Rychlejší růst chloupků v těhotenství

1045
1.12.19 20:50

Rychlejší růst chloupků v těhotenství

Ahoj maminky, prosím máte zkušenost s rychlejším růstem chloupků během těhotenství? :lol: U dcery si nepamatuji, že by to tak bylo, ale je jí 6 let, tak jsem to možná zapomněla :think: Jsem v prvním trimestru a mohla bych s žiletkou aj spát :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1388
1.12.19 20:57

Měla jsem to tak v druhém těhotenství. Byl to kluk :) S první dcerou jsem to tak neměla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
1.12.19 21:02

Jasneze a bricho jsem mela chlupaty :mrgreen: no vsechno to nastesti zmizelo a znormalizovalo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
1.12.19 21:03

@dickys No tak to by byl asi taťka aj rád, že by neměl babinec, ale samozřejmě zdraví na prvním místě :srdce: tak si počkáme na genetiku, zda na nás vystrčí zadnici holčička nebo chlapeček :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
1.12.19 21:08

@Melodie91 jooo copak břicho :lol: díky bohu, že můžu být schovaná v oblečení :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10815
1.12.19 21:20

JJ - můžou za to hormonální bouře. Taky máš ale díky tomu lepší vlasy, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
1.12.19 21:30

Prý to je, když čekáš kluka :mrgreen: Já teda mám kluka a chlupy mi rostly spíš pomaleji, takže u mě to takto nefungovalo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
1.12.19 21:52

@Ou Vlasy ze salonu a pleť jako dětskou prdelku jsem měla u dcery, teď vlasy u hlavy jak polité máslem a dole suché hnusně krepaté, no a pleť mám nějakou takovou divnou :lol: takže fakt nemám tušení, na co jsme si doma zadělali :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
1.12.19 21:59

@Anett.taa Když jsem čekala malou, tak mi vůbec nic nebylo, vlasy aj pleť super. Takže plno lidí tipovalo kluka, jedla jsem hodně sladkého pečiva, takže naopak nejbližší již maminky tipovaly holku. No a teď bych řekla zatím vše naopak, aj to jídlo, už mi alespoň nebývá blbě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12228
2.12.19 03:04

Ja sem to tak mela prvni dve tehotenstvi acekala jsem kluky. To treti jsem naopak ziletku mohla zahodit. Plet jsem mela nejlepsi taky pri holce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
2.12.19 08:38

@Lenka_Hal Děkuji za příspěvek, tak uvidíme :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
2.12.19 09:47

@shadowbabe pár dní zpátky jsem to říkala příteli, že jsem na tom hůř jak on :joy: No snad mi nezačnou rašit vousy :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
2.12.19 13:12

@Clue říkala jsem chlapovi, že asi budeme mít opičku, prý ať mne to ani nenapadne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 13:14

Sakraa. Když to tak čtu, tak z toho mám asi noční můru. S přítelem se snažíme o mimi ale co se týče těch chlupů, tak už teď mi to roste druhý den a chlupy nemám jen na nohách nebo břiše ale úplně všude tak teď se hrozím aby to nebylo ještě horší :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
325
2.12.19 13:30

@shadowbabe u nás to vypadá na Yettiho, takže v klidu :grin: teď vážně, nebyla jsem zvyklá, že mi někde něco rostlo a najednou se to zbláznilo, jsem v 10tt a poslední dva týdny fakt trpím.

@Anonymní píše:
Sakraa. Když to tak čtu, tak z toho mám asi noční můru. S přítelem se snažíme o mimi ale co se týče těch chlupů, tak už teď mi to roste druhý den a chlupy nemám jen na nohách nebo břiše ale úplně všude tak teď se hrozím aby to nebylo ještě horší :pocitac:

Nemyslím si, že to musí být případ všech :slight_smile: spíš to zaujalo nás ochlupence :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama