Použila jsem Postinor 2x

Anonymní
22.3.19 11:30

Použila jsem Postinor 2x

Ahoj, klidně si do mě kopněte. Asi to potřebují. 11.3 jsem měla nechráněný styk s přítelem, protože kondom praskl. Ten den mi přišla i menstruace. V tu chvíli, konkrétně. Přišlo mi(nemám kalendář), že přišla o pár dní dříve. Ale nevím to určitě… Běžela jsem raději pro postinor, protože partner se do mě udělal. Menstruace proběhla normálně. Jen krev byla tmavší, až do hnědá. Žádné problémy. A spinila jsem trochu ještě v úterý ráno. Přitom v neděli mi přišlo, že mám už po menstruaci.

Fajn. Včera (21.3) nám praskl kondom. A co sem udělala? Zašla pro postinor. Nevím za co mě ten nahoře trestá. Jsme spolu 8 let, používali jsme ha, teď kondom.. nikdy!!!žádný problém… A stalo se tohle. Holky je šance na těhotenství??? Dítě nechceme a nemůžeme mít. A to, že jsem si vzala 2× postinor. Co to může pro mě znamenat!??? Teď nevím co dělat. Vim, jen že příště budu mít jak spermicidní prostředky tak kondom.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16885
22.3.19 11:34

Tak pokud sis vzala postinor tak těhotná nebudeš, akorát si nepekne rozhodíš hormony takže je možné že další MS nepřijde jak má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.19 11:35

nám praskl 9× za rok zrovna když jsem otěhotnět nesměla :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
13999
22.3.19 11:44

Zkusila bych jistit kondom i spermcidním gelem. Jinak se otěhotnět dá i přes postinor..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19190
22.3.19 11:49

počítej že budeš mít rozhozený hormony a ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
543
22.3.19 17:31

Postinoru neverim uz.. kamaradka vzala a stejne otehotnela a to mela styk den po menstruaci, kdy je ovulace malo pravdepodobna.. a ani do ni neejakuloval :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.19 18:42

Holky nedoporučuji ..... Teď sedím už dvě hodiny v nemocnici. Dnes ráno odběry krve u něho obvodního, po pracovní době mi volal. Ihned do nemocnice. Testy. Mám trombózu...... Super. Stalo ní to za to??? Ne. Pak čekat zda nejsem tehotna :roll: :,( nedá se to zjistit dřív než z těhotenského testu?????

• Nahlásit
  • Citovat
598
22.3.19 18:52

Tak Postinor není jediná antikoncepce „po“, existuje třeba nehormonální EllaOne, je mnohem šetrnější a když se vezme co nejdřív, tak i účinná (ne 100%, to není nic)… nebo příště dvojitá ochrana, no… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13999
23.3.19 11:56
@Anonymní píše:
Holky nedoporučuji ..... Teď sedím už dvě hodiny v nemocnici. Dnes ráno odběry krve u něho obvodního, po pracovní době mi volal. Ihned do nemocnice. Testy. Mám trombózu...... Super. Stalo ní to za to??? Ne. Pak čekat zda nejsem tehotna :roll: :,( nedá se to zjistit dřív než z těhotenského testu?????

Ne nedá, těhotenství z TT a potom potvrzené u dr. Jinak to nejde :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.19 17:09

Právě se holky bojím, četla jsem někde, že když se použije postinor 2× během cyklu tak ztrácí účinnost :roll: :? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
600
25.3.19 08:34

Já jsem postinor v životě nepoužila a pak 3× během šesti týdnů (s jedním partnerem, potíže se sklouznutím kondomu). A dobrý. Zdravotní potíže jsem žádné neměla, akorát rozhozený cyklus, ale normálně se srovnal během poměrně krátké doby. A ani jsem neotěhotněla :) hlavně se dej zdravotně do pořádku, pak si uděláš test… nestresuj zbytečně, pokud sis postinor vzala včas, pravděpodobnost je malá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.19 08:49

@Freeandwild Tak že také dvakrát během jednoho cyklu? Volala jsem své gynekolozce. Prý těhotná po Postinoru být nemůžu. Ale znáte to. A mám se objednat na konzultaci ohledně antikoncepce. :roll: pro jistotu si nechám udělat za dva týdny HCG. Buď jako sanoplatcr nebo u svého obvodaka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.19 07:03

Tak jsem to dnes dostala. Myslíte že je to záruka že nejsem v tom? Nebo je lepší si pak udělat test? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama