Ponožky

18.3.07 21:57

Ponožky

**Ahojky
jaké číslo mají ponožky pro novorozence?
Někde vidím velikost uvednou 0-6 měsíců, jinde 10-11 nebo 11-12 atd, jinde je zase velikost označena jen jako 2 nebo 3 (velikost 1 jsem nikde neviděla).
Jsem z toho jelen :D

A máte, prosím, někdo tip na dobrou značku ponožtiček, které nepadají, neškrtí a prostě pěkně drží?
Uvítám i negativní zkušenosti, čemu (jakému výrobci, jaké značce) se vyhnout :wink:

Děkuji***

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1493
29.3.07 23:41

Ahoj,
já jsem ze začátku synovi žádné ponožky nedávala, protože byl zabalený v zavinovačce a tam měl teplíčko i bez nich, navíc bylo parné léto. První ponožky měl velikosti 10-11, a to bylo asi kolem 4 týdnů věku. Tehdy mu byly trošku velké, ale brzy do nich dorostl a byly mu asi do 5 měsíců.

Konkrétní značky nevím, kupuji tak nějak podle oka - takže co si myslím, že nepadá a neškrtí, to koupím. Ale některé pak stejně padají. Syn má teď asi 6 párů ponožek a úplně spokojená jsem jen s jedním z nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22154
13.7.12 22:19

Ahoj, poradíte mi, prosím, kde se dají koupit ponožky pro dvouleté dítě? Dnes jsem byla v Kiku, Hypernově, Globusu, a ve všech podobných obchodech - měli jsme nakupovací den ;) a prostě jsem ponožky nesehnala :roll: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38225
13.7.12 22:25

@3HE my je kupujeme v tescu - ideálně co největší hypermarket :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.12 22:28

Tak já malému kupovala ponožky bud v tescu a nebo v CaA :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luzajic
13.7.12 22:31

Nejlepší ponožky mají v tescu. Vyzkoušela jsem víc značek, ale tesco je nejlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
13.7.12 22:32
@Luzajic píše:
Nejlepší ponožky mají v tescu. Vyzkoušela jsem víc značek, ale tesco je nejlepší.
:palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38225
13.7.12 22:33

Holky a kdyz uz jsme u prádla, nevíte kde sehnat slipy na 19 měsíčního kluka? Koupila jsem jedno balení náhodou v tescu, ale to nám nestačí a další nikde nemůžu sehnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luzajic
13.7.12 22:42

Prádlo kupuju v HM nebo v nextu. Záleží, jak je prcek „velkej“. Pokud je drobek, tak se špatně kupuje. Přijde mi, že prádlo šijou až od velikosti na 2 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
13.7.12 22:50

To já taky budu muset dokoupit nějaké prádlo. Ale chci spíš malému kupovat boxerky než slipky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38225
13.7.12 23:01

Taky bych radši boxerky, ale ty jsem vděla nejmenší pro tříleťáka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.12 23:04
@lucenka píše:
Taky bych radši boxerky, ale ty jsem vděla nejmenší pro tříleťáka

já mám taky skoro tříletáka, a já právě od švagroví dostala dvoje a jedny mu jsou a druhý mu padají, tedka noí tedy i slípky. Nusim se ponějakých boxerkach podívat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38225
13.7.12 23:08
@maminka lucinka píše:
já mám taky skoro tříletáka, a já právě od švagroví dostala dvoje a jedny mu jsou a druhý mu padají, tedka noí tedy i slípky. Nusim se ponějakých boxerkach podívat..

já mám ještě prcka, takže si musím počkat. Ale hezký jsem viděla v tescu, ale už nevím velikosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.12 23:12
@lucenka píše:
já mám ještě prcka, takže si musím počkat. Ale hezký jsem viděla v tescu, ale už nevím velikosti

já se podívám když se do tesca dostanu tam už moc nechodím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38225
13.7.12 23:16
@maminka lucinka píše:
já se podívám když se do tesca dostanu tam už moc nechodím

já tam chodím jenom na plíny a oblečení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit