Co jíst při kojení

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.2.21 15:17

Pomoct co jis

Dobrý den holky poraďte mi všechny který kojen 3 měsíční miminka co vše jíte? Já mám pořád strach něco jiného si dát k obědu než jen rýži s masem a mrkví a podobně :/

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3907
23.2.21 15:31

Prostě si něco dej a uvidíš co to udělá s dítětem. Zaváděla bych to pomalu, kdyby byla nějaká reakce, tak ať tušíš na co. Ale jinak bych to neprožívala.
Ve 3 měsících už má dítě zažívání dostatečně zajeté. Jsou ženy, které můžou jíst cokoliv a dítě nemá problém a naopak. Takže si prostě dopřej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35734
23.2.21 16:04

Ptáš se tady pořád dokola. A pořád dokola tady to všichni pisou, že můžeš jíst co chceš. Kojila jsem dvě děti déle jak rok tak snad můžu zkušeně říct, že jez si co chceš, už to není novorozenec :nevim: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
377
23.2.21 17:13

Jím všechno, včetně fazolí, zelí, ořechů a chilli. Že začátku jsem zkoušela po menších dávkách, a jsme bez negativních breakcí. Přečti si tento blog: https://nutrimamma.cz/…-pri-kojeni/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2095
23.2.21 21:19

Já jedla hned od začátku všechno kromě zelí a luštěnin, teda jedla jsem červenou čočku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová