Mimi si prodlužuje kojení

29
21.2.21 17:09

Mimi si prodluzuje kojeni

Maminky prosim poradte :think:…mame 5 tydenni holcicku a posledni 3 dny si prodlouzila dobu kojeni pres den z 20-30 min na 1 hodinu…delala mi toto pouze vecer, ale ted zacala i pres den…
Kdyz prso po 30 minutach vezmu, tak hysterak a div si nenarve celou pest do pusy :zed: jinak kdyz po kojeni usne, vydrzi vzdy cca 3 hod.
I kdyz si ublinkne, prso chce dal :roll: rustovy spurt toto nejspis neni, kdyz vydrzi 3 hodiny, ne? Dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
LD1
214
21.2.21 17:51

V tomhle období jsem prokojila snad tri ctvrte dne :D je to normální, pro ne to není jen jídlo, ale i potřeba kontaktu, mazlení, uklidnění, budování vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.2.21 18:31

Ja bych rekla, ze je to normalni…mam doma mesicni a je to ted narocnejsi nez na zacatku ;) ze zacatku se nakojila za 20min a musela jsem ji i obcas budit (byla hodne mala), ted, treba zrovna dnes nedelam nic jineho, nez ze kojim, ani neusne a jakmile prso seberu, je hned rozmrzela. Takze prakticky 1h kojeni, 30min pauza a tak dokola, ma to tedy takhle pres den, vecer a v noci spi pekne a koji se rychle..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
22.2.21 03:57

Dekuji vam za nazory :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10028
23.2.21 22:17

Usne ti u toho? Zkusila bych nakojit v posteli vleže, tak, aby u toho usnula, a pak pomalinku prso sebrat a nechat ji spát.
Normální to je, ale postupně pomalu pak zkoušej odpojovat ve chvíli, kdy už to bude moc dlouhé a když víš, že už delší dobu jen žužlá a nepije.
Můžeš zkusit i vyměnit za dudlík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat