám 8 let partnera s AS a popravdě začínám být už dost osamělá a flustrovaná :?, kdybych sama nepřišla tak pusa, objetí či mazlení žádné, sex 1-2 za měsíc :,( já nevím, miluji ho ale poslední dobou mám pocit, že asi potřebuji víc, je mi teprve 25 let. 2) Jak jste případně zvládli změny co se týče stěhovaní, miminko. Máme nyní stavět RD a je to dost nervák, stále něco mění, rozmýšlí, nyní je ve stavu kdy by to zrušil nejraději úplně. Docela se kvuli tomu hádáme. Za těch 8 let je toho na mě asi už moc. Bojím se co bude když by pak přišlo dítě což je velká změna :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 23.03.19 21:13

AS je co? :( Nemoc, postižení? Jak se projevuje v reálu?

Jana206
Nadpozemská drbna 27151 příspěvků 23.03.19 21:18
@Božislava píše:
AS je co? :( Nemoc, postižení? Jak se projevuje v reálu?

Aspergeruv syndrom je mírná forma autismu. Porucha autistickeho spektra.Neco si o tom nacti na netu.

Tarjei
Závislačka 4587 příspěvků 23.03.19 21:18

@Božislava Aspergeruv syndrom.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 21:23

@Božislava as=aspergerův syndrom, porucha autistického spektra,více zde: http://www.spektrumzdravi.cz/…i-dospelosti

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 23.03.19 21:34
@Anonymní píše:
@Božislava as=aspergerův syndrom, porucha autistického spektra,více zde: http://www.spektrumzdravi.cz/…i-dospelosti

To je spíš povahový rys. :mavam:

Irna
Povídálka 39 příspěvků 23.03.19 21:37

Ja bych odesla.. autista at vysokofukcni ci nizkofunkcni ma bohuzel posunutou miru empatie.. vice mene nikdy nezazijete od tohohle typu cloveka hlubsi cit.. vetsi citovou vazbu si tvori tito lide jen dle vlastnich potreb.. sve potreby bude vzdy klast nad vase ci nad potreby ditete. Kdyz to shrnu ma vas rad jen pro to ze mu z toho neco kapne.. v takovem vztahu vzdy budete ta druha nebo ta treti..

Jana206
Nadpozemská drbna 27151 příspěvků 23.03.19 21:42

Me spíš prekvapuje diagnoza u dospělého. Driv bývaly autisticke rysy prehlizeny a opomíjeny. I dnes jsou odhady,kolik nediagnostikovanych Aspergeru tu žije.
Podle mě moc lidí nebude mít zkusenost s partnerem.

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 23.03.19 21:50
@Irna píše:
Ja bych odesla.. autista at vysokofukcni ci nizkofunkcni ma bohuzel posunutou miru empatie.. vice mene nikdy nezazijete od tohohle typu cloveka hlubsi cit.. vetsi citovou vazbu si tvori tito lide jen dle vlastnich potreb.. sve potreby bude vzdy klast nad vase ci nad potreby ditete. Kdyz to shrnu ma vas rad jen pro to ze mu z toho neco kapne.. v takovem vztahu vzdy budete ta druha nebo ta treti..

Hm, tak to těch aspergerů bude víc než těch neaspergerů :mrgreen:

Irna
Povídálka 39 příspěvků 23.03.19 21:56

@Božislava kdo vi a ma nejakou praxi mezi temito lidmi muze jen potvrdit. Sice kazdy je nejaky ale zivot s takovym clovekem da zabrat at uz je to male dite nebo dospely jedinec. Je fakt ze neni autista jako autista.. a takoveto geneticke vady jsou bohuzel dedicne.. :-(

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 23.03.19 21:58
@Irna píše:
@Božislava kdo vi a ma nejakou praxi mezi temito lidmi muze jen potvrdit. Sice kazdy je nejaky ale zivot s takovym clovekem da zabrat at uz je to male dite nebo dospely jedinec. Je fakt ze neni autista jako autista.. a takoveto geneticke vady jsou bohuzel dedicne.. :-(

Tak podle rozvodových statistik i dle témat v e-miminu je aspergismus epidemie. Pokuď platí projevy aspergerů.

luci.no
Kecalka 425 příspěvků 23.03.19 21:59

Rekla bych mu o svych pocitech. On to vnima odlisne. Jemu pravdepodobne staci, ze jednou rekl, ze vas miluje. Tim je totiz preci jasne, ze to plati stale. On nevi, ze NT potrebuji tuto vetu slyset casteji. Ale kdyz se to od vas dozvi, pravdepodobne vam to zacne rikat. Stejne tak s pohlazenim, pusou,… Co si udelat „rezim tydne“, jako se dela detem a tam zahrnout sex ;) Zkusila bych se podivat na svet jeho ocima, precist si nejakou odbornou publikaci,… a hlavne je potreba pocitat s tim, ze vase spolecne dite pravdepodobne bude mit take AS.

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 23.03.19 22:04
@luci.no píše:
Rekla bych mu o svych pocitech. On to vnima odlisne. Jemu pravdepodobne staci, ze jednou rekl, ze vas miluje. Tim je totiz preci jasne, ze to plati stale. On nevi, ze NT potrebuji tuto vetu slyset casteji. Ale kdyz se to od vas dozvi, pravdepodobne vam to zacne rikat. Stejne tak s pohlazenim, pusou,… Co si udelat „rezim tydne“, jako se dela detem a tam zahrnout sex ;) Zkusila bych se podivat na svet jeho ocima, precist si nejakou odbornou publikaci,… a hlavne je potreba pocitat s tim, ze vase spolecne dite pravdepodobne bude mit take AS.

Jakoby to platilo pro všechny muže :mrgreen:

Irna
Povídálka 39 příspěvků 23.03.19 22:05

@Božislava no neco na tom bude.. :-)

Irna
Povídálka 39 příspěvků 23.03.19 22:09

@luci.no bojim se ze tohle by tak fungovalo u normalniho zdraveho jedince muzskeho pohlavi.. tady v tomhle pripade to asi neklapne… :-) pocitam ze pani asi o zdravotnim stavu sveho partnera vi vse co je mozne i nemozne a divat se autistyckyma ocima by snad nechtel nikdo..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama