Poplatek za televizi

1077
9.9.20 15:19

Poplatek za televizi rada

Prosim o radu. Plati se televizni poplatek, kdyz mame internet v televizi respektive v monitoru od pc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1614
9.9.20 15:23

@migmina Ano, musi se platit za tv i za rádio.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
9.9.20 16:05

I kdyz tv nemam respektive ani televizni prijimac?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32840
9.9.20 16:36
@migmina píše:
I kdyz tv nemam respektive ani televizni prijimac?

Ano, pokud máš zavedenou elektriku, tak musíš platit. Že nemáš přijímač nikoho nezajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9451
9.9.20 16:48
@Tom-Jerry píše:
Ano, pokud máš zavedenou elektriku, tak musíš platit. Že nemáš přijímač nikoho nezajímá.

ale jo, dá se podat čestné prohlášení, že v domácnosti není žádný přístroj schopný TV signál přijímat. pokud vím, tak počítač samotný se za takový považuje, pokud neobsahuje TV kartu (nebo pokud se do něj nepřipojí TV karta externě). čestné prohlášení se dá najít na stránkách české televize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
9.9.20 19:11
@Tom-Jerry píše:

Volala jsem tam a v formulari musim zaskrtnout kolonku nejsem vlastnikem ani neuzivam televizni prijimac, a to ani na jine adrese. Ufffffff

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28625
9.9.20 19:16

@migmina

Já jsem to řešila na poště, normálně tam mají na to formulář, tam vyplníš, že nemáš TV a vyškrtnou to ze SIPO, za 5 minut vyřízeno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
9.9.20 19:28
@free333 píše:
@migminaJá jsem to řešila na poště, normálně tam mají na to formulář, tam vyplníš, že nemáš TV a vyškrtnou to ze SIPO, za 5 minut vyřízeno…

Ok dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
9.9.20 19:33
@suzka1 píše:
@migmina Ano, musi se platit za tv i za rádio.

Radio nemam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1614
9.9.20 21:09

@migmina Taky nemám radio, ale v aute ho třeba máš, ne? Platit se to musí. Měsíčně to dělá asi 45Kc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama