Pořád marodí :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikitanikita
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 04.05.11 06:18
Pořád marodí :-(

Už jsem zoufála dcera už půl roku vzdy první tyden v mesíci ma horecky a nic k tomu na testech na imunutu byla a ma je v poradku :nevim: nic jí není jen ta horečka..nikdo neví proc a já uz jsem zoufala..hrozím se vzdy zacatku mesice..dnes ráno po probuzení zase horecka..setkal jste se stím nekdo? :zed: :zed:

Reakce:
azalka
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 04.05.11 06:36

Ahoj,

napadlo mě - už jsem s tím z doslechu setkala - nemohl by to být pfappa syndrom? Jedná se o cyklicky se opakující horečky, zkus dát do vyhledávače.

jinak moje dcerka marodí snad od narození, dnes v noci měla opět 39 horečky, má atb.no už jsem z toho taky zoufalá :-(

nikitanikita
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 04.05.11 06:49

Ty jo to slyším poprvé ale asi na tom neco bude achjo :-( mě fascinuje jak je to vzdy první tyden v mesici…nechapu :-( :pocitac:

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 04.05.11 07:45

No podle toho co popisuješ to opravdu vypada na pfapa syndrom. Ae vyloučila bych před tím vše ostatní testy u lékařů. Jak se to dá léčit a řešit už si vygoogli, těch náhledů je totiž několik :)

Myška 76
Povídálka 32 příspěvků 04.05.11 13:40

Ahojky,tak u nás je to úpně stejně jen my neteplotujem první týden v měsíci ale v průběhu toho měsíce :cry: takže tento rok dvakrát antibiotika a dvakrát jen srážet ty děsně vysoké teploty přes 40.A na imunologii jsme byli ted v březnu a taky tam vše ok.No a včera jsme teda dostali i neštovice takže fakt opruz :zed:

nikitanikita
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 04.05.11 14:45

Já uz se opravdu priklanim k tomu syndromu PFAP my jsme teda vzdy na krvi cisty takze bez ATB ale jinak je to otrava…

Myška 76
Povídálka 32 příspěvků 09.05.11 11:03

ahoj Nikit tak jak u vás proběhl tento začátek měsíce?Je malá už bez teploty?nebo se to zase opakuje jako předešlé měsíce?

jakkoli
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 09.05.11 11:12

Ahoj, napadlo me, nemuze mit nejake ranne gyn problemy?? Ja kdyz byla mala trpela na bolesti bricha, nikdo noc nevedel, vse v poradku… pak vzhledem k pravidelnosi moji mudr po nekolika letech napadlo, a poslala me na detskou gyn - nasli mi cystu n vajecniku, ktera se vzdy pravidelne podle cyklu - ten uz v sobe mas jako dite - zvetsovala, a to melo za nasledek to pobolivani - bylo to neco jako menstruacni bolesti…

nikitanikita
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 09.05.11 13:04
Myška 76 píše:
ahoj Nikit tak jak u vás proběhl tento začátek měsíce?Je malá už bez teploty?nebo se to zase opakuje jako předešlé měsíce?

Ahoj ano uplne stejne jako predesle od 5 do 8.5 teplota do 38 :-( fakt uz nevim ale nic k tomu

nikitanikita
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 09.05.11 13:04
jakkoli píše:
Ahoj, napadlo me, nemuze mit nejake ranne gyn problemy?? Ja kdyz byla mala trpela na bolesti bricha, nikdo noc nevedel, vse v poradku… pak vzhledem k pravidelnosi moji mudr po nekolika letech napadlo, a poslala me na detskou gyn - nasli mi cystu n vajecniku, ktera se vzdy pravidelne podle cyklu - ten uz v sobe mas jako dite - zvetsovala, a to melo za nasledek to pobolivani - bylo to neco jako menstruacni bolesti…To nevim ona si na nic nestezuje nic ji neboli jen ta teplota :-(
jakkoli
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 09.05.11 13:24

No ale za zkousku to mozna stoji, zkus se na to zeptat mudr, ta by to mohla posoudit, pisu jen, co me napada, treba se u ni projevuje neco podobneho, netvrdim, ze ma cysty…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >