Nevolnosti v bytě

Anonymní
1.12.19 17:34

Nevolnosti v bytě

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jsem ve 21 týdnu těhu, a bývá mi doma hrozně špatně, motá se mi hlava je mi nevolno, a cítím se celkově slabá, ale když jsem u rodičů tak se cítím úplně v pohodě, vůbec nic mi není, žádné motani nevolnost vůbec nic. Prosím nevíte čím by to mohlo být? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
779
1.12.19 17:36

Není to tím, že doma si sama a moc se soustředíš sama na sebe a u rodičů na to nemáš čas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 17:38

@Reny28 To určitě tím nebude, mám dcerku a přítele, takže tím to nebude :(

• Citovat
  • Nahlásit
52385
1.12.19 17:40

Jiná vlhkost, nějaký plísně, něco se může uvolňovat z podlah, z nábytku… a nebo prostě jiný okolnosti. Mně bejvalo zásadně nejhůř v práci :mrgreen: Protože jsem musela v šest vstát a fungovat. O víkendu nebo na dovolený jsem měla klídek, nic jsem nemusela, dlouho jsem vyspávala, odpočinout jsem si mohla, když jsem chtěla, lidi skákali kolem mě a ne já kolem nich… a rázem to bylo mnohem lepší :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3182
1.12.19 17:50

Energetický čáry či jak se tomu říká. Třeba jsi vnímavější. Kamarádky mamka na nějaký návštěvy ani nemůže, protože pak má šílený migrény. Děda byl schopný s prstýnkem ty čáry najít a táta třeba říkal, že měl problémy se spaním. Děda zjistil kudy čáry vedou, přehodili postel a prý od ty doby úplně v pohodě. Na nějaký vykládání karet a věštění budoucnosti fakt nevěřím, ale na vliv magnetického pole a car jo. Prý si kočka lehá na ty spatny a pes na ty dobrý místa. Takže jestli nemáš, tak si půjčit psa a vypustit ho kde tu usne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6715
1.12.19 18:24

Spatny vydychany vzduch? Vic vetrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20425
1.12.19 18:28

Už jsi to tu jednou řešila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 18:30

@Cenarius To dělám pořad, spavam i s otevřeným oknem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 18:31

@ka2ka Nene

• Citovat
  • Nahlásit
20425
1.12.19 18:41
@Anonymní píše:
@ka2ka Nene

nedávno tu byla v podstatě stejná diskuze zkus pohledat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1535
1.12.19 18:54
@ugluk píše:
Jiná vlhkost, nějaký plísně, něco se může uvolňovat z podlah, z nábytku… a nebo prostě jiný okolnosti. Mně bejvalo zásadně nejhůř v práci :mrgreen: Protože jsem musela v šest vstát a fungovat. O víkendu nebo na dovolený jsem měla klídek, nic jsem nemusela, dlouho jsem vyspávala, odpočinout jsem si mohla, když jsem chtěla, lidi skákali kolem mě a ne já kolem nich… a rázem to bylo mnohem lepší :lol:

Mě zas mimčo v práci celý den nekope :lol: A to v klidu sedím. Když stejně v klidu sedím doma na gauči, mele se tak, že mám boule na břiše. Děláme si doma srandu, že pracant to asi nebude, že jakmile vezmu za kliku u kanclu, dělá, že spí :pankac:
Jinak k dotazu mě napadá také jen nějaká plíseň nebo i chemie doma… :think: Nátěr, nový nábytek, něco, co smrdí ještě z výroby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12975
1.12.19 18:59
@Mutlice píše:
Mě zas mimčo v práci celý den nekope :lol: A to v klidu sedím. Když stejně v klidu sedím doma na gauči, mele se tak, že mám boule na břiše. Děláme si doma srandu, že pracant to asi nebude, že jakmile vezmu za kliku u kanclu, dělá, že spí :pankac:
Jinak k dotazu mě napadá také jen nějaká plíseň nebo i chemie doma… :think: Nátěr, nový nábytek, něco, co smrdí ještě z výroby…

Pardon za OT, nedá mi to. Já zase říkám, že moje dítě bude zaměstnanec státní správy. Měla jsem mnoho týdnů hrozné nevolnosti, které končily úderem 16,30 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1535
1.12.19 19:04
@Ba-stet píše:
Pardon za OT, nedá mi to. Já zase říkám, že moje dítě bude zaměstnanec státní správy. Měla jsem mnoho týdnů hrozné nevolnosti, které končily úderem 16,30 :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To by byla dobrá dvojka do jednoho kanclu… taky se omlouvám za odklon od tématu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14008
1.12.19 21:27

Já to měla tak, že jedině u tchyně na zahradě mi nic nebylo, já tam spala na zahradním lehátku ve spacáku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat