Rychlejší růst chloupků v těhotenství

3071
1.12.19 20:50

Rychlejší růst chloupků v těhotenství

Ahoj maminky, prosím máte zkušenost s rychlejším růstem chloupků během těhotenství? :lol: U dcery si nepamatuji, že by to tak bylo, ale je jí 6 let, tak jsem to možná zapomněla :think: Jsem v prvním trimestru a mohla bych s žiletkou aj spát :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1694
1.12.19 20:57

Měla jsem to tak v druhém těhotenství. Byl to kluk :) S první dcerou jsem to tak neměla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2113
1.12.19 21:02

Jasneze a bricho jsem mela chlupaty :mrgreen: no vsechno to nastesti zmizelo a znormalizovalo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3071
1.12.19 21:03

@dickys No tak to by byl asi taťka aj rád, že by neměl babinec, ale samozřejmě zdraví na prvním místě :srdce: tak si počkáme na genetiku, zda na nás vystrčí zadnici holčička nebo chlapeček :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3071
1.12.19 21:08

@Melodie91 jooo copak břicho :lol: díky bohu, že můžu být schovaná v oblečení :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16066
1.12.19 21:20

JJ - můžou za to hormonální bouře. Taky máš ale díky tomu lepší vlasy, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
1.12.19 21:30

Prý to je, když čekáš kluka :mrgreen: Já teda mám kluka a chlupy mi rostly spíš pomaleji, takže u mě to takto nefungovalo. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3071
1.12.19 21:52

@Ou Vlasy ze salonu a pleť jako dětskou prdelku jsem měla u dcery, teď vlasy u hlavy jak polité máslem a dole suché hnusně krepaté, no a pleť mám nějakou takovou divnou :lol: takže fakt nemám tušení, na co jsme si doma zadělali :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3071
1.12.19 21:59

@Anett.taa Když jsem čekala malou, tak mi vůbec nic nebylo, vlasy aj pleť super. Takže plno lidí tipovalo kluka, jedla jsem hodně sladkého pečiva, takže naopak nejbližší již maminky tipovaly holku. No a teď bych řekla zatím vše naopak, aj to jídlo, už mi alespoň nebývá blbě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17784
2.12.19 03:04

Ja sem to tak mela prvni dve tehotenstvi acekala jsem kluky. To treti jsem naopak ziletku mohla zahodit. Plet jsem mela nejlepsi taky pri holce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3071
2.12.19 08:38

@Lenka_Hal Děkuji za příspěvek, tak uvidíme :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
2.12.19 09:47

@shadowbabe pár dní zpátky jsem to říkala příteli, že jsem na tom hůř jak on 😂 No snad mi nezačnou rašit vousy 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3071
2.12.19 13:12

@Clue říkala jsem chlapovi, že asi budeme mít opičku, prý ať mne to ani nenapadne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 13:14

Sakraa. Když to tak čtu, tak z toho mám asi noční můru. S přítelem se snažíme o mimi ale co se týče těch chlupů, tak už teď mi to roste druhý den a chlupy nemám jen na nohách nebo břiše ale úplně všude tak teď se hrozím aby to nebylo ještě horší :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
329
2.12.19 13:30

@shadowbabe u nás to vypadá na Yettiho, takže v klidu 😁 teď vážně, nebyla jsem zvyklá, že mi někde něco rostlo a najednou se to zbláznilo, jsem v 10tt a poslední dva týdny fakt trpím.

@Anonymní píše:
Sakraa. Když to tak čtu, tak z toho mám asi noční můru. S přítelem se snažíme o mimi ale co se týče těch chlupů, tak už teď mi to roste druhý den a chlupy nemám jen na nohách nebo břiše ale úplně všude tak teď se hrozím aby to nebylo ještě horší :pocitac:

Nemyslím si, že to musí být případ všech 🙂 spíš to zaujalo nás ochlupence 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat