Pomohla vám infuze

Anonymní
25.12.19 14:23

Pomohla vám infuze

Zdravím, sem sedmý den v nemocnici na kapačkách s vyhrezlou plotenkou. Už bych chtěla jít domů, ale necítím vůbec zlepšení. Je tu někdo kdo měl s bederkou problémy a pomohli vám infuze? Přijde mi, že jsem tu zbytečně. Můžete mi doporučit prosím nějaké ulehčujicí cviky ať už se malinko můžu protahovat? Tady mi nikdo nic pořádně neřekne. :think: :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4264
25.12.19 14:32

Mámu takhle boleli záda 1,5roku. Ale fest. Měla kapacky, rehabka atd. Pak šla na CT a přitom ji píchli něco do páteře a má klid :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 14:41
@lampicka11 píše:
Mámu takhle boleli záda 1,5roku. Ale fest. Měla kapacky, rehabka atd. Pak šla na CT a přitom ji píchli něco do páteře a má klid :nevim:

Také mam problémy ze zády dlouhodobě, teď už mě tři týdny bolí celá noha, kapačky nějak nepomáhají, na MR mám jít až v polovině ledna. Spíš bych si teď potřebovala nějak aspoň trošku ulevit abych to do toho ledna vydržela. Je to peklo :( v noci nespim.

• Citovat
  • Nahlásit
576
25.12.19 15:12

Ja mam tedy „jen“ skriply nerv a plotynku lehce vychylenou…ale take jsem byla na infuzi, pak na injekcich u neurologa a bylo to spis jeste horsi:-..musela jsem si to odlezet dokud to nepovolilo samo:-

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 15:15
@Lathi píše:
Ja mam tedy „jen“ skriply nerv a plotynku lehce vychylenou…ale take jsem byla na infuzi, pak na injekcich u neurologa a bylo to spis jeste horsi:-..musela jsem si to odlezet dokud to nepovolilo samo:-

A jak dlouho to přibližně trvalo, za jak dlouho se vám ulevilo? Už ležím tři týdny a žádná změna a v noci je to nejhorší :think:

• Citovat
  • Nahlásit
576
25.12.19 15:19
@Anonymní píše:
A jak dlouho to přibližně trvalo, za jak dlouho se vám ulevilo? Už ležím tři týdny a žádná změna a v noci je to nejhorší :think:

Ono vyhřezla cela plotenky musi byt sileny, ja si zasla teda na masaz(od sportovniho masera) diky ktere se mu ulevilo, a jinak cca tri dny jsem vubec nevstala a abych mohla fungovat normálně to trvalo tak 10 dni, brala jsem leky ba bolest, ty take pomohly ale i ted(rok po) se hlidam a casto me to poboliva:- co mi rikala fyzioterapeutka, tak hlavne spravne cvicit, vnitrni svaly aby se vse obalilo svaly a dokazalo to „podržet“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
25.12.19 15:20
@Anonymní píše:
A jak dlouho to přibližně trvalo, za jak dlouho se vám ulevilo? Už ležím tři týdny a žádná změna a v noci je to nejhorší :think:

Známý mel take vyhrezlou plotýnku, nasel si nějakeho dobreho fyzioterapeuta a ten mu to dal dohromady, ale ja bych se asi bala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 16:34
@Lathi píše:
Známý mel take vyhrezlou plotýnku, nasel si nějakeho dobreho fyzioterapeuta a ten mu to dal dohromady, ale ja bych se asi bala

Děkuji za odpověď, uvidím co dále, bude to ještě běh na dlouhou trať :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 18:50

Ja mam vychylenou plotynku (protruzi) v krcni oblasti a pomahá mi limec. Cviceni mi to zhoršuje. Manzel ma výhřez v bederce a v té nejhorší fázi mu pomohl bederní pás. Dlouhodobe nezvládá ohýbání a zvedání těžkých věcí (stěhovani nabytku). Jinak denně cvičí a fakt sportovně hodně maká. Cvičí kruháče a jezdí na kole. Je přesvědčený, že bez toho by ho to bolelo denně. Takhle to cítí jeden den při nejake režimové chybě. A ráno se blbě ohýbá. Má výhřez 11mm. Byl na magnetické rezonanci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:23
@Anonymní píše:
Ja mam vychylenou plotynku (protruzi) v krcni oblasti a pomahá mi limec. Cviceni mi to zhoršuje. Manzel ma výhřez v bederce a v té nejhorší fázi mu pomohl bederní pás. Dlouhodobe nezvládá ohýbání a zvedání těžkých věcí (stěhovani nabytku). Jinak denně cvičí a fakt sportovně hodně maká. Cvičí kruháče a jezdí na kole. Je přesvědčený, že bez toho by ho to bolelo denně. Takhle to cítí jeden den při nejake režimové chybě. A ráno se blbě ohýbá. Má výhřez 11mm. Byl na magnetické rezonanci.

Ja jsem teď zrovna v té fazy, že na kolo bych si ani nesedla, nemůžu sedět a dlouho chodit a co to je prosím vás kruhace? Asi se blbě zeptám, ale vůbec to neznám. :think: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat