Pomoc - oprava chyb v deníčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 17.07.10 08:49
POMOC-OPRAVA CHYB V DENÍČKU

Nedají se v tom deníčku opravit nějak chyby? Alespoň v tom nadpisu? Je to do očí bijící, už to vyšlo… jsem tele, no.....Díky

P.s. Taky musím říct, že jsem myslela, že se to před schválením čte a taky třeba sem tam nějaká hrubka opraví, alespoň tedy v tom nadpisu, píšu rychle a tak mi tam chybí písmena......­......... :roll:

Reakce:
Rebrambora
Kecalka 106 příspěvků 17.07.10 09:04

Ničeho jsem si nevšimla :-) jdu se kouknout ještě jednou

Rebrambora
Kecalka 106 příspěvků 17.07.10 09:06

á, jasně :-) ale k pochopení to je

admin
Extra třída :D 11312 příspěvků 17.07.10 15:16

BettyB. omlouváme se, chybějící písmeno v nadpisu je opraveno.

Deníčky čteme a opravujeme, ale tento bohužel unikl i s chybkami. Přesto není v našich silách u deníčku dělat kompletní korekturu :-)

Pokud mi napíšeš na SZ, rádi upravíme i další věci.

Díky za pochopení.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 18.07.10 10:30

Děkuji za opravu! Ještě je tam jedna chybka v nadpisu: jak jsem počali namísto jak jsme počali…děkuju­uuuuuuuuu

admin
Extra třída :D 11312 příspěvků 18.07.10 18:12

Opraveno :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >