Pomoc,nechce být v postýlce

Anonymni
8.1.06 19:20

A co to zkusit pomalu znovu. Vzit k sobe do postele a treba cist pohadku a hodne hodne uklidnit nebo uspat v posteli a pak prendat. Az by to klaplo, tak bych mu uz cetla nebo ho vzhuru a uklidneneho a pochovaneho prendala do postylky. Kdyz by i to proslo, tak bych mu cetla uz jen v postylce a pockala az usne. Pak odesla tesne pred usnutim a treba uz by to pak zase slo.
No ten tvuj uz je vetsi. U nas to tak klapalo, kdyz byl syn maly. Zadne vyrvani, ale postupne. Ale do postylky jde i ted po 15min chovani a mazleni u me v posteli. A je mu skoro 14m.
Vzrvat bych syna nenechala. Taky proto, ze to stejne nakonec asi nevydrzis a to je vychovne mozna horsi nez zase pomalu do postylky zvykat.
Je mozne, ze je to take jen momentalni problem a sam odezni. Kez by, ze?

Aladina

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1804
8.1.06 19:24

-

Nemam tedy zkusenost s vlastnim ditetem, ale stalo se nam to, kdyz jsem pracovala jako aupair u ditete podobneho veku. Maly mel nejaky zly sen a od te doby se bal postylky. Tenkrat pomohlo presunout postylku v pokoji na jine misto, prevlect deku do povleceni jine barvy a nekolik dni nechat rozvicene svetlo pri usinani. Proste detsky pokoj v ramci moznosti zmenit, aby to nevypadalo jako drive. Po nekolika dnech bylo vse v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
8.1.06 20:42

Ahoj Marty,

jsme na tom skoro stejně, jen je malej trochu menší.

S usínáním hrůza, leží v postýlce, skoro i usne a najednou začne dělat NE,NE, NE - docela zoufalým tónem, zakrývá si oči, říká pa (to je pes :-) ) po chvilce se zvedne a dere se mezi špryclema ven.Potom si hraje, jezd s autama, atd…ale jak má jít spát, je hysterák. Takhle to je v poslední době třeba i do 23h, kdy úplně padne únavou.

Musím říct, že sousedi mají psa, který v poledne štěká. To Míša vetšinou usínal (teď už 3 dny nespal). Má z něj strach a já vůbec nevím, co s tím. Jak na něj? Zkouším mu neustále vysvětlovat, že ten pes k nám nemůže apod…ale je to zbytečný. Budu moc ráda, když mi někdo poradí :roll: Tobě jsem sice moc neporadila, ale alespoň útěcha, že v tom nejste sami.

Sendy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama