Prosím radu - jak vyčistit moč dítěte z koberce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 11.09.10 17:12
pomoc koberec

Maminky pomoc mám na vás velkou prosbu byla u mě kamarádka a její prcek se mi vyčural na koberec mám vyčištěný koberec vodním čističem,zkoušela jsem i ručně a pak zase vodní a pořád nic co mám dělat ten pach v tom koberci pořád je a nechce to jít dole přes den větrám tak to jde,ale večer u televize jak je chladno a zavřené okno tak to čpí je to děs a už nevím co s tím.Prosím o radu jak to odstranit je to opravdu děs člověk aby se styděl někoho pozvat na návštěvu.Prosím,pro­sím poradte.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zvedaváholka
Kecalka 394 příspěvků 11.09.10 17:18

Ahoj malý se počuraval na koberec pořád, já to vždy poléla vanišem na koberce , hadérkou vydrhla a nesmrdělo to.

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 11.09.10 17:27

Nemáte pod tím něco dřevěného? To spíš vypadá, že je to do něčeho nasáklé a velmi pomalu to vysychá :think: Máme pejsky, takže než se naučili ven,.. pak se stejně vyházeli koberce, nicméně mi vždy pomohlo to vytepovat vanishem. Po nehodě nastříkat na místo, nechat působit, vydrhnout kartáčem a pak jsem tepovala tím vysavačem od Ety a nic cítit nebylo, ba naopak - vanish dost intenzivně voní. :wink:

nozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 11.09.10 17:38

v jiné dnešní diskusi jedna maminka radila koupit speciální sprej na čalounění, který s epoužívá, když to počůrají kočky. ale nepsala název…

milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 11.09.10 17:44

děkuji zkusím teta koupit ten vanish třeba to pomůže jinak tam máme parkety.děkuji moc uvidím byla bych ráda je to opravdu děs

Evulec
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 11.09.10 18:09

Zkus i odhrnout ten koberec a vytřít i ty parkety, mohlo to přesáknout a Vanish určo zabere :palec:

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 11.09.10 18:12

Nejsem si jistá, ale to určo budou vlhké i ty parkety, obzvláště pokud nejsou řádně nalakované a velmi pomalu vysychají skrz koberec - to věřím, že bude smrádek :think: :roll:

kacudka
Echt Kelišová 7804 příspěvků 11.09.10 21:12

Já jsem nedávno četla,že počurané místo se má přejet perlivou vodou a je po smradu.Ještě jsem to nezkoušela,ale mě zase trochu zasmrádla sedačka když se tam malej počural tak to asi zkusím.Čistila jsem to Koralanem na ruční čištění a přijde mi že to smrdí ještě víc. :roll:

Aty
Echt Kelišová 7700 příspěvků 11.09.10 21:21

holky já dneska prvně čistila koberec na mokro (doteď na sucho různýma čističema a nikdy nepomohlo), máme psa a koberec je starý dva roky. No vzala jsem ho Arielem (prací prášek) a vodou, všechny skrvny pustili (((-: paráda i skoro dva roky stará rajská omáčka, ale bohužel ten psí pach ne )))-:, teď to tu čpí jako po fíkově koupání, už má zaracha a zamezila jsem mu přístup do pokojů no a za chvilku jdu experimentovat. dám si do kýble s vodou ještě ocet, dobře pohlcuje pachy a znovu ten koberec vydrbu, jsem zvědavá jestli to pomůže.
zakladatelku chápu, ale myslím, že tady bude problém nejenom v tom koberci ale i v těch parketách.

Aty
Echt Kelišová 7700 příspěvků 11.09.10 22:29

tak jsem nakonec ocet dala do rozstřikovače s vodou a postříkala jsem koberec ((-: octový zápach je velmi slabý, ale čichla jsem ke koberci a smrad z fíka - psa, žádný ((-: uvidím co to bude dělat po zaschnutí.

milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 12.09.10 08:16

Děkuji všem za rady asi to bude v těch parketách a pokud nepomůže ani ten Vanish nebo ta voda s octem bude muset koberec dole vyčistit parkety a pak dát koberec zpět problém je v tom,že máme na tom sedačku z jedné strany nebo obyvákové skříňky z druhé strany a jěště lišty u zdi okola dokola a s dvouletým prckem to bude sranda nemáme hlídání na to už se těším.Zítra koupím ten Vanish a zkusím jeěště ten a uvidím.

CokeLady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.13 13:08

Prosím o radu. Koupila jsem si před kuchyňskou linku běhoun a potřebuji ho přichytit na podlahu (dřevěná plovoučka) s tím, že ho budu sundavat a prát. Stačí oboustranná kobercovka? Je to tkaný běhoun, tak aby tam vůbec držela a zároveň nezničila podlahu.

Pinkielink
Kecalka 422 příspěvků 22.07.13 13:16

@CokeLady máme protiskluzovou podložku pod koberec a jsem s tim spokojená :)

Ainy
Závislačka 3362 příspěvků 22.07.13 13:20

Protiskluz z Ikei mame na laminatove plovoucce a ani se nehne :palec:

Pinkielink
Kecalka 422 příspěvků 22.07.13 13:22

@Ainy to ani nevim, že mají v ikee ;) kupovala jsem někde v kobercich :) Jj nehne a hlavně se mi líbí, že jsem nemusela lepit žádnou pásku ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >