Reklama

Pořád marodí :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikitanikita
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 04.05.11 06:18
Pořád marodí :-(

Už jsem zoufála dcera už půl roku vzdy první tyden v mesíci ma horecky a nic k tomu na testech na imunutu byla a ma je v poradku :nevim: nic jí není jen ta horečka..nikdo neví proc a já uz jsem zoufala..hrozím se vzdy zacatku mesice..dnes ráno po probuzení zase horecka..setkal jste se stím nekdo? :zed: :zed:

Reklama

Reakce:

azalka
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 04.05.11 06:36

Ahoj,

napadlo mě - už jsem s tím z doslechu setkala - nemohl by to být pfappa syndrom? Jedná se o cyklicky se opakující horečky, zkus dát do vyhledávače.

jinak moje dcerka marodí snad od narození, dnes v noci měla opět 39 horečky, má atb.no už jsem z toho taky zoufalá :-(

nikitanikita
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 04.05.11 06:49

Ty jo to slyším poprvé ale asi na tom neco bude achjo :-( mě fascinuje jak je to vzdy první tyden v mesici…nechapu :-( :pocitac:

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 04.05.11 07:45

No podle toho co popisuješ to opravdu vypada na pfapa syndrom. Ae vyloučila bych před tím vše ostatní testy u lékařů. Jak se to dá léčit a řešit už si vygoogli, těch náhledů je totiž několik :)

Myška 76
Povídálka 32 příspěvků 04.05.11 13:40

Ahojky,tak u nás je to úpně stejně jen my neteplotujem první týden v měsíci ale v průběhu toho měsíce :cry: takže tento rok dvakrát antibiotika a dvakrát jen srážet ty děsně vysoké teploty přes 40.A na imunologii jsme byli ted v březnu a taky tam vše ok.No a včera jsme teda dostali i neštovice takže fakt opruz :zed:

nikitanikita
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 04.05.11 14:45

Já uz se opravdu priklanim k tomu syndromu PFAP my jsme teda vzdy na krvi cisty takze bez ATB ale jinak je to otrava…

Myška 76
Povídálka 32 příspěvků 09.05.11 11:03

ahoj Nikit tak jak u vás proběhl tento začátek měsíce?Je malá už bez teploty?nebo se to zase opakuje jako předešlé měsíce?

jakkoli
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 09.05.11 11:12

Ahoj, napadlo me, nemuze mit nejake ranne gyn problemy?? Ja kdyz byla mala trpela na bolesti bricha, nikdo noc nevedel, vse v poradku… pak vzhledem k pravidelnosi moji mudr po nekolika letech napadlo, a poslala me na detskou gyn - nasli mi cystu n vajecniku, ktera se vzdy pravidelne podle cyklu - ten uz v sobe mas jako dite - zvetsovala, a to melo za nasledek to pobolivani - bylo to neco jako menstruacni bolesti…

nikitanikita
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 09.05.11 13:04
Myška 76 píše:
ahoj Nikit tak jak u vás proběhl tento začátek měsíce?Je malá už bez teploty?nebo se to zase opakuje jako předešlé měsíce?

Ahoj ano uplne stejne jako predesle od 5 do 8.5 teplota do 38 :-( fakt uz nevim ale nic k tomu

nikitanikita
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 09.05.11 13:04
jakkoli píše:
Ahoj, napadlo me, nemuze mit nejake ranne gyn problemy?? Ja kdyz byla mala trpela na bolesti bricha, nikdo noc nevedel, vse v poradku… pak vzhledem k pravidelnosi moji mudr po nekolika letech napadlo, a poslala me na detskou gyn - nasli mi cystu n vajecniku, ktera se vzdy pravidelne podle cyklu - ten uz v sobe mas jako dite - zvetsovala, a to melo za nasledek to pobolivani - bylo to neco jako menstruacni bolesti…To nevim ona si na nic nestezuje nic ji neboli jen ta teplota :-(

jakkoli
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 09.05.11 13:24

No ale za zkousku to mozna stoji, zkus se na to zeptat mudr, ta by to mohla posoudit, pisu jen, co me napada, treba se u ni projevuje neco podobneho, netvrdim, ze ma cysty…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >