Tloustnutí při kojení?

Anonymní
20.2.21 08:23

Tloustnutí při kojení??

Ahoj holky, jsem pět týdnů po porodu, v těhotenství jsem přibrala 15kg, z toho 8 kg jsem nechala v porodnici, takže jsem domů přišla s váhou 68,8kg, po cca deseti dnech doma už jsem měla 66,5 kg, byla jsem ráda, že to jde dolů, od té doby jsem se nevážila, dnes jsem stoupla na váhu a nestačím se divit, váha ukazuje 68,2 kg!! Copak můžu kojením začít tloustnout? Díky za zkušenosti :? Z.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
617
20.2.21 08:26

:lol: Kojenim ne, ale jidlem samozrejme ano. Kojeni neni zadna zazracna zaruka zhubnuti, ano, intenzivni kojeni spotrebovava hodne energie, ale pokud ji doplnis na sladkem, nebo proste cimkoliv jinam prejis, magicky hubnout nebudes. Porad plati rovnice energie prijataenergie vydana a pak to nahoru půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9020
20.2.21 08:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem pět týdnů po porodu, v těhotenství jsem přibrala 15kg, z toho 8 kg jsem nechala v porodnici, takže jsem domů přišla s váhou 68,8kg, po cca deseti dnech doma už jsem měla 66,5 kg, byla jsem ráda, že to jde dolů, od té doby jsem se nevážila, dnes jsem stoupla na váhu a nestačím se divit, váha ukazuje 68,2 kg!! Copak můžu kojením začít tloustnout? Díky za zkušenosti :? Z.

Já nabrala cca 12kg během těhotenství..do 14dnu jsem měla vše dole. Behem kojení jsem měla extrémní hlad takže jsem furt jedla…taky jsem nabrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 08:29

@Villanelle jasný, takže prostě asi moc žeru :lol: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 08:29

@Annabela11 a dala jsi to pak dolů? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
9020
20.2.21 08:30
@Anonymní píše:
@Annabela11 a dala jsi to pak dolů? 8o

Nabrala jsem asi 4kg ano zhubla jsem to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 08:33

Jako ten hlad při kojení je hroznej :lol: no zkusim aspoň to sladké vynechat a snad to dolu nejak půjde :think:

• Citovat
  • Nahlásit
617
20.2.21 08:35
@Anonymní píše:
@Villanelle jasný, takže prostě asi moc žeru :lol: :palec:

Ani nemusíš moc, ale blby potraviny :) Kojeni spotrebovava fakt hodne energie a zivin, takze taky privadi vlci hlad. No a zalezi, jestli si udelas cas si pak na hlad uvarit neco vyvazeneho a snis bilkoviny a zeleninu, nebo se narychlo zaplacnes sladkym, abys doplnila cukr a sla se věnovat miminu. To je pak zradny no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 08:37

@Villanelle to bude asi ten problém no 8o

• Citovat
  • Nahlásit
405
20.2.21 08:45

Ty dvě kila může být i zadržená voda, mléko taky musí něco vážit…neznepokojovala bych se, jen jist zdravě a vynechat sladké a s pohybem kolem mimča to bude za chvíli dole :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
20.2.21 08:47

V obou tehotenstvich jsem nabrala cca 6kg, ktere jsem nechala v porodnici. Prvni mesic sla vaha jeste dolu a jak se mimi rozjedlo, tak 4kg zpet nahoru. Jim stale stejne, jakoby zadrzuju vodu, zhorsila se celulitida.

U prvniho jsem po omezeni kojeni na 1-2× denne shodila vse behem par tydnu bez zmeny cehokoli, myslim, ze to bude stejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 08:50

@Capretta nevím no, já právě po prvním porodu kojením hubla a naopak jsem pak přibrala po tom, co jsem kojit přestala :?

• Citovat
  • Nahlásit
3611
20.2.21 08:51

Já měla při kojení strašnou chuť na sladké. Ale naštěstí se mi to podařilo korigovat, takže jsem netloustla… Ale i tak si ty šílené chutě pamatuji. Já jsem pak vynechávala velká jídla, abych si tu čokošku/dortík… mohla dát. Což byl začarovaný kruh, protože tělo mělo o to větší hlad a chuť na sladké. A fakt se z toho kruhu blbě vystupuje. A ty jako kojící matka ani nemůžeš kafe… Fakt ti držím pěsti, aby se ti to povedlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 08:53

@Modesta tak jedno kafe denně si dávám :)

• Citovat
  • Nahlásit
3611
20.2.21 08:59
@Anonymní píše:
@Modesta tak jedno kafe denně si dávám :)

Já ho raději nahradila carem, ale prý to nevadi… Jo a tu chuť na sladké jsem měla ve stejný čas. Odpoledne po obědě. Prostě tělo si zvykne na přísun sladkostí, je klid, protože mimino spí, tak mozek vyšle signál, abys mu tam hodila nejlépe celou tabulku. Já jsem zjistila, že kafe s mlékem tyhle chutě potlačuje, takže jsem čokoládu nahradila v té době právě hrnkem kafe. Ale trvalo to tak 14 dnů, než si tělo zvyklo… Je to peklo, ta závislost na sladkém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat