pomoc

1102
11.9.06 11:46

pomoc

Ahojky maminky.
Mam prozbu. Potřebuju poradit jak naučit miminko nosit čepičku. Jakmile ho položím do kočáru s čepičkou na hlavě začne neuvěřitelný brek a to samé se opakuje jakmile se probudi. Nechce hajat v kočátku. Jsou mu 3 měsíce. Díky za pomoc. 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3678
11.9.06 12:04

Ahojky,

no nevím, jestli ti poradím, každopádně Nikolka nesnáší čepičky už od narození.
Jediné, k čemu jsem dospěla, je to, že jí extra vadí ty zavazovací pod krčkem.. takže zavazovací jsem všechny vyházela a používáme pouze klasické čepice, které se jen natáhnou.

A k tomu ležení v kočárku, to myslíš, že je kvůli čepici? Když jí nemá, tak jí to nevadí?

Jarka a Nikolka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
11.9.06 12:19

Ahoj,

a není tomu děcku horko? Náš kluk snášel jako mimi čepičku jen za teplot pod 5 stupňů C. Jak bylo víc, vždy ji buď nějak sundal nebo řval a tvářil se, že zemře. Tak jsem mu ji nedávala a bylo to. Kontrolovala jsem, jestli nemá studený nos a nebyl problém. Pokud mu nos ochladl, tak vždy čepici snesl. A na ty „chytráky“ co nahlížejí do kočárku na mimi bez čepice se vybodni. Není to jejich dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
11.9.06 12:28

Nase prdolka taky nesnasi cepice, ale kapuca ji nevadi, takze vetsinu veci kupujeme s kapuci, ale myslim si ze diteti v kocarku na hlavicku netahne, v hlubokym ji ma chranenou ze dvou stran a nikdo neni tak hloupej aby vozil mimo po vetru ne? Proste kdyz ji nechce nedavala bych, zkusila ty kapucy a kdyz to nepomuze tak v zime kvalitni fusak, na podzim zavinovacku s kapuci, utahnout okolo hlavicky. Trochu zmateny, promin… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
12.9.06 11:36

Milá Jarčo,
když nemá čepičku tak to většinou jde. Já si myslím že by se chtěl dívat z kočárku ven na svět už je v tom období kdy ho to zajímá ale po:,–(it ho nemůžu dnes začínáme 3.týden. na to je moc malej. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
12.9.06 11:40

Milá Elindo, horko snad ne.
Jáma totiž strach že se mu vrátí zánět zvukovodů, :wink: který prodělal když byl malý tak se mu snažím ěpici nacpat nebo alespoň klobouk téměř za každého počasí. Zkusím se na tu čepičku vyprdnou a uvidíme . Ale je zajímavé žé když ho člověk drží aby viděl tak je v klidu jen pokud ho položím do kočáru tak to vypukne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama