Požití Postinoru při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 09:15
Požití Postinoru a menstruace

:zed: Ahoj holky. Zrovna si přičítám různá fóra a už nevím.

Začněte si děložní hlen prohlížet ihned po menstruaci. Během menstruace z těla odchází děložní stěna spolu s neoplodněným vajíčkem. Zjistíte, že někdy tělo dokonce žádný hlen nevyprodukuje. Po menstruaci mají ženy zhruba pět dní pochvu skoro úplně suchou. Potom se objeví kalný hlen, který má konzistenci rozvařené rýže. Během této doby je velmi nepravděpodobné počít dítě. Po uplynutí neplodného období se začne hlen ze dne na den měnit. Nejplodnější hlen se vyskytuje většinou po dobu 3–5 dní. U každé ženy tato doba přichází v jiný den.

Děložní hlen si kontrolujte nejlépe ihned po ránu. Některé ženy si jej prohlížejí na toaletním papíru, jiné používají prst. Nejjednodušší je zavést prst do pochvy a pokusit se nahmatat děložní čípek. Potom si prohlédněte hlen, který vám na prstu zůstal.

Jsem z toho jelen. 11.3 se mi dostavila menstruace - mám kamaráda, nebo spíš dobrého přítele. Travime spolu čas ve všech směrech. Ale prostě není to partner a nebude. Důvod? 25 lety věkový rozdíl. Nechci to tu rozebírat. Děkuji

Dostala jsem v tu chvíli co jsme spolu byli v posteli menstruaci. Řekl, že se nemůže nic stát, že to doma s manželkou (ex) praktikovali roky. No, v tu chvíli jsem to nechala na něm. Ale pak se mi to rozlezelo a já šla pro Postinor, který jsem užila do asi hodiny. Oba prášky najednou. Menstruace proběhla. Jen byla tmavší, až do hněda. Do nedele. V pondělí/úterý jsem ještě trochu žluté spinila, ráno.

O deset dní později ( tento čtvrtek ) jsme měli nehodu s kondomem (praktikujeme už měsíce a nikdy nic) a on se do mě udělal. Šla jsem po Postinor, zase oba prášky jsem užila do asi dvou hodin od styku.
Mám zvýšenou teplotu, od včera. A obávám se, že jsem v ten čtvrtek co se to stalo měla ovulační dny :zed:

Co dělat, holky??? Čekání mě ubíjí. Jsem unavená, dost. Teplota 37.2. Miminko opravdu nechci. Od včera si všímám hlenu, ale je to jen voda. V pátek ráno trochu hrudky a lehce žlutý výtok, který se táhl. Nic víc. Svědí mě trochu vstup do pochvy/klitoris :,( :,(

Jinak si Zajdu na gynekologii, pro nějakou ochranu. HA roky neberu kvůli zdraví. Do tělíska se mi nechtělo. Ale řešit to nějak budu muset. Postinor už nechci nikdy vidět…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 23.03.19 09:19

Teď nic dělat nemůžeš. Jen počkat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 09:56

@Tichošlápek Já právě nerozumím tomu návodu, dle něj 5 dní by neměla žena šanci otěhotnět. Ale mě podle kalkulačky vychází zrovna na ten čtvrtek pár dní před ovulaci, dnem D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 10:01

Jinak holky včera jsem byla na krvi a výsledky s–hcg <0.50

Co to znamená? Jsem s nervama v háji

pikola
Generální žvanilka 20509 příspěvků 23.03.19 10:06
@Anonymní píše:
Jinak holky včera jsem byla na krvi a výsledky s–hcg <0.50Co to znamená? Jsem s nervama v háji
Že těhotná nejsi
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 10:08

@pikola Děkuji. Ale asi je brzo, že soudit ? Protože jak jsem psala ke styku došlo 11.3 a 21.10 ...... Teď řeším zdravotní problémy, čili zase mi budou dělat testy. Kdyby bylo prosím vhodné říct mému obvodnímu, že chci udělat další krevní test ?

pikola
Generální žvanilka 20509 příspěvků 23.03.19 10:12

Vzala sis dvakrát za 10 dní postinor, už to je dost velká zátěž pro tělo, nejspíš sis taky rozházela cyklus. Pozná se to cca 14 dní po styku, nejmíň je tak 10, ale ty máš v krvi nulu. Hlavně už ty postinory nejez jak lentilky a hlavně nikomu nevěř že to umí, nebo že to tak dělal. Navíc při má bez prezervativu :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 10:20

@pikola Už nikdy si to nevezmu a nedoporučuji dál. To mi věřte. Tak že je opravdu možnost, že v tom nejsem? Nevím co blbnul, vždycky si kondom vzal..... Ale prý to bez je úplně něco jiného. Budu to řešit se svou lékařkou na gynde, jakou nehorno antikoncepci by mi doporučila … Spíš mě děsí ten styk 21.3 čili budu čekat 14 dní a pak poprosím svého obvodního o testy. Je s ním lepší řeč než s gybekolozkou.

Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 23.03.19 10:31
@Anonymní píše:
@pikola Už nikdy si to nevezmu a nedoporučuji dál. To mi věřte. Tak že je opravdu možnost, že v tom nejsem? Nevím co blbnul, vždycky si kondom vzal..... Ale prý to bez je úplně něco jiného. Budu to řešit se svou lékařkou na gynde, jakou nehorno antikoncepci by mi doporučila … Spíš mě děsí ten styk 21.3 čili budu čekat 14 dní a pak poprosím svého obvodního o testy. Je s ním lepší řeč než s gybekolozkou.

Můžeš a nemusí byt těhotná. Postinor není 100%, za 14 od stylu bych skakla na test jako samoplatce, vůbec kvůli tomu nemusíš k Dr

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 11:04

@Tichošlápek Můžu vědět prosím kam se s tímto chodí a cenu???

Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 23.03.19 11:19
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Můžu vědět prosím kam se s tímto chodí a cenu???

Jakákoli odberova laborka. Tuším, ze to stalo 200, to už nevim jistě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 17:14

Ahoj holky pár dní po užití Postinoru jsem to dostala ..... Je to několik dní za mou. Zítra mám mít měsíčky,před pár dny mě dost bolelo břicho jako vaječníky. Myslíte že nemůžu v tom být? Je to 17 dní od rizikového styku a já uvažují si zajít na krevní testy radši :roll:

Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 07.04.19 17:15

Udělej test doma, to už by ukázal

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 17:18

@Tichošlápek Nějaký na doporučení? Značku

Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 07.04.19 17:20
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Nějaký na doporučení? Značku

Vzala bych úplně obyc mamatest, má citlivost 10

Stránka:  1 2 Další »