25tt a stale vytoky

Anonymní
2.12.19 10:38

25tt a stale vytoky

Ahoj holky jdu za vami s problemem jestli to trapi jen me nebo i vas :) od nejakeho cca 14 tt me poprve prepadl kvasinkovy vytok byla jsem u dr dostala jsem vkladaci globule po dobrani jsem mela tyden klid a po tydnu opet na novo takze opet navsteva u lekare ten mi opet napsal globule rosalgin ktery mi v lekarne rekli ze neni v tehotenstvi zrovna nejlepsi a taky vkladaci laktobacili a pritel na preleceni mast takže jsem po 10 denni lecbe globuli a laktobacilu mela pro zmenu 10dni klid a zase na novo vytok takze opet navsteva u dr ale tentokrát jsem dostala vkladaci mast… A dnes jsem koukala ze opet sem objevi bily zmolek.. Zitra jdu do poradny takze jsem zvedava co Dr opet objevi za problem???? uz jsme s pritelem omezili i sex… Doktorka rikala ze je to v tehu uplne normalni ze je mala kyselost v pochve a proto vznikaji tydle vytoky ale uz jsem z toho zoufala… Přitom dodržuji pravidelnou hygienu a pokazdy co jdu k dr s timto problémem si prijdu jak naky ???????? jediny co me uklidnuje ze tydle vytoky neohrozuji malicke pry ???? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

760
2.12.19 10:45

A přítel se taky vždycky preleci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 10:46

@JancaS84 ano maze se i tak preventivne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
760
2.12.19 10:56

Tak ještě asi hodně omezit cukr, kvasinkova dieta a prodysne spodní prádlo, nechodit do bazénu, probiotika. V tehu sme bohužel nachylnejsi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 11:10

@JancaS84 bez cukru bych asi umrela :grinning: :grinning:zkousela sem ho omezit a stejne to nepomohlo… Prodysne pradlo mam.. Bazen to vubec nehrozi a doma se jen sprchuji. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.12.19 11:37
@Anonymní píše:
@JancaS84 bez cukru bych asi umrela :grinning: :grinning:zkousela sem ho omezit a stejne to nepomohlo… Prodysne pradlo mam.. Bazen to vubec nehrozi a doma se jen sprchuji. :roll:

Mám to stejně a v okolí to měly kamarádky taky podobně… Je to radost :-( kamarádka mi ještě doporučila tampon namočený do bílého jogurtu, zavést na hodinu dvě, jako prevenci po přeléčení a obecně brát laktobacily.

• Nahlásit
  • Citovat
11048
2.12.19 12:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky jdu za vami s problemem jestli to trapi jen me nebo i vas :) od nejakeho cca 14 tt me poprve prepadl kvasinkovy vytok byla jsem u dr dostala jsem vkladaci globule po dobrani jsem mela tyden klid a po tydnu opet na novo takze opet navsteva u lekare ten mi opet napsal globule rosalgin ktery mi v lekarne rekli ze neni v tehotenstvi zrovna nejlepsi a taky vkladaci laktobacili a pritel na preleceni mast takže jsem po 10 denni lecbe globuli a laktobacilu mela pro zmenu 10dni klid a zase na novo vytok takze opet navsteva u dr ale tentokrát jsem dostala vkladaci mast… A dnes jsem koukala ze opet sem objevi bily zmolek.. Zitra jdu do poradny takze jsem zvedava co Dr opet objevi za problem???? uz jsme s pritelem omezili i sex… Doktorka rikala ze je to v tehu uplne normalni ze je mala kyselost v pochve a proto vznikaji tydle vytoky ale uz jsem z toho zoufala… Přitom dodržuji pravidelnou hygienu a pokazdy co jdu k dr s timto problémem si prijdu jak naky ???????? jediny co me uklidnuje ze tydle vytoky neohrozuji malicke pry ???? :nevim:

Ahoj,

někdo na to trpí a v těhotenství o to víc. Napadá mě asi jedině prevence i u přítele, vyzjistit zda ti třeba nepomůže použití nebo naopak vynechání kondomu :nevim: No a hodně nepříjemné, ale hodně účinné je dát si protikvasinkovou dietu. Cili zkusit cukr free dietu, to hodně pomáhá.

Třeba od kamarádky dcera jakmile sní i pitomý kinder okamžitě má kvasinky a to je bobek 5 letý :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11048
2.12.19 12:08
@Anonymní píše:
Mám to stejně a v okolí to měly kamarádky taky podobně… Je to radost :-( kamarádka mi ještě doporučila tampon namočený do bílého jogurtu, zavést na hodinu dvě, jako prevenci po přeléčení a obecně brát laktobacily.

pomáhá i česnek, ale ne na sliznici, čili obalit v něčem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
2.12.19 12:28

Zkus si každé ráno zavést globulku s laktobacily, dlouhodobě. Jak se to zklidní, tak přejít na třikrát týdně. Mně to pomáhalo, i když jsem teda nebyla těhotná.
Výplachy - když cítíš, že to potřebuješ, tak ano, ale velmi omezeně. 1 nebo 2× za měsíc max. Rozhodí to totiž celé vnitřní prostředí, a všechno začíná odznova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 13:30
@Anonymní píše:

Ja jsem zkousela i to bilym jogurtem se na noc potrit a zavest trošku do vnitr… Jenze z toho se mi pak udelal nazloutly vytok tak sem se na to vykaslala… Pila sem i ob den bilou activii a stejne.. Pak si i sladke nahrazovat ovocem pomerance mandarinky a spis kyselejsi a stejne nic… :disappointed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.12.19 13:34

@chs.jasmin me prave rikala doktorka sex jen s kondomem ale mam odpor k latexu takže jsme sex uplne omezili… I ze mi doktorka rikala ze pokud je styk nechraneny muze mít partner spermie agresivnejsi a muzou mi vadit pak jsme pristoupili i na chraneny styk a stejne at delame co delame porad se to vraci a s tou dietou mi zase dr rekla ze se rozhodne nemam omezovat ze mam jist vse na co mam chut ze to vyzaduje i to male… Tak uz opravdu nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.12.19 13:35

@Mosie rikala mi dr laktobacili brat preventivne nasadit vzdy 3 dny po dobrani globuli ale ze zase nesmi byt nic zacinajiciho ue pak je to k nicemu…

• Nahlásit
  • Citovat
11048
2.12.19 13:39
@Anonymní píše:
@chs.jasmin me prave rikala doktorka sex jen s kondomem ale mam odpor k latexu takže jsme sex uplne omezili… I ze mi doktorka rikala ze pokud je styk nechraneny muze mít partner spermie agresivnejsi a muzou mi vadit pak jsme pristoupili i na chraneny styk a stejne at delame co delame porad se to vraci a s tou dietou mi zase dr rekla ze se rozhodne nemam omezovat ze mam jist vse na co mam chut ze to vyzaduje i to male… Tak uz opravdu nevim :nevim:

No tedy nevím zda doktorka doporučila v opakovaných zánětech konzumovat cukr v neomezenem množství ;) a pokud ano, tak by se mi rozsvítila červená kontrolka ;)

latex muže taky vadit, někeré ženy po něm mají pálení a podrážděnou sliznici. :nevim:

Ono je to na tobě, budto s tím budeš bojovat a trpět celé těhotenství, nebo prostě zkusíš protikvasinkovou dietu - tady upozorním, že holky, které mají problém v těhu s mykozama, tak mužou pak v kojení trpět kvasinkama na prsou a tím pádem v ustech miminka - tak třeba si to už ted nastudovat a mít to v podvědomí.

Poradit ti mužeme, ale je na tobě, dle čeho se budeš řídit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 14:18

@chs.jasmin tak určitě jako nemyslela abych se v cukru neomezovala extremne ale kdyz bude chut na sladky tak s mirou si to dat… Jenze ja sem proste na sladky uchyl.. Ale asi mas pravdu mela bych s tim neco delat nechci pak aby kvuli me neohrabanosti mela problemy i malicka :pleading_face:

• Nahlásit
  • Citovat
164
2.12.19 15:51

Pokud nevynecháš cukr, tak se toho nezbavíš. Já mám úplně to samé co ty a musela sem už v prvním trimestru přestat jíst sladký a piji jen vodu a těhu čaj, jinak ovoce a pečivo jím normálně. Zkoušela jsem se i toho sladkého dotknout, ale hned mě to dole začne pálit. Naposledy jsem brala 12dni clotrimazol (doktor v nemocnici říkal že je na kvasinky nejlepší) a poté 4dny probiotika Fermalac. Jestli si brala globule - boraxelové tak ty jsou úplně na prd.Oni pochvi jen dezinfikují a vyplaví nečistoty, ale samotnej zdroj infekce nevyléčí, a proto se vše vrací - tohle mi bylo řečeno i v nemocnici rizikové poradně-sice pomůžou dočasně, ale vše se zas vrátí. Bez tý diety se ti to vše bude vracet. Ale musím říct, že se mi zdají sny o tom jak jím dortíky a hromadu sladkého:grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama