Ponožky jaký druh

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
22.1.22 19:12

Ponožky jaký druh

Ahoj holky,

Jaké nosíte nejčastěji ponožky? Už jsem vyzkoušela hodně druhů a nejraději nosím kotnikové bílé. Zkoušela jsem takové ty hodně nízké (balerínové) a prostě mi vadí jak mi sklouzávají z nohy. Máte nějaké osvědčené?

Za všechny reakce budu ráda.

Díky Romana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12851
22.1.22 19:14

Jedině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
22.1.22 19:15

Třeba tyto jsou super http://www.nomadame.cz/ponozky/ :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.1.22 19:22
@Cenarius píše:
Jedině.

:lol: Tak ty jsou, no jo to je naše česká specialita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1942
22.1.22 19:34

Nejradsi voxx, maji vicero druhu.. mame klasiku, a letni pak s tim stribrem.. Kotnikove i vyssi, podle obuvy. Jinak na zimu jedine merino a nebo vlneny ponozky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2294
22.1.22 19:40

Pletené manželovou babičkou z ovčí vlny. Řidčeji pletené z tenčí vlny nosíme podzim a jaro, tlusté v zimě. Šílené crazy barvy jsou samozřejmostí. Nosíme je krom července a srpna celý rok. Nohy se v nich nepotí ani v teple. V podstatě je to Merino :lol:.
V létě když je fest vedro nosím černé bavlněné tenčí vyšší. Mám i nějaké nízké do nízkých tenisek ke krátkým kalhotám. Úplně nejlíp mi pasují ponožky Nike, Puma, fakt je mám léta a pořád jsou stejné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.1.22 19:40
@Konys píše:
Nejradsi voxx, maji vicero druhu.. mame klasiku, a letni pak s tim stribrem.. Kotnikove i vyssi, podle obuvy. Jinak na zimu jedine merino a nebo vlneny ponozky.

Jo ty merino jsou fakt super, ty nosím teď přes zimu často. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2294
22.1.22 19:42

Jinak jsou dajni levnější ponožky Donay že Sport Direktu a nízké Kalenji z Decathlonu.
Ale třeba s drahými ponožkami Dedoles mám špatnou zkušenost, barvy po pár vypranich hrozně bledé, trčí z nich vlákna, prostě drahej šunt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.1.22 19:52
@Big boss píše:
Jinak jsou dajni levnější ponožky Donay že Sport Direktu a nízké Kalenji z Decathlonu.
Ale třeba s drahými ponožkami Dedoles mám špatnou zkušenost, barvy po pár vypranich hrozně bledé, trčí z nich vlákna, prostě drahej šunt.

A to jsem si myslela, že jsem sama, také mi ty Dedoles rychle odešly. Hlavně, že na to mají všude reklamy :nevim:. Jinak Nike byly asi nejlepší :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2500
22.1.22 19:59

U Dedolesu mám zkušenost 50:50 - některé dekory super, drží, mám je dlouho, jiné se zničily poměrně rychle (hlavně u dětských ponožek). Ale třeba fusakle mám v naprosto dezolátním stavu, a to jsem s nimi fakt psí kusy nedělala…

Většinou kupuji v jednom anonymním kamenném krámku v našem městě, ani netuším, zda mají ty ponožky nějakou značku :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.1.22 20:17

Já už z toho Dedolesu nebudu nic objednávat, raději zajdu do nějakého sportu a koupím si ponožky tam. Nejraději mám klasiky, ne moc barevné. Převážně bílé a pár černých. Akorát v létě jsem s těmi extra bílými opravdu bojovala. Hodně nepříjemný pocit jak sjíždí z nohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36836
22.1.22 20:26
@Big boss píše:
Ale třeba s drahými ponožkami Dedoles mám špatnou zkušenost, barvy po pár vypranich hrozně bledé, trčí z nich vlákna, prostě drahej šunt.

Ponožky Dedoles jsou drahé? 8o? Pořád mají nějaké akce, jdou sehnat slevové kupóny, teď jsem tam nakoupila všem dětem se slevou 50 procent :mrgreen: Sama je nenosím, vadí mi ty veselé barvy a každá ponožka jiná. Ale děcka mají radost. Kvalita za mě taky nic moc. Docela úzké, trčí nitě. Až se prodřou, seženu zase slevový kupón a objednáme znovu :D

Pro sebe jsem objednávala i na Bonprixu, ujde. Ale mám ráda přes zimu klasické ponožky a v létě nízké. Žádné zvláštní požadavky jinak nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
22.1.22 20:28

Normální vysoké, nejlépe černé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2294
22.1.22 20:53
@Pears206 píše:
Ponožky Dedoles jsou drahé? 8o? Pořád mají nějaké akce, jdou sehnat slevové kupóny, teď jsem tam nakoupila všem dětem se slevou 50 procent :mrgreen: Sama je nenosím, vadí mi ty veselé barvy a každá ponožka jiná. Ale děcka mají radost. Kvalita za mě taky nic moc. Docela úzké, trčí nitě. Až se prodřou, seženu zase slevový kupón a objednáme znovu :DPro sebe jsem objednávala i na Bonprixu, ujde. Ale mám ráda přes zimu klasické ponožky a v létě nízké. Žádné zvláštní požadavky jinak nemám.

Ano ponožky i za 100Kč ve slevě, které 3× vyperu a jsou vybledlé a trčí z nich nitě jsou pro mě drahé. To je 30Kč za den nošení pěkných ponožek. Cenu za nošení hnusnych ponožek nepočítám.
Kdybych tedy chtěla nosit hezké ponožky od Dedolesu celý měsíc, stalo by mě to 900Kč a to je pro mě za fusakle za měsíc tedy dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27213
22.1.22 20:59

Jedině šité ponožky. Šije mi je kamarádka. Mají ideální výšku (ani do půlky lýtek a ani vyloženě kotníkové), nepotí se mi v nich nohy a nesklouzávají a nemám z nich otlačené nohy. To mi na běžných ponozkach vadí. Buď mám po nich slinci ještě za hodinu potom, co je sundám, nebo mi v botech kloužou z nohy.
A tedy mám ráda extra barevné, ale obě stejné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat