Pomalý růst vlasů

Anonymní
3.5.20 10:46

Pomalý růst vlasů

Ahoj holky, je mi skoro 20 a naposledy, co jsem si ostříhala vlasy (asi před půl rokem) mi už vůbec nenarostly..Nemáte někdo zkušenost s nějakými doplňky stravy? Nebo něco co vám pomohlo na růst vlasů? Už jsem fakt zoufalá, nikdy jsem s tím problém neměla. :zed:
Kamarádka mi doporučila biosil plus..máte někdo zkušenost? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1080
3.5.20 11:19

Biosilem určitě nic nezkazíš, stojí navíc pár korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 11:41

A předtím ti rostly dobře? Mně rostly vždy vlasy rychle, mívala jsem do pasu a když jsem se ostříhala po ramena, do dvou let byly zase do pasu. Přivírala jsem si je i do kalhot. A kamarádka říkala, že jí vlasy nikdy nepřesáhly ramena, to jsem tehdy o tom slyšela prvně, že existují vlasy, co nepřesáhnou nějakou délku. Když nad tím přemýšlím, mně narostly rychle do pasu a dál ani ťuk, pod zadek bych je nikdy neměla. A mám dcerku (10 let) a nemá vlasy po mně, rostou jí hódně pomalu, nebyla nikdy stříhána, když nepočítám 3 cm konečky a když se vlasy natáhnou, má po lopatky. Přála by si mít hodně dlouhé a nevím, jestli se dočkáme.

• Citovat
  • Nahlásit
Mufina
3.5.20 11:50
@Anonymní píše:
A předtím ti rostly dobře? Mně rostly vždy vlasy rychle, mívala jsem do pasu a když jsem se ostříhala po ramena, do dvou let byly zase do pasu. Přivírala jsem si je i do kalhot. A kamarádka říkala, že jí vlasy nikdy nepřesáhly ramena, to jsem tehdy o tom slyšela prvně, že existují vlasy, co nepřesáhnou nějakou délku. Když nad tím přemýšlím, mně narostly rychle do pasu a dál ani ťuk, pod zadek bych je nikdy neměla. A mám dcerku (10 let) a nemá vlasy po mně, rostou jí hódně pomalu, nebyla nikdy stříhána, když nepočítám 3 cm konečky a když se vlasy natáhnou, má po lopatky. Přála by si mít hodně dlouhé a nevím, jestli se dočkáme.

Mám 10letou dceru a je na tom stejně. Sice má vlasů hodně, ale dál než po lopatky jí nenarostly a to zastřihuju fakt minimálně a jenom konečky. Snad jí to začne růst rychleji, teď dává tak 6 cm za rok? Ale o ty cm vyroste i na výšku takže ta délka vypadá pořád stejně. Mě teda rostou taky pomalu, ale ne tak extrémně, tak 10 cm za rok asi dám. Kdysi, když jsem začala chodit s mým mužem, tak mi řekl, že si mám nechat narůst vlasy. Byl březen, měla jsem kratší mikádo a prý v létě budu dělat culík. Tak jsem se ho optala, které léto má na mysli? :mrgreen:

Pro zakladatelku radu nemám, prostě to beru jako fakt a než se nechám ostříhat pečlivě to zvážím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 11:52
@Mufina píše:
Mám 10letou dceru a je na tom stejně. Sice má vlasů hodně, ale dál než po lopatky jí nenarostly a to zastřihuju fakt minimálně a jenom konečky. Snad jí to začne růst rychleji, teď dává tak 6 cm za rok? Ale o ty cm vyroste i na výšku takže ta délka vypadá pořád stejně. Mě teda rostou taky pomalu, ale ne tak extrémně, tak 10 cm za rok asi dám. Kdysi, když jsem začala chodit s mým mužem, tak mi řekl, že si mám nechat narůst vlasy. Byl březen, měla jsem kratší mikádo a prý v létě budu dělat culík. Tak jsem se ho optala, které léto má na mysli? :mrgreen:Pro zakladatelku radu nemám, prostě to beru jako fakt a než se nechám ostříhat pečlivě to zvážím.

Mně se lidi ptávali, jestli si na ně čůrám, že mi tak dobře rostou :lol:. Bohužel, dcerka nemá po mně ani hustotu, co jsem mívala, má vlasy po manželovi, takové jemnější.

• Citovat
  • Nahlásit
42
1.6.20 15:44

Ahojte,
Chci se zeptat. Moje vlasy se mi začali dost lámat nechtějí růst a hrozně moc se mi mastí takže si je musím umývat každý den. :( Neznáte nějaký přípravek na vlasy aby se mi zlepšili. Děkuji za rady a tipy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat