Neroste mi břicho

Anonymní
1.12.19 09:30

Neroste mi břicho

Ahoj holky prosím o radu. Jsem na začátku 16tt a ze začátku mi hned docela rychle vyklenulo břicho ale teď mi přijde už 14 dní téměř stejné…myslíte že je to normální? Včera jsem poslouchala srdíčko přes angel sounds a bilo krásne…ale nechápu že přestalo najednou růst břicho. V příloze fotka jak ho mám teď. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2028
1.12.19 09:33

Já jsem 22 tt třetí tehu a takové břicho jako ty nemám :mrgreen: je to hrozne individuální, jestli je mimi v poradku neřeš to. Já přibrala zatím asi 2 kg, vážím 67 kg při výšce 171 Cm a fakt se nijak neomezují, jim vše na co mám chut

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7629
1.12.19 09:34

Úplně normální. Vždyť na 16tt je to pěkný pupek :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
811
1.12.19 09:36

Mně se vyhoupla dopředu okolo 20.týdne, neboj příjde to😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4035
1.12.19 09:39

Na mě v 16tt ještě nebylo snad vidět vůbec nic, nebo jestli jsem břicho měla, tak ještě menší než ty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6382
1.12.19 09:41

Takovy bricho jsem mela, kdyz jsem sla ve 40+5 rodit :mrgreen:
Ted jsem v cca 12 tydnu a bricho nastesti stale nikde a doufam, ze to budu mit podobne jako minule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
1.12.19 10:06

Já měla břicho až v 7 mesici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
1.12.19 10:22

Mne rostlo skokove. Radeji bych mensi, nez aby se v sedmem mesici divili, ze jsem jeste neporodila. To se pak resilo vsude, kam jsem prisla. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
1.12.19 10:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím o radu. Jsem na začátku 16tt a ze začátku mi hned docela rychle vyklenulo břicho ale teď mi přijde už 14 dní téměř stejné…myslíte že je to normální? Včera jsem poslouchala srdíčko přes angel sounds a bilo krásne…ale nechápu že přestalo najednou růst břicho. V příloze fotka jak ho mám teď. Děkuji

Bříško mas krasne, ja mam vetsi ale spis je to na obtiz a dano kily navic pred tehu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.12.19 10:44

Takové břicho sem neměla ani v devátém měsíci, hele a dcera normálka 50cm, 3270g, každá jsme jiná, vše je v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14347
1.12.19 11:18

V 16tt na mě ještě nikdo nepoznal, že jsem těhotná. Teď jsem 28tt a břicho mám tak poloviční, tak klid. Roste mi stylem, že jednou za čas mě celý den bolí, druhý den se o pěkný kus vyloupne a pak zas kdovíjak dlouho nic 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9906
1.12.19 11:58

Fakt jsi teprve v 16tt? břicho máš teda veliké. Buď ráda, že ti teď neroste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 15:32

Je to úplně normální. Břicho neroste pořád stejně, že bys viděla každý týden nebo každých 14 dní větší a větší.

• Citovat
  • Nahlásit
1
2.12.20 12:49

Ahojte, jsem ve 20.týdnu a též mi ještě neroste břicho, snad je všechno v pořádku. Jediný co tak mi lehce začíná podbřišek růst jinak mám jeden větší špek a měkké břicho. Ale asi je ještě čas než to poroste. Jen jsem po 3 potratech tak mám strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 23:56

@Evik96 chápu tvou obavu, já Teda v těhotenství měla břicho viditelný hned (asi bylo spíše nafoukle) už ve 13 týdnu jsem měla břicho jak v 6 tým měsíci a měsíc před porodem šlo první břicho, pak zas břicho, zas břicho a pak teprv já… Ne vyspala jsem se, záda mě bolely a jestli už rodim jsem poslouchala od 6teho měsíce. Ti, co věděli, v jakém měsíci jsem mu zas nevěřili, že nečekame dvojčátka :P :mrgreen: užívej si zatím malého pupíku

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat