Pomluva: jak se bránit?

Anonymní
15.8.21 05:17

pomluva

Potrebuji poradit, jak postupovat opravdu to nechci nechat jen tak.Pred 2,5lety jsme meli ve vztahu velkou krizi pritel me podvadel, nejak jsme to casem vyresili, cekame spolu 2 dite. V te dobe me znamy zval do kina, jela jsem i s moji kamaradkou a s nim, podotykam nic se nestalo. Nikdy ani jsem nemela za dobu vztahu nic s nikym jinym.Ted prisel pritel, ze o me tenhle vsem vypravi, jak jsem spolu tenkrat spali. Opravdu me to urazi, jsem tehotna a chci se branit.Da se na to pouzit tresni oznameni o pomluve.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9775
15.8.21 05:42

A důkazy máš? Jelikož nakonec můžeš s trestem odejít ty, za křivé obvinění. A jinak podat to můžeš, ale už to nejde vzít zpět, kdyby sis to rozmyslela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 05:53

@Cenarius takze pokud nebudu mit dukaz, tak jeste muzu byt bita za to, ze o me nekdo zamerne siri lzi, aby me poskodil…

• Citovat
  • Nahlásit
17201
15.8.21 06:14
@Anonymní píše:
Potrebuji poradit, jak postupovat opravdu to nechci nechat jen tak.Pred 2,5lety jsme meli ve vztahu velkou krizi pritel me podvadel, nejak jsme to casem vyresili, cekame spolu 2 dite. V te dobe me znamy zval do kina, jela jsem i s moji kamaradkou a s nim, podotykam nic se nestalo. Nikdy ani jsem nemela za dobu vztahu nic s nikym jinym.Ted prisel pritel, ze o me tenhle vsem vypravi, jak jsem spolu tenkrat spali. Opravdu me to urazi, jsem tehotna a chci se branit.Da se na to pouzit tresni oznameni o pomluve.

Ty si pamatujes, ze se nic nestalo, on si pamatuje, ze jste spolu spali.
Nechej to byt. Podstatne je, komu tvuj partner veri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5498
15.8.21 06:14
@Anonymní píše:
@Cenarius takze pokud nebudu mit dukaz, tak jeste muzu byt bita za to, ze o me nekdo zamerne siri lzi, aby me poskodil…

A jak vis tedy, ze je to pravda, ze ti melze pritel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
15.8.21 06:25

A

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 06:26

@lilith1 nedovedu si predstavit, ze by to zrovna ted vytahl po takovy dobe a rikal mi to. A o tom kine vedel, tenkrat jsem mu to rekla. Jedine co, tak jsem napsala jim oboum, co to ma znamenat, co to o me za lzi siri, protoze se mi to nelibi. Rekla jsem to priteli, ze jim oboum napisu, ze coze se to ke mne dostal

• Citovat
  • Nahlásit
20381
15.8.21 06:31
@Anonymní píše:

ano, přesně tak to funguje. Přece nemůžeš někoho trestně stíhat bez jediného důkazu, jen na základě jednoho tvrzení. To by si pak i na tebe mohl kdokoli cokoli vymyslet a poslat tě do tepláků.
Nech to být, čím víc to budeš řešit, tím větší váhu jeho slovům dáš a ta pomluva bude žít dál…vykašli se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 06:36

Asi mate pravdu, nebudu se v tom dal stourat.Jen me to proste nastvalo a ted jsem jeste vic hormonama zasazena, jak jsem tehotna.

• Citovat
  • Nahlásit
2828
15.8.21 06:54
@Anonymní píše:
@lilith1 nedovedu si predstavit, ze by to zrovna ted vytahl po takovy dobe a rikal mi to. A o tom kine vedel, tenkrat jsem mu to rekla. Jedine co, tak jsem napsala jim oboum, co to ma znamenat, co to o me za lzi siri, protoze se mi to nelibi. Rekla jsem to priteli, ze jim oboum napisu, ze coze se to ke mne dostal

Takze to tvrdi i ta kamaradka? A co ti odpovedli? Je te chapu, me by to taky neuveritelne stvalo…pritel ti snad veri nebo to neresi, ale treba jen proto, ze sam ma maslo na hlave…verim, ze takova pomluva by i dokazala znicit, nebo alespon nabourat lecktery vztah..asi bych jim taky napsala, jako ty…no v nejhorsim se dohodni s pritelem a vypust pomluvu, ze kamarad ma hroooozne maly penis, treba jeste sam vycouva a bude tvrdit, ze to nemuzes vedet, ze jste spolu nic nemeli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34685
15.8.21 07:07
@Anonymní píše:

Na to bych řekla, komu věříš víc, mně nebo jemu? Já jsem šla s ním a s kamarádkou jen do kina. A kdybych měla možnost, tak bych se zeptala toho bl. bečka, co tím sleduje. Ale nechoďte do kina :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 07:11

Pracuji u PCR. Přečti si par. 184 trestního zákoníku. Na jednu stranu chápu tvé rozhořčení, ale mám úplně osypky, když někdo hned vyrukuje s tím, že poda trestní oznámení. Na tyto případy fakt trestní zákoník stavěny není, musí tam být nějaká společenská nebezpečnost, jakože třeba tě to vážně poškodilo v zaměstnání atd. Plus samozřejmě dokazování… Z tohoto by byl max. nějaký přestupek proti občanskému soužití. Lidi, fakt se uklidnete, těchto s… řešíme 12 do tuctu a úplně nesmyslně. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
3792
15.8.21 07:33

Jeden „kamarád“ o mně taky říkal, že jsme spolu spali. Chtěl se pochlubit a spolíhal, že se to ke mně nedostane - no dostalo. Kamarádi i manžel (tehdy přítel) celkem bez výjimek věřili mně, a dál to nikdo neřešil, teď už je to vtipná historka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6675
15.8.21 07:43
@Anonymní píše:
Že se něco nestalo, to většinou nikdy nedokazeš. Můžeš jediné s ním konfrontovat toho, kdo mu to řekl. Pozvěte si toho tlučhubu domu a ať ti řekne před tebou. A ten tvůj dáreček by měl být ticho, protože sám má máslo na hlavě.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2330
15.8.21 07:50
@Anonymní píše:
Asi mate pravdu, nebudu se v tom dal stourat.Jen me to proste nastvalo a ted jsem jeste vic hormonama zasazena, jak jsem tehotna.
Čím víc se s tím mažeš, tím víc to pak smrdí…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat