Pomluvy ze strachu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 17:16
Pomluvy ze strachu

Ahoj..jsem nova ve firme a tak nejak jsem si brzy dokazala udelat obrazek s kym je dobre udrzovat vztahy..no ve zkratce jedna vlivna zamestnankyne rada drbe a ja abych s ni byla na jedne vlne, ji nekdy reknu o kolegynich neco co bych nemela (vse je pravda, ale v ramci party bych to delat nemela)..pritel me na to upozornoval, at si dam pozor, co komu rikam, aby se mi to nevymstilo..dneska mi neco ujelo i pred vice lidma..jak jsem se tak nad tim zamyslela, tak jsem tak jednala nejspis ze strachu, abych se te kolegyni nejak zavdecila a mela se s ni o cem bavit, ted se citim provinile…mate nekdo podobne zkusenosti, ze neco o nekom reknete a pak mate vycitky? Nejake tipy, jak vychazet s problemovejsi kolegyni, ktera je vsak zaroven „hlavou firmy“? :nevim:

Reakce:
vejilka
Kelišová 5079 příspěvků 25.06.19 17:20

Mám zkušenost a naučila jsem se prostě nedrbat, hledět si svého. Vždy se to obrátí proti tobě a stejně se jí nezavděčíš. Když se mi něco nelíbí, řeknu to přímo

Lalelale
Závislačka 4999 příspěvků 25.06.19 17:23

Přítel má pravdu, tohle se ti může těžce vymstít. Nedonasej, nepomlouvej. Věř mi, že typy jako ta tvá hlava firmy tě hodí přes palubu tak jako tak, jakmile se jim to bude hodit.

M_Vladim
Echt Kelišová 9370 příspěvků 25.06.19 17:23

Přítel má pravdu. Zkuste se na to, ale opravdově, podívat ze strany těch, kterých se to týká.
A bacha - nemusí to být tak úplně jen nepříjemnost - paragraf 184:
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2009-40?…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 17:31

Pracuji ve velké SŠ, kolektiv asi 40 ženských a par chlapů :roll: já tam ještě nastoupila s tím, že mi bylo 22 a,, kolegynim'' 45 a výš, takže masakr :roll: ze začátku jsem na tom byla stejně jako ty, abych se zavdecila, tak jsem drbala :roll: postupem času mi došlo, že se tím stejně nezavdecim a hlavně, že ikdyz řeknu pravdu, tak dotyčný člověk ji stejně ještě pětkrát prekrouti, než ji pošle dal a fakt se ti to vždycky ve zlém vrátí :nevim: takže jsem se dopracovala k tomu, že jedu úplně po vlastní ose. Opravdovou kamarádku tam nemám ani jednu, ale už se po mě ani nikdo nevozi, když si chci pokecat v klidu a míru, jdu za skolnikama :mrgreen: ale určitě k podobnému závěru taky dojdeš :) pokud Teda nechceš skončit na stejné úrovni, jako ty drbny, které nic jiného nezajímá než to, kde si někdo prdnul :roll: u nás je krásný příklad toho, jak se timhle daji naprosto odrovnat mezilidské vztahy na pracovišti, které jsou u nás daaaleko pod bodem mrazu :roll:

Verun83
Extra třída :D 10190 příspěvků 25.06.19 18:41

Nj, s jednou takovou sedim v kanclu. Dopracovala jsem se k nazoru, ze si jedu svoje. Udelam praci, a jdu domu, drby neprizivuju, neroznasim, a nehodlam nikomu lezt do zadku. Kamaradky stejne nebudeme.

Verun83
Extra třída :D 10190 příspěvků 25.06.19 18:44

Ale ze zacatku jsem taky mela pocit, ze se ji musim nejak zavdecit. Pak jsem vystrizlivela.

Váš příspěvek
Reklama