Popcorn v těhotenství a jiné

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.12.21 14:58

Popcorn v těhotenství a jiné

Holky na čem ujizdite v těhotenství? 😃 😃
Já bych mohla furt jist popcorn z cinestaru 🤣 🤣 🤣
Jíte taky nezdravě občas? 😃 😃
Tento týden už jsem ho měla 2× 🤣

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18
2.12.21 15:08

Jedla jsem (domácí) popcorn snad po kilech asi ob den a před porodem dokonce každý den :D, čekala jsem kluka a předvídala jsem to už jen z těch rozdílných chutí :D. S dcerou jsou ujížděla na sladkým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 15:10

@Summer19 já jsem v 11 týdnů 🤣 takže začátek… Ale ty chutě už taky začínají…
U syna sladké (nanuky, icecoffe)
A teď? Slané 🤣

• Citovat
  • Nahlásit
28764
2.12.21 15:18

Já jedu sladké :D sice si dám normální jídlo, ale pak to jdu zajist třeba ještě čokoládou :D dneska už padla půlka Milky :mrgreen: na slané teda chuť nemám vůbec, ale to sladké bych mohla po tunách. Ještě že sem hypoglykemik, mít cukrovku, tam umřu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
2.12.21 15:21

U prvního syna jsem měla týdenní chutě :lol: vždy jsem měla něco na čem jsem celý týden ujížděla, ale fakt ve velkým, třeba jahodový koláčky nebo nějaký druh sušenky… U mladšího syna to byly spíš nechutě nejvíc na to, co jsem dřív mohla na husto(rýžová kaše, sýr v toastech)… No a teď to byl rohlík s pomazánkovým máslem a salámem (zvládla jsem denně i šest), na váze to zatím nasledky nenechalo a naštěstí to už i hodně ustoupilo…teď jedeme s mimčem multivitamínový džusy(24tt) :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3488
2.12.21 15:36

Pommbärs, sklenička vychlazené coly. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14860
2.12.21 15:38

Sladký a mrkev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2394
2.12.21 16:01

U dcery jsem neměla téměř nic, ujížděla jsem na kefiru, ale tak to je zdravé… a občas jsem dostala chuť na něco mastneho (salamova pizza, langos,..), ale bylo mi po tom vždycky tak zle, ze jsem si to často rozmyslela :lol:
Teď ujizdim teda na Kofole :oops: a vůbec, oproti prvnímu tehotenstvi jim jak prase :D často nějaký fast food, hranolky… no nic moc :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
2.12.21 16:21

Já sem jedla jablka… Normálně si ovoce jen tak občas ďobnu a když už tak spíše subtropické (citrusy, banány) Ale víceméně od začátku do konce těhotenství sem měla neustále děsnou chuť na jablka… Snědla sem i 2 kila denně…Pak mě hrozně bolelo břicho ale stejně sem jich druhý den snědla zase hromadu… Občas byla chuť nebo nechuť na něco jiného ale tech jablek sem se nemohla nasytit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
554
2.12.21 16:54

A ja to mam za par a furt nic :lol:, na zacatku byly rajcatove dny ale nijak extremne, ovoce, jakykoliv, ale to mam i jako netehotna.. :think: porad na to cekam az me neco prepadne a nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4394
2.12.21 17:05

@Chvilka.l mam to uplne stejne. 29tt a zadne tehotenske chute neznam, ale ja nemam cele tehotenstvi zadne priznaky, nerust mi bricho, tak neverim, ze jsem tehotna :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2341
2.12.21 17:05

Chutě v těhotenství mě úplně minuly :roll:, první 4 měsíce nechutenství, teď jim normálně jako před..jsem 35 tt :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
554
2.12.21 17:10

@Petrussee kamosky rikali ze to meli az chvilku pred porodem..jedna kiwi druha mandarinky 😁 tak treva tak treba to jeste prijde…ja jen vim ze na zacatku mi bylo pokazdy blbe po parkach :mrgreen: a nebo jsem mela na neco chut a pak mi z toho bylo blbe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2341
2.12.21 17:27

@Chvilka.l tak uvidíme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
2.12.21 17:31

Já jsem nikdy nebyla na sladké, na začátku jsem si ujížděla na cole, poté mi to “překazila” těhu cukrovka ve 12tt, tak mé ujíždění mělo rychlý konec :lol: :lol: a další chutě nemám :nevim: jedině miluju ledově vychlazenou perlivou vodu… :) teď jsem 30tt a za celou dobu bych nevěděla, že jsem těhotná krom pupíku :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat