Před porodem?Pocity, stav

Anonymní
1.12.19 10:24

Před porodem?Pocity, stav

Ahoj holky snad mi tu poradíte. Jak vám bylo před porodem? Jsem 36+5 podle doktora čípek na 1 prst a může to přijít kdykoliv. Denno denně mi tvrdne hrozně břicho, cítím tlak na spodek. Beru železo, a nevím jestli z něj mám průjem či co… Ale asi z toho mě i bolí břicho vždycky předtím než jdu na wc… Dneska jsem kupodivu spala za X týdnu celou noc a je mi hrozně. Ne že by mi bylo špatně.. No trochu od žaludku, ale šíleně mě bolí holeně.. Nevim z čeho. A jsem totálně unavena. Přitom jsem spala celou noc. Je normalni tenhle stav? Už bych to chtěla mít za sebou, nevím jestli mám jít spát… Abych zase v noci spala, ale fakt se sotva držím na nohou. Je to takový ten stav když na vás něco leze. Každopádně mě nic nebolí (klep klep klep) až na občasné popichovani ve spodku, a absolutní nechuť k jídlu.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1.12.19 10:36

Ovšemže je to normální, proč bys nemohla proválet celý den?
Užívej si spánku, dokud si ho můžeš určovat sama :lol: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1007
1.12.19 10:37

Je to normální. Výdrž. Těhotenství je náročné období, obzvláště ke konci. Odpočívej :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4650
1.12.19 10:40

Na prst jsem byla od 30tt a porodila jsem ve 40+2tt :mrgreen: ke konci uz je to nekdy sila holt :nevim: ja si teda nemuzu moc stezovat, i kdyz jsem rodila v cervnu a byly tepla, tak jediny co jsem mela otekly nohy lehce. A mala kopala a tlacila pod zebrama, ale nic silenyho :srdce: prijit to muze kdykoli, ale rekla bych, ze cas jeste relativne mas ;) tohle ti nerekne nikdo, kdy se miminku zachce na svet :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 11:16

Já jsem od 36 týdne na dva prsty, taky to prý může přijít kdykoli, cítím se podobně jako ty… No a aktuálně jsem 39+5 a jestli do pátku neporodím asi budeme vyvolávat (zdravotni komplikace, nemuzu moc přenášet). Také to bohužel nic nemusí znamenat :roll:.

Asi třikrát jsem myslela že teda už… A nic z toho  :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
3.12.19 04:49

:) takze je muj stav normalni. Ja rodim za 10 dni, uz 3 tydny usnu tak kolem 5 hod ranni, spim do 16. V noci jen same bolesti jak smrádě kope. Boli me stydka kost a panev. Ted jsem treba prospala komplet celou sobotu i nedeli, pouze prestavky na jidlo a koupelku :), konecne smrade bylo nake v klidu…ale jinak hruza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 21:25

Ahoj, ja jsem 38+4, mala je teda prej trochu vetsi, ale pri posledni kontrole 38+2 mi dr rikal ze to jeste nevypada.
Jsem z toho nervozni, je to moje prvni..teda nervozita na mne padla dneska :)
Spim celou noc, krome navstev na wc, jako spalek, a pak jeste kolem poledne… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 21:37

Tak za mě Edit - v pondělí jsem vstala v pět (malý zázrak, většinou jsem byla vzhůru od tří :roll:). Vyorazdnila jsem se a v šest začaly bolesti… Rovnou zvesela po sedmi minutách. Po teplé vaně se vše zpomalilo, pak se to různě zrychlovalo a zpomalovalo, nakonec jsme ve dvě jeli do porodnice a tam to nabrali rychlý spád, že dvou cm na příjmu během hodiny na 7 a během další miminko…

No a v neděli jsem sem psala a nevypadalo to :mrgreen:

Takže výdrž, dočkáš se ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 21:40

@Lara Farseer :srdce:
Gratuluju!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 21:46

@Maneki neko
Děkuji :kytka:

Cekani bylo pekelný (od 36 tt jsem byla ready s podobným nálezem jako zakladatelka) a porod hodně bolavy (nestihli jsme dát vůbec nic takže hezky postaru :mrgreen:).

Ale jakmile vám dají mimčo na břicho, je vše zapomenuto :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7375
4.12.19 22:11

Me teda tvrlo břicho pořád otevřená jsme chodila měsíc..i měsíc před porodem kleslo břicho a odešla zatka..
Jinak ten den jsme vstávala fakt brzo nemohla jsme vůbec spát šla jsme na kontrolu a ten den jsem porodila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama