Popraskané břicho

107
2.12.19 15:15

Popraskane břicho

Ahoj. Mám takový dotaz, jen pro zajímavost. Teď už s tím stejně nic neudělám :D jsem 22tt, na břicho koukám každý den, ale dneska mi najednou ztvrdlo, jako že jsem to fakt cítila a kouknu se a mám najednou od pupiku dolů popraskane břicho. Mohli se to stát takhle najednou tím ztvrdnutim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7305
2.12.19 15:43

@Jana84667 Myslím, že to nebude tím ztvrdnutím. Břicho roste, kůže se napíná a praská, nemusíš si toho ani hned všimnout. Taky tě ta kůže na břiše může svědit, to je známka počínajících strií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
2.12.19 15:54

@Jana84667 mažeš si ho? Radši do ho maž ráno a večer olejem, aby si pak neměla jako památku strie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
2.12.19 15:58

@Reny28 To je mýtus, strie jsou podmíněné geneticky, někomu se udělají po přibrání 5kg, jinému se neudělají ani v těhotenství s dvojčaty.

Já se poctivě mazala 2× denně už snad od 16tt, nikdy jsem nevynechala, používala jsem spešl krémy proti tvorbě strií, oleje, bambucké máslo a v asi 35tt mi ze dne na den popraskala půlka břicha :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
2.12.19 16:05

@Kristynka22 tak doufám, že patřím k těm, které strie nemají 😁je to asi geneticky dané, ale myslím si že tím mazáním tomu alespoň trošku pomůžeš, ale někdo se i tak striím nevyhne, ale třeba je má díky tomu v menší míře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
2.12.19 17:03

Dělat s tím něco jde do budoucna :))) známa měla strie po celém břiše a částečně se jich zbavila… zkuste se podívat na ig stránky juice mě Baby tam to měla i rozepsané co a jak používat apod :))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9028
2.12.19 18:35
@Reny28 píše:
@Jana84667 mažeš si ho? Radši do ho maž ráno a večer olejem, aby si pak neměla jako památku strie

Tak ty už asi má ne. Když ji popraskalo břicho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1110
2.12.19 18:43
@Reny28 píše:
@Jana84667 mažeš si ho? Radši do ho maž ráno a večer olejem, aby si pak neměla jako památku strie

Ja mazala jak diva, poctive cely tehotenstvi.
A posledni 3 tydny pred porodem kdyz mi kleslo bricho, tak mi i dukladne popraskalo.. Takze ani poctivym mazanim, se tomu clovek nemusí vyhnout.
Jde o elasticnost kuze atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat