Pootevřená lahvička z obchodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.5.22 18:42

Pootevřená lahvička z obchodu

Nevím kam se vypsat, jsem strašně blbá, ale dala jsem synovi napít z lahvičky, kterou jsem koupila v obchodě, ta lahvička už neměla pojistku a teď mám strašný strach, jestli z ní něco nemohl chytit.. jestli se nenapil nějaký bezdomovec nebo feťák, někdo kdo měl vážnější nemoci jako hiv, syfilis apod. Stalo se někomu v životě něco podobného? Vím že se tyto nemoci přenáší také slinami, jenže to jsem si myslela, že né.. anonym, je to citlivé téma

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13750
14.5.22 19:16
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
14.5.22 19:18

Se zrovna bojíš nemocí, které se přenášejí pohlavním stykem.
Leda že by tam ten bezdomovec nebo feťák tu lahvičku vy.ukal.

Klid, matko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34527
14.5.22 19:50
@Anonymní píše:
Nevím kam se vypsat, jsem strašně blbá, ale dala jsem synovi napít z lahvičky, kterou jsem koupila v obchodě, ta lahvička už neměla pojistku a teď mám strašný strach, jestli z ní něco nemohl chytit.. jestli se nenapil nějaký bezdomovec nebo feťák, někdo kdo měl vážnější nemoci jako hiv, syfilis apod. Stalo se někomu v životě něco podobného? Vím že se tyto nemoci přenáší také slinami, jenže to jsem si myslela, že né.. anonym, je to citlivé téma

to moc nedává smysl - jaká lahvička neměla jakou pojistku? proč kupuješ otevřené lahvičky a proč to dáváš pít synovi z otevřené lahvičky -
a když v klidu koupíš otevřenou nebo teda pootevřenou - co to je? - lahvičku, proč potom vyšiluješ na webu? nějak to celé nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
14.5.22 19:54

Ty jsi možná tak citlivě na hlavu :roll: tvoje problémy bych fakt chtěla mít. Asi mléko na mozku, jinak si to nedovedu vysvětlit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34527
14.5.22 19:58
@Upirek123 píše:
Ty jsi možná tak citlivě na hlavu :roll: tvoje problémy bych fakt chtěla mít. Asi mléko na mozku, jinak si to nedovedu vysvětlit

tak já bych se také styděla, kdybych nejdříve koupila jakousi „pootevřenou“ lahvičku 8o a pak z ní s klidem dala napít děcku a pak začala vyšilovat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35409
14.5.22 20:00
@Anonymní píše:
Nevím kam se vypsat, jsem strašně blbá, ale dala jsem synovi napít z lahvičky, kterou jsem koupila v obchodě, ta lahvička už neměla pojistku a teď mám strašný strach, jestli z ní něco nemohl chytit.. jestli se nenapil nějaký bezdomovec nebo feťák, někdo kdo měl vážnější nemoci jako hiv, syfilis apod. Stalo se někomu v životě něco podobného? Vím že se tyto nemoci přenáší také slinami, jenže to jsem si myslela, že né.. anonym, je to citlivé téma

Nechápu, když byla lahvička otevřená, proč jsi mu z ní dala napít… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
14.5.22 20:00

@stinga 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 20:13

Chápu, že to vám některým přijde směšné, ale já jsem zrovna člověk který běžně vše řeší, jen v tu chvíli jsem nejednala racionálně.. prostě těžký nákup, dítě natěšené a mě ho bylo líto.. až později mi někdo řekl, že se tím může i hiv přenést a já myslela že jen běžné nemoci, teď toho lituju jaká jsem krkavčí matka jak jsem to podělala a ano, vykojený mozek mám také.. jen se ptám jestli se to někomu stalo a neslo to následky.. určitě nejsem jediná, zrovna na netu jsem našla jednu maminku co řešila stejný problém :(

• Citovat
  • Nahlásit
590
14.5.22 20:20

Hiv ani syfilis se slinami nepřenáší :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 20:31

@Daisy86 no někdo právě tvrdí, že jo..

• Citovat
  • Nahlásit
555
14.5.22 20:35

Zakladatelko tebou zmiňované nemoci se takto nepřenesou. Ale nějak nechápu, jsi si jistá, že byla lahvička opravdu otevřená a bylo z ní něco upito? Nebyl to spíš nějaký vadný kus? Protože pokud na lahvičce bylo opravdu znatelné, že z ní někdo pil, tak by jsi jí snad synovi vypít nedala ne??? Každopádně nějaká běžná viróza, mononukleóza a podobně se takto přenést dají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
14.5.22 20:36

„Někdo“ je jedna věc a věda je druhá. Pokud se chceš bát, tak třeba žloutenka typu A, ale HIV i syfilis je blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
14.5.22 20:38
@Anonymní píše:
@Daisy86 no někdo právě tvrdí, že jo..

Jo budu nechutná, ale profesor na VOŠCE nám říkal, že snad půl litru by muselo být slin, aby se koncentrace viru dostala tak vysoko, aby se nemoc mohla čistě teoreticky za nějakých okolností přenést. Navíc tento virus na vzduchu velmi rychle hyne i v krvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16117
14.5.22 20:39

Syn si dneska strčil do pusy vajgl co našel venku  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu